Konsultacijos

Venera ženkluose

Avinas. Sunkiai rekomenduotinas atvejis, na nebent kam nors patinka nuolatos ginčytis, rietis ir pan. Mat adrenalino fanatikas Avinas reikalauja nuolatinės įtampos santykiuose, todėl jei santykiai susitovi Avininė Venera arba ima ieškoti kažko kito arba nesąmoningai provokuoja konfliktus pati. Šiaip sakoma, kad toks žmogus neturi fantazijos meilės reikaluose ir veikia paprastai, iš kitos pusės, o ką čia prifantazuosi? 😀 Beje, Venera valdo meilę, o ne seksą.

Jautis. Hedonistė – prisilietimai, masažai, saldumynai, įvairūs afrodiziakai yra tai dėl ko ji gyvena. Masažuokite, glostykite, kasykite venerinį Jautį ir jis bus jūsų amžiams, na bent jau kol kasysite nugarytę, tiesa, jis gali pamiršti, jog už kasančių rankų egzistuoja kitas žmogus su savo poreikiais. Moterys su tokia padėti paprastai būna įstabaus grožio ir moteriškumo.

Dvyniai. Ko gero neištikimiausias variantas, kaip ir visose srityse, taip ir čia Dvyniai reikalauja įvairovės, todėl jūsų partneris gali mylėti keletą žmonių vienu metu. Be to jis norės daug kalbėtis, kad ir apie tą pačią meilę, bet jaukiai kartu patylėti nepavyks. Tiesa, Dvyniai moka „užkalbėti dantis“ taigi pernelyg nepasitikėkite jų kalbomis. Tokia padėtis gali būti homoseksualumo rodiklis (tiksliau vienas jų).

Vėžys. Jautruolis, amžinas meilės kankinys, bet labiausiai iš visų moterų mylės savo mamą (moterims negalioja). Su šiuo žmogumi reiks elgtis be galo švelniai ir rūpestingai, jis juk toks pažeidžiamas. Bet kalbant apskritai, Vėžiams nesiseka meilėje. Kažkaip vis netinkami partneriai pasitaiko, gal jis nesąmoningai renkasi meilės kančią? Tokios moterys labai skausmingai išgyvena meilės baigtį.

Liūtas. Na čia jau santykiai primins teatro sceną, Liūtas viską daro parodomuoju būdu, taigi jei jus erzina demonstracinės versijos, verčiau su šiuo riteriu ar miledi neprasidėkite. Be to Liūto išlaikymas brangiai kainuoja, tikrai Liūtinei Venerai nepataikysite nupirkę kvepalus iš Eurokos. Kaip minimum teks pirkti Kristianoje, o dar geriau Creme de la creme. Ir pirkti reiks dažnai, geriausia kiekvieną kartą kai susitinkate.

Mergelė. Aš tokią turiu. Ir savo negarbei turiu pasakyti, kad tikrai ir netgi labai nieko gero. Meilė ir aš mažai kuo esam susiję. Aš smulkmeniška, nepraleidžiu pro akis jokio trūkumo, vertinu be gali pedantiškai. Na bet ko norėt, Mergelė savo siela yra apsigimusi senmergė. Tokiam asmeniui būdingas griežtumas, o priklausomai nuo horoskopo rodiklių netg žiaurumas partnerio atžvilgiu, dėl menkos smulkmenos jie gali santykius nutraukti, kadangi ta smulkmena galvoje pasidaugina keletą kartų ir egzistuoja jau kaip milžiniško mąsto problema, realybėje tai būna tiesiog beprasmybės.

Svarstyklės. Na šis tipas ganėtinai paviršutiniškas, jam svarbu išlaikyti kultūringą lygį, pasišnekučiuoti intelektualiomos temomis, vertins kad ir nedideles, bet skoningas, subtilias dovanėles. Nekvieskite šio žmogaus į netvarkingus namus, jį tai šokiruos ir jis kultūringai atsitrauks. Visiems laikams.

Skorpionas. Meilės dievas, tiksliau sekso. Norite kažko tokio nepamirštamo meilėje? Skorpionas kaip tik jums. Jis gyvena meile ir seksu, nebijokite jo aistrų, šio žmogaus meilės kančios nesužlugdys, tik įkvėps dar didesnės stiprybės. Tiesa, nepamirškite, kad šis tipas dažniausiai serga venerinėmis ligomis, todėl naudokite prezervatyvus arba prašykite sveikatos pažymos. Paprastai skorpioninė Venera išgyvena nesėkmes meilėje, tačiau jai tas patinka, dažnai šiam tipui priklauso seksualiniai iškrypėliai, mazochistai, tai netgi gali rodyti homoseksualumą. Tokia Venera myli arba nekenčia, labai mėgsta negalimus ryšius (susituokęs, katalikų dvasininkas, kalinys ir pan.).

Šaulys. Šis ieško idealo, na tokio pakankamai nežemiško idealo, tačiau tas netrukdo jam pažintį pradėti nuo sekso. Jis atrodytų myli karštai, tačiau taip lengvai susitaiko su meilės baigtimi…

Ožiaragis. Panašu į Mergelę, šie du ženklai gali rodyti seksualinį šaltumą, tiesa vyriškis Ožiaragis bus patikimas, šeimyniškas, praktiškas. Ir vis tik Ožiaragiams meilėje nesiseka, ypač jaunystėje, jie nemoka demonstruoti jausmų, yra ištikimi, tačiau kas iš to, būnant šalia ožiaraginės Veneros ir pats nesijausi jai reikalingas.

Vandenis. Labai universalus tipas, čia ką tik buvom draugais, o štai jau ir meilužiai, meilė baigėsi? tai kodėl nelikti gerais draugais? Jam patiks seksas telefonu, skype, „per“ facebook’ą, gal net tokių santykių pilnai ir pakaks. Jis originalus – siūlys susituokti oro balione ar kapinėse naktį. Jis aistringas, greitai susižavi, po savaitės jau gali siūlyti susituokti, tačiau tai aistra greitai ir praeina, o santykiai tampa labai broliški.

Žuvys. Tradiciškai demonstruoja absoliučiai nepakenčiamas būdo savybes – verkšlena nei kiek ne menkiau nei Vėžys, va ją drąsiai galite vestis į romantinę komediją, dovanoti puokštelę pienių, suskintų artimiausioje pievelėje, įvertins – ir įvertins tai su ašaromis akyse. Bet neapsigaukite šiomis krokodilo ašaromis, jūsų draugė Venerinė žuvis be jokių sąžinės skrupulų nuvylios jūsų vyrą pirmai progai pasitaikius. Pačios Žuvys meilėje sėkmingos, deja, jos daro nelaimingus kitus.

Eiti prie įrankių juostos