Konsultacijos

[:lt]2016!!![:]

[:lt]AVINAS. Avinui šiais metais patarčiau pagaliau pradėti dirbti. Sąžiningai ir iš peties. Ne karjerą daryti, o dirbti, ne tik darbe, bet ir namuose naudinga veikla užsiimti – pavyzdžiui, plušėti darbe bei sode. Nes šiemet darbas duos labai saldžius vaisius, o dirbant nebus, kada leisti pinigus, kuriuose rekomenduočiau itin taupyti. Ne tik savo, bet ir sutuoktinio. Tai metai, kuriais Avinas turi tvirtai atsistoti ant žemės, jei netikėtai buvo sumanęs paskraidžioti padebesiais. Yra laikas tobulėti dvasiškai, o yra laikas tobulėti fiziškai. Ir Avinui dabar kaip tik pastarasis, todėl siūlyčiau šalia darbų užsiimti kūno tobulinimu – sportu, dieta, ligų profilaktika. Tai laikas kai Avinas stiprėja fiziškai, sveiksta ir mokosi darbštumo. Rekomenduočiau susilaikyti nuo kelionių į užsienį – atostogoms laikas dar ateis, po to kai visus darbus nudirbsite. Nes ką gali žinoti, gal į metų pabaigą sukauptas aruodas pravers vestuves bekeliant.

JAUTIS. Sėkmingas laikas vienišiems Jaučiams – laikas linksmintis, mylėti, žaisti, lošti, tiesa, seksis tik tiems, kurie kaip ir pridera meilės atstovui, ieško tikros meilės, o ne atsitiktinių seksualinių santykių ar pasiturinčios antrosios pusės. O susituokusiems Jaučiams kaip tik pats tas laikas gimdyti vaikus arba/ir juos auginti. Jaučiams tai meilės ir šeimos gausinimo metas, tačiau tas laikas jau eina į pabaigą ir metų pabaigoje teks vėl stoti prie darbų. O pramogaujantiems Jaučiams siūlyčiau rinktis nemokamas pramogas, nes išlaidavimas gali privesti prie bankroto.

DVYNIAI. Dvyniams siūlyčiau šiuo metu sukti lizdą, kitaip tariant rūpintis namų jaukumu, pasvarstyti ar neatėjo laikas nuosavą būstą įsigyti, nes jau greitai populiacijos gausinimo estafetę Dvyniai perims iš Jaučių, o tam reikia tinkamai pasiruošti. Daug vienišų Dvynių metų gale aplankys meilė. Tai galvokit patys, juk kur kas smagiau bus meilės objektą parsivesti į jaukius namus, o bardakėlį. Beje, tuoktis Dvyniams šie metai nėra tinkami. Pakaks padraugauti.

VĖŽYS. Keista, kad gyvenimas iš Vėžio vis dar reikalauja judesio – judėti pačiam, iš namų dažniau išeiti, bet galiu nuraminti, kad į metų pabaigą vėl galėsite jaukiai užsibarikaduoti namuose ir nosies iš jų nekišti. Kitaip tariant grįžti prie savo esmės. Tiesa, to priežastys gali būti ligos ar nesėkmės darbe, todėl geriau jau kol kas sportuokite, grūdinkitės, būkite aktyvūs darbe, kad metų pabaiga neužkluptų jūsų su bėdomis.

LIŪTAS. Liūtas spindės, juk tai laikas, kai pinigai pas jį patys ateina. Na ne visai taip, Liūtas juos uždirba, o pinigus uždirbti jam patinka. Tiesa, į metų pabaiga jis gali pasijusti pavargęs, todėl mes darbus ir važiuos prie jūros su draugais, o gal pas gimines pademonstruoti piniginės storio ar pas kaimynus. Ar nusipirkęs naują vardinį sportinį kostiumą bėgios po parką piko metu. O gal pirks prabangią mašiną, telefoną, planšetę ar kitą naujausių technologijų stebuklą. Tiek jau to, leiskite sau tas mažytes nuodėmes, nes šiais metais likimas jums šykštės to, kas Liūtui tiesiog gyvybės eliksyras – taip taip, meilės. Bet nereikia liūdėti, gyvenime juk niekas nestovi vienoje vietoje, meilė irgi ateis. Tik gal ne šiemet.

MERGELĖ. Mergelės šiemet tiesiog bus laimingos, be jokios priežasties, o laimė kaip žinia traukia paskui save sėkmę, todėl galiausiai jos dar ir daugiau uždirbti pradės. Na tai gal ir pakaks tiek. Manau, kad jau tuo vienu sakiniu visus kitus ženklus stipriai suerzinau. A, Mergelė bus laiminga visur, išskyrus namus. Tai ir linkiu Mergelei šiuos metus namuose būti, kuo mažiau.

