Konsultacijos

Sausio 17 – 18 d.

Geroji naujiena – Saturnas šiuo metu atitolo nuo Plutono per vieną laipsnį, vadinasi jo poveikis silpnėja. O mes žygiuojame į keistą, mistišką, dvasingą savaitgalį. Visumoje tai vienatvės dienos ir puiku jei turite galimybę pabūti vieni. Tai tinkamas laikas keliauti piligriminiais keliais, o kelionės metu jūsų viduje gali atsiverti visas kosmosas. Bet kaip ir sakiau, tai vieno žmogaus kelias, ne kompanijos. Taip pat tai puikus laikas keliauti į koncertus, taip pat ir užsienyje. Ypač į sunkiosios muzikos, tokios kaip metalas.
O liekantiems namuose ir vėl geras laikas keliauti po parduotuves, šį kart geras laikas pirkti kitiems, ypač vaikams taigi verčiau nauja striukė dukrai nei sau. Savaitgalio spalva – tamsiai mėlyna, taip pat gaiviai geltona. Tiesa, basučių pirkti neskubėkite. Žiema dar planuoja mus nustebinti.
Daugiau dėmesio skirkite vaikams. Tai sunkesnės dienos jiems, kuomet galimi sukrėtimai ar net didesnės nelaimės. Nepalikite vaikų vienų be priežiūros, ypač lauke.
Tai tokios užimtos dienos, vis pasitaikys kažkuo užsiimti. Žmonės vieni su kitais bendraus kur kas tiesiau ir atviriau nei įprasta. Tinkamas laikas kreiptis į įvairius ezoterikus, na ten aiškiaregius ir t.t. Tačiau netinkamas laikas burtis Taro.

Toks savotiškas, tarsi prabudimo laikas Vandeniui. Jis gali apsižvalgyti, kad pradėjo kažkuo pasitikėti ir tai jau darosi rimta. Ką gi, tai tikrai ne Vandeniui. Jis nukirps visas jungiančias gyjas ir užrakins jas senoje skrynioje rūsyje.

Merkurijus keliauja Vandeniu (mano be galo mylimas ženklas), todėl tai puikus laikas naujoms mintims, loginiams ryšiams tarp jų. Turiu omenyje ypatingai tiems žmonėms, kurie nori kažką atrasti, išrasti. Vandenis yra aukščiausio originalumo ženklas. Pavyzdžiui, genialusis kompozitorius Mozartas turėjo net tris planetas Vandenyje (Saturną, Saulę ir Merkurijų, pastarieji du buvo konjunkcijoje), taip Neptūną Vandenio valdomame būste (11). O anksčiau minėtos planetos kūrybiškumo srityje – 5 būste. Merkurijų su Neptūnu jungė opozicija. Na gal tai neigiamas dalykas kaip asmenybei, bet jo kūrybai tai suteikė stiprų akcentą. Taigi, pasiklausykite šiomis dienomis Mozarto. Jo muzika išties turinti be galo stiprų poveikį. Jokių abejonių toks laikas geras ir kitiems kuriantiems muziką. Žmogaus sąmonė tokiu laiku tarsi pagauna ne visiems girdimas radijo bangas, elektroninius signalus. Ir tie žmonės, kurie savyje nešiojasi genialumo kibirkštį, dabar ir iš tikro turi galimybę išauginti iš jos liepsną. Jeigu jums reikia pradėti kažkokį kūrybinį projektą, kuriame reiks daug įkvėpimo ir kūrybiškumo, tai ateinanti savaitė tam bus puikiai tinkama. Net ir visai paprasti žmonės, su vidutiniu intelektu, tokiu metu gali nustebinti visus minties proveržiu.
Šiuo metu dažnas gali jausti tarsi kosminio laikrodžio tiksėjimą. Kažkokį genantį į priekį nerimą, verčianti lėkti, skubėti, įgyvendinti savo planus, nerimą, kad jei ne dabar, tai niekada.
Tai geras laikas fantastikai – fantazy stiliaus žaidimams, filmams, animacijai ir pan. Dienos pažymėtos drakono simboliu. Na tai Game of Thrones jau visi ko gero matėt, dabar galima žiūrėti, skaityti ar žaisti The Witcher 🙂 O kas nori užsiimti kuo rimčiau, tai geras laikas burtams, ritualams ir panašiems dalykams. Taip pat geras laikas vystyti trečiosios akies sritis – telepatija, aiškiaregystė, sąmoningas sapnavimas, astralinė projekcija. Kitaip tariant užsiimti šiomis praktikomis. O tuo užsiimantiems visada rekomenduoju glaudžiai susipažinti su senovės Egiptu ir senaisiais jo dievais, kur šie dalykai buvo ypač praktikuojami ir laikomi esminiais.  Taip pat pasidomėti kankorėžine liauka.

Produktyvaus savaitgalio 🙂

https://66.media.tumblr.com/fcd6197da2e4fbabb7563711bed74e3d/tumblr_px681yjucz1y9u9sko1_500.gifv?fbclid=IwAR0lYRHeDykrV9vq83WPISHGF1NkGVOsg9aR3me97bQnIlupGwQmVVrvkxE

Eiti prie įrankių juostos