Konsultacijos

Vasario 7 d.

Perdėtų fantazijų diena. Kad jos pernelyg neįsisiautėtų, tinka žiūrėti įtempto siužeto filmus ir serialus. Pridedu rekomendaciją žemiau. Jei jos nepamaitinsite, ji kurs siaubingus scenarijus realybėje. 

Nėra tinkamas laikas bendrauti el. paštu, susirašinėti, nes galimi nesusipratimai dėl paprasčiausios klaidos, tarkim netyčia ištrinto laiško ar pan. Iš ties šiuo atžvilgiu pats blogiausias laikas yra paaugliams, kurie virtualioje erdvėje ypač rizikuoja įsitraukti į įvairius pavojingus, destruktyvius žaidimus ir bendravimus. Suaugusiuosius šis laikas veikia gan nežymiai, tik kaip paprasčiausi nesusipratimai. Tačiau tai tinkamas laikas pažvelgti į žmones šalia savęs ir įvertinti, gal jau pats laikas jiems trauktis iš jūsų gyvenimo, nes jūs jau seniai juos praaugote? Taip jau gyvenime nutinka, kad tie, kas vakar jums buvo ideali pora, šiai dienai jau per milijonus šviesmečių nuo jūsų. Ir jums laikas eiti į priekį. Tai nėra blogai, tai gražus augimo ir evoliucijos procesas, kuriame dalyvauti gali kiekvienas. Iš ties tiesiog mylėti kažką yra labai primityvus jausmas. Aukštesnio sąmoningumo jausmas jau pamilti ir mylėti konkrečią asmenybę, būtent tokį žmogų, kuris sugebės jus vesti į priekį, netgi jei tai bus skausmingas procesas. Suvokti tai ir mylėti būtent už tai. 
Aukščiausias suvokimas yra suvokti, kad meilės jausmas ir tėra pamoka, kad jausmai, kuriuos sukelia kitas žmogus, tai tik jūsų pačių netobulos reakcijos ir neišmoktos pamokos. Priimti tai su dėkingumu ir šiltais jausmais yra viena aukščiausių žmogaus suvokimo formų. Ir tai tinkama diena dvasinio prabudimo skatinimui. 

Tačiau tai geras laikas įvairioms elementarioms, nereikalaujančioms narkozės, medicininėms ir grožio procedūroms. 

Tai geras laikas pardavėjams, tokiu laiku kaip sakoma bus lengva pūsti miglą į akis, susukti galvas naiviems pirkėjams. Jei turite, ką parduoti, dabar pats laikas tai daryti.

O čia lengvam vakarui 🙂 Rekomenduoju:

Eiti prie įrankių juostos