SVARSTYKLĖS. Jums šie metai prasidės šiaip sau, nebus daug progų iš namų išeiti anei išvažiuoti ar pabendrauti. Nors ta priverstinė vienatvė gal per daug ir neslėgs, Svarstyklėms norėsis gilintis į save, užsiimti savianalize, daugiau pabūti vienoms. O antroje metų pusėje situacija apsivers aukštyn kojomis, gal todėl, kad Svarstyklės atras tą pažadėtąją vidinę „dangaus karalystę“, galas žino kaip ten bus, bet Svarstyklės tarsi kokio Mergelės irgi netikėtai pasijaus tiesiog laimingomis be jokių kitų pretenzijų.

SKORPIONAs. Na Skorpionai tradiciškai ant manęs pyksta, kad žadu jiems ne daug. Bet gal reiktų pasidaryti išvadas, ko gi taip neužsipelno iš likimo dovanų. O šiais metais Skorpionai elgsis keistai – jie bendraus ir draugaus su žmonėmis. Netgi bus pakankamai draugiški, tiesa, ilgai tai netruks, persisotinę bendravimu jie vėl užsidarys savyje ir mėgausis vienatve, kuri po aktyvaus bendravimo bus neįtikėtinai saldi. O šiaip Skorpionams patarčiau šiais metai labai taupyti, net jei tai būtų tas vienintelis kartas gyvenime, kuomet nusprendėte sumokėti už draugo vakarienę (na ne todėl, kad būtų gaila, o tiesiog todėl, kad žmonių iš principo nelabai mėgstate), 10 kartų pagalvokite ar nebūtų geriau, jei net ir to vieno nebūtų. Pinigais gyvenimas jūsų nelepins, tai gal ir nesišvaistykite. Šiemet jūsų moto turėtų būti – centas prie cento jau ir euras.

ŠAULYS. Šauliams visai neblogai seksis, ypač darbe, jie sėkmingai kops karjeros laiptais, nepaisant to, širdelėje apsigyvenęs liūdesys niekur nenorės trauktis ir net korporacijos prezidento postas nedžiugins. Bet pagaliau aplinkiniai pastebės, kad su šviesiuoju optimistu kažkas ne taip ir apgaubę visa įmanoma šiluma, padės išgyventi sunkius laikus bei įkvėps daugiau optimizmo.

OŽIARAGIS. Sudėtingas laikas aplankė Ožiaragius. Na bet Ožiaragis visiškai nelepus, tai ir dabar sunkumų nesureikšmins, o kantriai vilks gyvenimo jungą, nedejuodamas, o eilinį kartą pasiaukodamas. Jis netgi bandys keliauti. Juk Ožiaragiui, kuo didesnis jungas uždedamas, tuo atkakliau jis tą jungą tempia, gal todėl metų pabaigoje už sunkų triūsą ir įvairias negandas bus atlyginta aukštesniu postu, o gal ir didesniu atlyginimu. Taip kad nėra laiko liūdėti, žiūrėkite į bet kokias kliūtis tik kaip į dar vieną galimybę. A, tiesa, jūs ir taip visada tą darote.

VANDENIAI. Vandeniai šiais metais visiškai nusimistifikuos, tas juk jiems lengva, atsimins, kad iš prigimties yra hipiai – kurių gyvenimo šūkis – laisvė, meilė (laisva) ir kitos laisvės. Todėl mylėsis, keliaus į kastanediškas keliones, valgys grybus ir rūkys žolę. O galiausiai, nepavykus Marijos žemėje iki kosmoso pakilti, viską mes ir iškeliaus kažkur į pasaulio kraštą. Kaip tyčia, jiems dar ir pinigų nežinia iš kur nukris. Nebeapsikentę tokio elgesio, nuo Vandenio nusigręš visi draugai, bet jam tai bus nei motais, nes ir pats bus nuo visų nusigręžęs. Aš Vandeniui norėčiau tik palinkėti šiais metais nepamiršti, kad ne kiekvienas grybas yra būtent tas grybas.

ŽUVYS. Žuvys ženklų paradą užbaigia labai solidžiai – santuokomis ir labiau tikėtina, kad turtingomis. Kitaip tariant, pagaliau Žuvims tas laikas. Tuo pačiu jos užbaigia ir savo karjerą. Bet čia gal natūralus procesas – eis gimdyti vaikų?[:]

Eiti prie įrankių juostos