Konsultacijos

Balandžio 21 d.

Gera diena astrologijai. Apskritai tokia gan demokratiška diena, nors me visiems tos demokratijos norėsis. Gali erzinti kitų požiūris, ypač santykių klausimais. Taip pat laiko, terminų atžvilgiu. Apskritai ta demokratija atneš savotiška nelygybę. Tiems, kuriems ir taip duota, duos dar daugiau, o neturintiems – ir duos mažai.
Netinkama diena apsipirkinėti, atnaujinti garderobą, pirkiniais galite nusivilti, pavyzdžiui, ateis ne tas dydis.Geriausia tokią dieną išeiti ramiai pasivaikščioti po miestą, pasigrožėti bundančia gamta. Nors realiai norėsis tik mirkti internete, valgyti picą (nors tikrai geriau vietoj jos rinktis pomidorą, tačiau gali atrodyti, kad paprasčiausios daržovės yra keisto skonio, gali kilti minčių, kad tarkim pica vis tiek mažiau užteršta nei pomidoras) ir gulėti ant žolės. Gali apimti labai didelis tingėjimas, net meilė prie jį bus bejėgė. Tai toks šalutinis Tauro sezono poveikis šiuo metu. Vis tik jei yra galimybė, geriausia pabūti ramiai gamtoje, ypač jei turite galimybę pabūti miške. Geras laikas sodinti kieme gėles ir žydinčius krūmus. Rekomenduotina šiuo metu rinktis žydinčius baltai. Tai šio sezono sėkmės simbolis – pakalnutės, alyvos, hortenzijos, rožės, lanksvos, jazminai.
Prasta diena santykiams. Avinas, Mergelė, Svarstyklės, Ožiaragis to per daug nesureikšmins. Vis tiek bus įsitikinę, kad geriau už juos nėra. Jautis, Dvyniai, Vėžys ir Žuvys iš santykių norės trauktis patys. Liūtas, Skorpionas ir Šaulys lies ašaras ir maldaus nepalikti.
Ar svarbi yra diena, kurią gimėte? Taip, ji svarbi. Tačiau pats svarbiausias yra jūsų gimimo laikas. Tik žinant žmogaus gimimo laiką galima sudaryti jo horoskopą ir matyti jo savybes, gebėjimus. Savo gimimo laiką sužinoti galite paklausę mamos arba užklausę ligoninės, kurioje gimėte archyvą. Gaila, bet ne visada. Ar įmanoma gyventi be horoskopo? Be abejo. Tai tik pagalba klaidžiame kelyje. Pats svarbiausias dalykas yra tikėjimas savimi, gerai išvystyta intuicija. Tačiau tai gan retas atvejis. Mūsų instinktai yra apmirę ir dauguma gyvename tikėdami, kad kažkas iš šalies žino geriau už mus kaip mes turime gyventi. Valdžia, dievas, mama, vyras/žmona. Daugelis gyvename tokioje baimėje, kad savo gyvenimą visiškai patikime partneriui ir net nesusimąstome, kad jis/ji gali būti mūsų kančių priežastis. Ypač tas būdinga žmonėms su pažeistu ar labai išraiškingu Neptūnu gimimo horoskope. O astrologija tai tik įrankis kelyje į savęs pažinimą, gairės, padedančios klaidžioje tamsioje girioje. Yra toks mitas, kad astrologija programuoja, atima iš žmogaus laisvą valią. Tai aš jums pasakysiu, kad jūsų laisvos valios atimti išvis neįmanoma. Tai prigimtinė žmogaus savybė. Tiesiog daugeliui paprasčiau ją kažkam atiduoti. Astrologija kaip tik moko prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą ir atsikratyti primestų fatalizmo nuostatų. Fatalistiškai nusiteikusią bendruomenę lengviau valdyti. Ir religijos tą išnaudoja jau tūkstančius metų. Beje, šiandien gera diena studijuoti mitologiją, galite instinktyviai pajusti, kuri dievybė ar kelias jums artimiausias. Vardai yra tik vardai. Svarbiausia yra esmės. Gali labai traukti absurdiškos sąmokslo teorijos ir atsikvošėti nepadės net akis badantys faktai.

Aš pati jau dabar taip stipriai jaučiu šios dienos poveikį, kad iš esmės ir rašyti baisiai nebesinori. Vis tik tokią dieną geriau sukaupti visą valią ir vietoj gulėjimo bei picos užsiimti vaikų mokymu, buitimi bei maisto gamyba ir kitomis pareigomis.

Darbingos dienos!!!

Eiti prie įrankių juostos