Konsultacijos

Sausio 8 d.

Prognozes rašai maždaug parą prieš jas paskelbiant. O kad nebūtų kaip tai tetai, kuri sakė viską žinojau apie pandemiją, bet tyčia nesakiau, tai ką parašau iškart įdedu savo puslapyje patreon svetainėje ir mano sekėjai ten, jei nori gali perskaityti ją iš anksto. O jūs gaunate ją sekančios dienos rytą. Tik vakar paminėjau išaugusio smurto tikimybę…bet galvojau, kad jis bus labiau buitinio pobūdžio, galvojau masinėms riaušėms dar palauksime stipresnių darinių. Bet pasirodo žmonės jau tiek joms pribrendę, kad ir silpnesni dariniai gali lemti Kapitolijaus šturmavimą. Žmonės, žmonės….kodėl jūs taip nemylite vienas kitų? Kodėl taip greit pamirštate savo istoriją? Nes tokiais tempais tai riaušių nebepakaks. Eisime iki karo. Na riaušių laikas dar nesibaigės ir galvoju, kad artimiausiu metu sulauksime naujų išpuolių. Bet galvočiau, kad ši banga Lietuvą aplenks ir labiau žalinga taip ir liks JAV. Deja, bet oficiali taika vis labiau darosi tik įsivaizduojama….

Mano patarimas šiai dienai būtų kuo daugiau laiko praleisti gamtoje, nuošalesnėse vietose.  Jei vykti kažkur galimybių nėra, nes gyvenate mieste, tuomet dieną leiskite ramiai ant sofos, žiūrėdami mielus filmus ir jaukius koncertus. Na kad ir praėjusių Kalėdų repertuarą. Taip pat raminančiai veiks tapymas.
Tai gera diena atnaujinti garderobą ir apskritai apsipirkinėjmui. Tačiau pasitenkinkite drabužiais ir kosmetika. Nuo stambesnių pirkinių patarčiau susilaikyti ir prieš perkant tarkim naują grotuvą, paklausti savęs ar tikrai mano reikia. Nes tikėtina, kad pirksite tik tam, kad pirktumėte. Tačiau tinkamas laikas įsigyti apsauginį talismaną, nebūtinai pirkti, galima ir pasigaminti patiems.
O štai valgyti reikėtų saikingai, nes bus noras persivalgyti, apims tingulys. Rekomenduočiau kartoti afirmaciją apie vidinę ramybę, pavyzdžiui: „Aš esu visiškai ramus, išoriniai įvykiai nedaro jokios įtakos mano ramybei.“ Išorinių įvykių įtakoti jūs niekaip negalite. Jie bus ir jau nebėra kažkaip atšaukiami. Tačiau jūs galite dirbti su savo vidine ramybe. O jei nerimas labai ims viršų, prisipilkite termosinį puodelį kavos ir išeikite ramiam pasivaikščiojimui. Esu tikra, kad bet kurioje vietoje galima rasti tuštesnių vietų.
Ieškantiems dvasingumo, dabar geras laikas gilintis į numerologiją, Kabalą.

Ne vienam tokiu metu gali sutrikti bent šiek tiek virškinimas. Nors daugumai tai praeis tiesiog kaip lengvas pykinimas. O tiems, kad valgys saikingai ir išvis gali  nepasijausti. Ar žinote, kad žmonės gali vienas kitą gydyti ir be jokių vaistų? Na gerai, čia aš šiek tiek perdedu. Bet iš ties meilės jausmas, artumas su kitu žmogumi yra labai stipri gydanti jėga. Tarkim kasdieniniai apsikabinimai, bučiniai augina vidinės gerovės jausmą taip stipriai kaip niekas kitas. Todėl tai itin svarbu ne tik suaugusiems žmonėms, bet ir vaikams. Tai kelia vadinamo laimės hormono oksitocino lygį. Vos dvidešimties sekundžių apsikabinimas su mylimu ar artimu žmogumi (formalus, tik iš pareigos nesiskaito) efektyviai kovoja su stresu, per aukštu kraujospūdžiu, trinkančiu širdies ritmu. Vien tik 10 sekundžių tikras nuoširdus apsikabinimas kasdien stiprina jūsų imuninę sistemą, padeda įveikti depresiją ir išsekimą. Ar jums neatrodo, kad daugelis ligų yra dėl meilės trūkumo?

Geroji žinia, kad Marsas nuo birželio pabaigos karaliavęs Avine pagaliau perėjo į Jaučio ženklą. Čia jis nuosaikesnis ir labiau atsipalaidavęs. Jautis Marsą kaip reikiant sulėtina. Žmonės energiją nukreipia į pramogas ir žaidimus. Bet jei žmogus pramogas suvokia tik kaip buvima minioje – masiniuose renginiuose, pasilinksminimo vietose ir pan., tuomet jis dabar jaus stiprų susierzinimą, nes tai neįmanoma. Marsas čia ir kantresnis. Tiesa, kol kas šių bruožų nepajausime, nes dabar jis sudaro neigiamą aspektą su Saturnu. O ne, jis dar ir artėja prie Urano…..ir dar sudaro neigiamą aspektą su Merkurijumi. Tai kol kas jutiminė temperatūra kaip sakoma gali būti ne tai kad ne Jaučio, bet gal labiau Avino kvadratu. Šiek tiek situaciją turėtų gerinti jo teigiamas aspektas su Venera, bent manau, kad jis dabar veikia tik kaip kūrybinis įkvėpimas ir įsimylėjėliams suteikia daugiau aistros. Na bet plačiau apie tai rašiau ir vakar. Taip kad artimiausios dienos nebus ramios.

Pabaigti šiandien norėčiau žodžiais, kuriuos radau instagram ir net neįsivaizduoju, kas jų autorius @petemohrbacher:

The silent field of swaying grass waved at the ocean above
The giants march past us by the thousand
By the thousand thousand and many more

Infinite upon infinite
They don’t look back
We stare on

Eiti prie įrankių juostos