Konsultacijos

Birželio 4 d.

Keliaujame progreso keliu, civilizacija sėkmingai vysto technologijas kas Saturno kelionės Vandeniu metu yra teigiamas požymis. Man stipriai juokingos raudos dėl 5G žalos. Kadaise žmonės lygiai taip pat bijojo elektros. Esmė yra labai paprasta. Žmogaus kūnas kaip tikro parazito yra be galo atsparus viskam. Jis nuolat keičiasi, adaptuojasi, prisitaiko prie bet kokių sąlygų. Jeigu dabar jūs nukeliautumėte 1000 metų atgal, jūs mažų mažiausiai sunkiai susirgtumėte, o gal net mirtumėte, nes jūsų organizmas nėra prisitaikęs prie tokio oro ir tokio maisto. Sakote išaugęs žmonių mirtingumas? Na tikrai stebinate, iki šiol buvau tikra, kad miršta visada visi iki vieno. Ir dar niekada žmogus negyveno tiek ilgai. Dabar civilizuotoje šalyje kūdikio mirtis gimdymo metu yra retas atvejis. O kiek gimdyvių ir kūdikių išgyvendavo anais gerais laikais? Sakote žmonės degraduoja? Bet leiskite jums priminti, kad anais gerais laikais buvo visai normalu duoti vaikui atsigerti alaus, jei jis ištroškęs, išprievartauti patikusią moterį, nes esi ponas arba ką nors nužudyti, nes prireikė jo žemių. Ir anais gerais laikais valstybei tikrai buvo nusispjauti, kad jūs su vaikais mirštate iš bado. Taip kad faktai neatlaiko kritikos. Čia tiesiog pamąstymui.Kitas dalykas, ką judina Saturnas Vandenyje tai žmonės. Jis griauna senas sampratas ir kaip jau matome, šiuo metu užjudinta rasizmo tema. Kai Saturnas baigs Vandenio ciklą, šioje srityje bus kažkas pasikeitę. Klausimas kas? Reikia tik tikėtis, kad būtent rasinė kova, diskriminacija. Galvočiau, kad bent jau juodaodžių atžvilgiu. O jeigu jūs baltasis ir prijaučiate rasizmui, labai rekomenduoju mokytis kitokio suvokimo. Kitaip gyvenimas pats privers.

Na o dabar apie šią dieną. Tai gera diena lankytis kirpykloje. Gera diena pirkti baldus, ypač medinius, na ten tarkim kaip virtuvės spintelės ir pan. Ypač jei jums svarbiausia išsirinkti medžiagas ir spalvas. Tinkama diena tvarkyti teisinius reikalus, ypač profesionalams, kurie dirba su bylomis, atlieka tyrimus. Tokią dieną sėkmingos apklausos, tardymai ir panašios procedūros. Na jei jūs sėdite kalėjime ir apklausinėti turi jus, tada gal nelabai. Gera diena lauko darbams – tvarkyti gėlynus, formuoti kiemo aplinką arba tiesiog pasėdėti terasoje, jei lietus to neleis. Šiandien pagaliau tinkama diena išeiti į viešumą ir pasimėgauti prabangiu restoranu. Ypač jūros gėrybėmis, kad ir paprasčiausiomis krevetėmis.

Mėnulis Skorpiono ženkle sudarys keletą gražių aspektų – tai aistra, kūrybiškumas, tai įveiktų iššūkių diena. Saulė sudaro konjunkciją su Venera gali suteikti geros energijos pliūpsnį, įžvalgos, gerovės jausmą. Tai gera diena menui, grožiui, santykiams. Tačiau jūs galite per daug išleisti, per daug sau leisti, per daug save lepinti. Verčiau nuo šių dalykų susilaikyti.Puiki diena bet kokioms praktikoms su širdies čakra, kas tuo užsiima.

Poryt, birželio 5 d. mūsų laukia Mėnulio pilnatis ir Mėnulio užtemimas. Tai bus labai stipri diena tiems, kurie užsiima dvasinėmis praktikomis. Tokią dieną reikia susitelkti maldoje, meditacijoje, ketinimuose, deginti žvakes, prašyti apsaugos, gydytis, melsti teisingumo savo skriaudėjams. Be abejo, tai idealus laikas okultinėms praktikoms. Taigi jei norite kaip reikiant padirbėti su savimi, pasiruoškite tam iš vakaro. Atminkite – pati svarbiausia tiesa yra jūsų pačių tiesa, pati didžiausia vertybė yra taika su savimi ir ramybė viduje. Todėl kiekvieno einančio dvasiniu keliu siekiamybė turi būti atskleisti savo sielos grožį, o ne paversti savo vidų mūšio lauku. Jei kažkas prieš jus mojuoja ginklais, tai nereiškia, kad turite priimti iššūkį karui. Jie iš jūsų to tikisi ir provokuoja jus kovai, o jūs nugalėkite priešus savo taika. Kaip rodo mano gyvenimiška praktika, šis kovos metodas pats veiksmingiausias. Bet jo išmokti, sudėtingas menas. Prašykite per šią pilnatį taikos sau ir ramybės savo artimiems.

https://www.lrt.lt/naujienos/mokslas-ir-it/11/1184553/vyriausybe-galutinai-pritare-5g-rysio-pletros-planui?fbclid=IwAR1_RE620vpqr48vPiy2gDJBU6Wq7bgsjhxeFc2KRQz7z_fqjKYzhUk7dtU
Eiti prie įrankių juostos