Konsultacijos

Vasario 6 d.

Vis dar tinkamas laikas gyvūnų terapijai, bendravimui su mylimais augintiniais, ypač šunimis. Todėl jei mielas 50 kg mažylis šiandien užsimanys jums pasėdėti ant kelių, nenumeskite 🙂 Jis taip jus gydo ir šildo jūsų sielą 🙂 Šiandien bus linksmesnė diena, jau vakar vakare nuotaika galėjo pagerėti. Tiesa, tai nereiškia, kad joje nebus negandų. Šiaip optimizmo tiesiog daugiau. O blogų dalykų gali būti, tame tarpe ir smurto, ir žmogžudysčių. Tai besijuokiančio pavojaus diena, todėl verčiau save saugoti. Pavojingesnis tai laikas miestų gyventojams šį kartą.Tinkama diena užsiimti garderobo atnaujimu, ypač pirkti akinius nuo Saulės, vis tik kai žiema tokia, jų irgi gan dažnai prireikia, nebekalbant jau apie tai, kad ir pavasaris ne už kalnų. Nėra ši diena ir tik bloga. Tokią diena atsiveria įvairios durys, pildosi norai, lengvai įgyvendinami tikslai.

Mėnulis keliauja Vėžio ženklu ir tai ideali pozicija dvasiniam tobulėjimui. Ypatingai stipriai emociškai veiks muzika. Pavyzdžiui, išgirsta daina gali privesti iki ašarų. Be jokių abejonių, ypač toks laikas veikia Vėžius, gal dėl to ašaringo verksmingumo aplinkiniai šiandien sunkiai galės pakęsti Vėžius. Saulė keliauja Vandenio ženklu. Šiandien reikia globoti, rūpintis savimi, savo šeima, ilsėtis namuose. Merkurijus sudaro teigiamą aspektą su Uranu, todėl tai puikus laikas bandantiems susikaupti, tiems kuriems reikia įžvalgos veikloje, taip pat dirbantiems su archyvais, duomenų saugojimu ir kaupimu. Tokiu metu gimsta geri projektai, geras laikas verslui, geras laikas pradėti kažką naujo. Taip pat ir naują dvasinį kelią. Tiesa, gali būti abejonių, kuria kryptimi geriau eiti, o tai gali kelti nerimą ir frustraciją. Vis tik šį kartą verčiau pasikliauti pirmuoju impulsu. Na ir gali būti tokių kaip čia pasakiųs emocinių iššūkių, kurie tiesiog sprogdins galvą. Vis tik tai tinkamas laikas dirbti su savimi, save įveikti, pasikeisti, gydytis emocinius sužeidimus. Ezoterikos keliu einantis žmogus neretai yra vadinamas psichikos ligoniu. Iš ties panašumo yra, bet ar ar žinote, kame skirtumas? Psichikos ligonis neskiria materialios ir dvasinės erdvės, jam viskas susimaišę į vieną. Dvasiningumą ir dvasinius pasaulius pažįstantis žmogus puikiai atskiria vieną nuo kito. Taigi šiandien puiki diena ieškoti savo dvasinio kelio, bendrakeleivių šioje kelionėje. Kaip sakoma – pažink save ir tu laimėsi visas kovas. O dvasinis kelias ir yra pažinimo kelias.

Ar žinojote, kad žmogaus gyvenimas vyksta griežtais ciklais, todėl į akistatą su  atliktais darbais jis visada stoja maždaug 29, 58 ir 89 savo gyvenimo metais? T.y. kiekvieną kartą kai Saturnas jo gyvenime apsuka vieną vadinamą ratą. O iššūkiai su kuriais jis susidūria, paprastai būna toje srityje, kurioje yra Saturnas žmogaus gimimo horoskope.

Pradėkite dieną vandeniu ir gerkite jo šiandien daugiau, šiandien organizmas linkęs į dehidrataciją labiau, o gal geriau tiktų sakyti, kad šiandien mes patys mažiau jausime troškulį ir vandens kūnui gali būti per mažai. Taip pat tokią dieną tinka rūpinti savo lova. Kitaip tariant įsirengti kažką tokio jaukaus, gal naują plačią sofą svetainėje pastatyti, gal apkrauti ją mielomis pagalvėlėmis ir jaukiais pledais. Na kažką tokio, kur galima pasislėpti po visų dienos negandų kartu su artimaisiais, žiūrėti filmus, skaityti knygas ar tiesiog tingėti. Šaltų dienų sielai dar bus į valias. Dabar laikas saugia užuovėja pasirūpinti iš anksto 🙂

Eiti prie įrankių juostos