Konsultacijos

Vasario 17 d.

Pradedam savaitę ne pačiu palankiausiu laiku religijai ir moralei. Šiandien jūsų tikėjimas gali susvyruoti, o jei nesate žmogus, paisantis moralės normų, galite kaip reikiant pakenkti savo reputacijai. Galimi seksualinio pobūdžio skandalai. Ypač atsargiems reikėtų būti viešiems asmenims. Visumoje diena gali atnešti netektis. Nėra ji sėkminga menui, ypač poezijai.

Geras laikas madai, dairytis, ieškoti naujų tencencijų. Geras laikas imtis verslo, naujos veiklos, siekiant uždirbti. Ypač tokios, kur nebus greito pelno ir reikia įdirbio. Nebloga diena keliauti, ypač aktyvioms kelionėms, tarkim slidinėti kalnuose. Gera diena patriotiškiems žmonėms. Taip pat gera diena skulptūros darbams.

Svarstyklės šiandien bus žavesnės nei įprasta, daugiau šypsosis, bus labiau mėgiamos kitų, tačiau gali būti kur kas paslaptingesnės, jas trauks menas, muzika. Skorpionas tuo tarpu tarsi atsibus Valentino dienai ir pasijus sutvertas aistringai meilei.

Saulė keliauja paskutines dienas Vandenio ženklu. Tai geras laikas apžvelgti šio mėnesio įvykius, nuveiktus darbus ir atlikti esamos situacijos analizę. Mėnulis keliauja Šaulio ženklu. Marsas su Saulę sudaro teigiamą aspektą. O Merkurijus jau perėjo į retrogradinį judėjimą. Šiuo metu jausime didesnį stabilumo poreikį. Ypač tai jaus dvasingi žmonės. Bus apmąstymų apie praeitį, tačiau daugumos savijauta bus nebloga. Geras laikas mokytis, kelti kvalifikaciją. Marsas perėjo į kur kas solidesnę ir rimtesnę poziciją – Ožiaragį. Tai puiki Marso padėtis, kadangi Ožiaragyje jis egzaltuoja. Taigi dabar bus lengviau susikaupti, geriau seksis organizuoti savo veiklą, eiti tiesesne kryptimi, siekti konkrečių tikslų. Ožiaragis tai struktūra ir stabilumas, tai tiesus kelias. Grįžtant prie Merkurijaus, kuris dabar retrogradinis ir keliauja Žuvų ženklu, tai tinkamas laikas dvasiniam tobulėjimui. Toks jis išliks tris savaites, taigi dabar laikas introspekcijai, įsigilinti į save. Visas šias savaites galimi nesklandumai keliaujant, komunikuojant, su technologijomis, dokumentais, sandoriais – pastaruosius tikrinkite po kelis kartus. Tas pats galioja ir komunikacijai virtualioje erdvėje – ar rašysite laiškus el. paštu, ar sms, ar oficialius raštus – tikrinkite, tikrinkite ir dar kartą tikrinkite prie išsiųsdami. Gali padidėti užmaršumas, pavyzdžiui, „užkristi“ svarbūs vardai, pasimiršti svarbūs faktai, svarbaus pokalbio metu gali šokinėti mintys, galite ne vietoje ir ne laiku pamiršti svarbią informaciją, o ją atsiminti viduryje nakties ir nebegalėti užmigti. Šis laikas tęsis iki kovo 9 d. Tačiau tai geras metas praktikuoti sąmoningą sapnavimą. Tuo tarpu kiti šiuo metu gali patirti miego sutrikimus. Racionaliai mąstyti bus sunku, tačiau kūrybiškiems žmonėms šis laikas kaip tik gali atnešti įkvėpimą. Nors minėjau, kad šiandien gera diena mokslui (Mėnulis Šaulio ženklu), visas kitas dienas verčiau atidėti sudėtingą protinę veiklą, psichoanalizę į šalį, nes tai gali nuvesti klaidingu keliu.
Grįžtant prie šios dienos, šiandien gali varginti pyktis ar skausmas, tačiau pakankamai konstruktyviai – šiandien tai eis kartu su suvokimu, kad aš turiu tam teisę. Pykti yra normalu. Kančia yra sielos liga, o ne šventumo išraiška. Skausmas, nerimas, dvasinės ligos turi būti šalinami. Tačiau visi šie dalykai ateina ne kaip koks prakeikimas, o kaip signalai, kad kažką reikia keisti, taisyti. Juk kad reikia taisyti dantį mes irgi sužinome kai jis ima skaudėti. Ir ši diena gali paskatinti drąsiems pokyčiams. Tačiau tie žmonės, kurie šiuo metu neišgyvena skausmingų situacijų, šiandien kaip tik gali jaustis puikiai, jaustis gražūs kaip niekad. Taip jau yra šiame pasaulyje, kad bet kuris dalykas gali būti tiek gėrio, tiek blogio simboliu. Kalbant paprasčiausiais pavyzdžiais, visi žinome, kad svastika yra fašizmo simbolis, bet tarkim Indijos religijose tai nuo seno buvo gėrio, laimės, klestėjimo simbolis. Kaip mes vertiname bet kurią situaciją, simbolį, žmogų yra tik požiūrio, o ne fakto klausimas. Bet kurį šių dalykų galima panaudoti tiek blogam, tiek geram. Savęs pažinimas, vidinės gerovės paieškos leidžia mums pamatyti šviesą ten, kur iki šiol minios matė tik tamsą. Todėl kai jums kažkas rėkia „tai blogis“, neskubėkite vertinti, gal tiesiog žmogui trūksta žinių. Viską vertinkite patys. Visada patys rinkitės savo kelią. Tam ši diena ir skirta.

Gero vakaro su katėmis 🙂 Nepamirškite, Mėnulis Šaulyje myli gyvūnus. Jie šiandien irgi kur kas labiau myli mus 🙂 Ypač katės. Nes jos jaučia daugiau nei kiti 🙂

https://www.lrytas.lt/pasaulis/marga-planeta/2020/02/15/news/pareigunai-sulaike-kuniga-bego-is-parduotuves-su-prezervatyvu-pilnomis-kisenemis-13654097/?fbclid=IwAR2rHqyW8HZQcmd_ZEPRmSKmQvRkiKSzfZp7n31ExoqVW40xrOg6-6FH70c

Eiti prie įrankių juostos