Konsultacijos

[:lt]Rašiau praėjusią savaitę, kad išaiškės, jog vakcina ne tokia veiksminga….na štai jau paskelbta, kad AstraZeneca neveiksminga prieš PAR atmainą. O Konge vėl atgimė suvaldyta ebola. Na nuo ebolos yra vakcina ir vargu dėl jos verta sukti sau galvą. Nors yra tikimybė, kad covid – 19 į pagalbą kels galvą kitos ligos. Na bet iš kitos pusės, žmogus jau toks sutvėrimas, kad labiausiai jam norisi to, ko negalima , todėl noras skiepytis bus didesnis ir norinčių atsiras daugiau. Ar čia tiesiog Vandenis, mokslinių naujovių atstovas ims viršų prie Saturno senobinius įsitikinimus.

Na o šiandien jus gali ne kartą apimti svetimos gėdos jausmas tarkim paskaičius kitų mintis, pokalbius ar pan. Tai tokia diena kai aštriau pastebime kitų ydas. Tai jeigu dirbate su komunikacija, viešaisiais ryšiais, šiandien jums darbui diena gali būti ypač sudėtinga. Arba jei vykdote kažkokias apklausas tai gauti rezultatai gali labai nustebinti.
Bus ir pasimetimo, bejėgiškumo kai atrodytų tikrai nebežinai, ką daryti.

Būtų gerai šiek tiek prasiblaškyti. Aplankyti kokį objektą lauke. Tiesiog kad pajudėti. Tarkim nukeliauti iki tokio ir tokio paminklo įdienojus ir oro temperatūrai šiek tiek pakilus. Nes šiandien sėdėjimas namuose gali tiesiog varyti iš proto. Ypač Avinui bus sunku nustygti vietoje, todėl jis gali flirtuoti su visais vyrais fb tik iš nuobodulio; negalėdamas bendrauti, jausis be galo vienišas; galvos, kad jo svarbią nuomonę tiesiog būtina visiems išgirsti ir, aišku, bus labai netolerantiškas kitų „š“ (čia jo paties vertinimu). Ai. Dar vers aplinkinius kentėti jo kalbas apie save 😀 Tiesa, toks poveikis bus labiau būdingas Avinėms nei Avinams.

Šią savaitę mūsų laukia Mėnulio jaunatis Vandenyje – ketvirtadienį. Jaunatis šiame ženkle pats geriausias laikas nusistatyti naujus tikslus, ketinimus ir pan. Tiesa, išjudėti nebus taip paprasta, nes šiuo metu retrogradinis Merkurijus vers dar kartą grįžti prie senų minčių ir darbų. O veikiant Saturno – Urano neigiamam aspektui ir apskritai laikas neprimena lengvo bėgimo į priekį. Tai laikas gali būti ganėtinai chaotiškas. Tačiau nuotaiką gerins tiksli Veneros – Jupiterio sąjunga, kas suteikia palankumo santykiams, pinigams, atneša, idėjų dėl geresnės gyvenimo kokybės, naujas vertybes ir naujus norus. Tai galvočiau, kad geriausia šiuo metu bus užsibrėžti tikslus darbui su saviverte. Nors toks super vandeniškas laikas (šeši dangaus kūnai Vandenyne) gali pridaryti tiek reikalų ir tiek chaoso, kad per juos net neatsiminsite, kad dabar jaunatis.

O šiuo metu Venera vis dar sudaro sąjungą su Saturnu ir neigiamą aspektą su Uranu tai santykiuose gali prireikti pertraukos ir gaivaus oro. Aš parekomenduočiau verčiau šiandien labiau susitelkti į save. Net jei niekur neisite iš namų – pasipuošti, pasidažyti, pasigrožėti savimi. Tos meilės sau dabar gali trūkti kaip niekad. Tai nusišypsokite veidrodžiui, pasijauskite gražiomis. Ypač moterims dabar gali labai trūkti to savo vertės jausmo. Ši diena ypač sudėtinga gali būti tiems, kurių gimimo horoskopuose daug Vandenio bei Žuvų elementų. Bet kokiu atveju šiuo metu reikia visomis išgalėmis kurti patiems tą jaukumo jausmą. Būtų verta netgi kokią knygutę ta tema paskaityti, pavyzdžiui, The Little Book of Hygge: Danish Secrets to Happy Living, autorius Meik Wiking.

Taip pat tai tikrai tinkamas laikas užsiimti jaukumo kūrimu kitiems. Ypač jei turite tam resursų, tai kodėl nepagaminus pavasarines magiškos dėžutes pervargusiai draugei ar sesei – su kristalais, pačios augintomis žolelėmis ir viskuo, ką tik sugalvosite? Lietuvoje nepopuliarus dalykas Witches Boxes arba raganos dėžutė. Bet tai toks fantastiškai mielas dalykėlis, kad neabejoju, jog jis  sulauktų sėkmės ir Lietuvoje. Galbūt verta susimąstyti apie tai, jei šiuo metu dėl karantino jūsų meninė veiklą yra sustojusi kaip ir pajamų šaltinis?
Taip pat šiandien gali varginti miego sutrikimai. Tokią dieną rekomenduotina vartoti mažiau baltyminio maisto, atsisakyti kiaušinių. Turintiems problemų su prostata, žarnynu, taip pat sergantiems širdies ligomis, diabetu šiandien ypatingai reikia rūpintis savimi, valgyti lengvai. Tai ne ta diena kai jums galima nusispjauti į jums būtiną mitybos režimą.
Nuotrauka iš interneto

[:]

Eiti prie įrankių juostos