Konsultacijos

Pradedam savaitę sąmokslo teorijų diena. Šiandien bet kokia smulkmena gali nupiešti fantastiškus scenarijus galvoje ir kelti siaubą. Vertėtų griežtai atsiriboti nuo įvairių fantastinių versijų ir scenarijų. Nepamirškite, kad buvo laikai kai žmonėms ir elektra kėlė siaubą. Gali būti daug apkalbų. Šiandien verčiau daugiau patylėti. Gali varginti mieguistumas. Ypatingai save turi saugoti nėščios moterys.

Jei turite galimybę, naudinga būtų pabūti prie jūros. Jei tokios galimybės nėra, gerai veiktų bent jau pasivaikščiojimas mieste, ypač pažintiniais tikslais, pavyzdžiui, aplankant kažkokį žinomesnį objektą (ne patalpoje). Tinkama diena keisti šukuoseną, kirpti plaukus.

Visumoje tai gan stipri energetiškai diena. Taip, šiandien gali atrodyti, kad jūs klaidžiojate tamsoje, tačiau toje tamsoje galite išvysti Mėnulio šviesą ir atrasti savo vidinę jėgą būtent tada kai jau nieko nebesitikite. Geras laikas studijuoti astrologiją, ypač bandyti suvokti planetų esmes. Taip pat mokytis prognozuoti.
Jeigu šiandien bandysite nuo visko atsiriboti ir tiesiog išlikti stabilūs, gyvenimas gali pametėti nemenką iššūkį. Tai toks savotiškas prabudimo laikas. Ir tas pažadinimas gali būti gan grubus. Šiuo metu reikia stengtis suvokti, kas gi jums neleidžia judėti į priekį, realizuoti savo svajonių, įsiklausyti į savo širdį, jausmus. Tai puikus laikas ieškoti atsakymų savyje, ieškoti tikrojo savęs, būti čia ir dabar, ieškoti naujų jėgų būtent dabartyje. Neverta kurti didelių ateities planų, tokią dieną geriausia valgyti, miegoti ir skaityti. Bendraukite daugiau su katėmis, jos irgi puikiai jus veiks. Šiandien tokia kaip čia pasakius – vidinė, instrospekcijos diena. Šiandien tinka kelti egzistencinius klausimus ir ieškoti gyvenimo prasmės. Bet koks idomus dalykas yra su ta prasme….Didžiausia gyvenimo prasmė yra prasmės nebuvime….Ją galima atrasti tai kai nustojama ieškoti, norėti, despertiškai dėl jos kovoti…Kartais tenka pasileisti ir leisti sau laisvai kristi, kad pavyktų tvirtai atsistoti ant žemes….Gal tame ir yra prasmė? Nebijoti kristi? Juk ar gali pradėt skraidyti tas, kuris bijo iškišti snapą iš lizdo?
Pasigaminkite šiandien kažką ypatingo, šiltas troškinys, naminis maistas dabar veiks gydančiai. Ne visos dienos skirtos didingiems darbams, kartais pats didingiausias darbas tiesiog nuo visko pailsėti 🙂

https://media1.tenor.co/images/9ddfb0c1cf016cda9c443e76f2da1f4e/tenor.gif?itemid=17122303&fbclid=IwAR1x8N5J7rkyI8opBEQEZufXou6fDZaTOh95wDQ78aOlG-iiotTDVpYNfBw
Eiti prie įrankių juostos