Konsultacijos

Vasario 8 d.

Geriausia, ką jūs galite nuveikti šiandien ar kitomis savaitgalio dienomis – apsilankyti koncerte. Arba keliauti, kažkur toli toli. Arba dar geriau – suderinti ir vieną, ir kitą. Tai sumažins piktų planetų poveikį jūsų atžvilgiu. Na ir šiaip toks laisvalaikis dabar bus malonus. Taip pat tinka lankytis sporto varžybose, ypač krepšinio. 

Nėr tai blogas laikas ir leisti jį reikia maloniai. Vis dar tinkamas laikas vaikščioti po parduotuves. Naujas megztukas ar palaidinė gyvenimo tikrai nepablogins. 
Ir vis dar geras laikas dirbantiems pardavimuose ar tiesiog kažką pardavinėjantiems. Netgi geresnis nei buvo vakar. Taigi jei namuose kaupiate bereikalingus daiktus, šį savaitgalį pabandykite juos parduoti.

Šiomis dienomis žmonės daugiau juoksis, bus linkę į ironiją ir sarkazmą, tačiau nepiktybinį. 

Tiesa, finansiškai laikas nėra idealus, tokiu metu žmogus būna ūmesnis ir savo veiksmų pasekoje nesunkiai gali užsidirbti finansinę baudą už kažkokius veiksmus. Ypač jei ir taip yra linkęs į agresiją, riziką ir pan.

Oro ženklai šiomis dienomis jaus itin didelį protinį aktyvumą, tiesa, tai pasireikš savotiškai. Juos viskas aplinkui labai domins, netgi kiekviena nepažįstamų kaimynų dramos detalė, todėl jie pokerio lošėjo veidu rūkys balkone, kad nepraleistų nei menkiausios smulkmenos.

Vandens ženklai šiuo metu jaus stiprų poreikį gausiai vartoti alkoholį, O jei Vandens ženklo atstovo horoskope dar ir išraiškingi Liūto bruožai, jis gali labai stipriai apsijuokti, nes aptemus sąmonei nuspręs tarkim kažkur užlipti ant scenos ir padainuoti. Vienintelis dalykas, ką tuo pasieksite tai nenuplaunama gėda. Todėl jei negalite negerti, gerkite namuose arba jei jau kažkur eisite prisitvoti, pasiimkite fiziškai stiprių draugų, kurie jus sulaikys gimus norui parodyti kas čia yra žvaigždė.

Žemės ir Ugnies ženklai šiuo metu nejus kažko išskirtinio.

Dvasingų žmonių gyvenime vyks kova tarp jų ego ir sielos. Protas sakys, kad viskas privalo būti taip kaip aš noriu, tik tada galėsiu būti laimingas, siela šnibždės, kad laimę reikia surasti bet kur, bet kokiomis aplinkybėmis, tik tada iš tikro galėsi būti laimingas. Tai laikas, kuomet reikia mokytis laimės ir išdrįsti būti kitokiu – galbūt labai keistu – bet savimi.

Eiti prie įrankių juostos