Konsultacijos

[:lt]Vasario 5 d.[:]

[:lt]Ar vakcinos išgelbės pasaulį? Gal, bet tikrai ne visą. Aš vis galvoju, kiek gi čia dar liko iki to paaiškėjimo, kad jos neveikia taip gerai kaip tikėtasi? Ne ne, aš jokiais būdais nesakau nesiskiepyti. Aš pati tai daryčiau, tik bijau, kad mano eilė kažkur gale. Tačiau dalis mano šeimos narių jau pasiskiepijo kaip medicinos darbuotojai. Bijau tik to, kad mutuojantis virusas didelį darbą nepaverstų niekais. Prieš pora metų rašiau, kad Uranas Jaučio ženkle privers žmones grįžti prie natūrinių ūkių, tiesa, tada galvojau, kad tai bus labiau savanoriška grįžimo forma. Panašu, kad jo beprotiškas šokis poroje su Saturnu šiuo metu tą formą gali paversti labiau priverstine. Tai bet kokiu atveju jei galimybės leidžia, siūlyčiau pamąstyti apie bent jau sezoninio gyvenimo kaime galimybę. Išbandyti bent kvepiančių levandų auginimą, jei pomidorai dar per drąsu, o jei jau patyręs sodininkas esate tai šiomis dienomis verta apgalvoti būsimo rožyno įrengimo planus, rezervuoti sodinukus pavasariui ir pan. Rožės ir ezoterikoje yra visų augalų valdovės. Rožės jūsų kieme visada yra gerai energetiniu atžvilgiu. Ir tam net nebūtina pirkti sodybą ant ežero kranto už milijonus. Pradėti galima ir nuo paprasčiausio sodo.  Bet esu tikra, kad niekas nieko nedarys, na išskyrus  tuos pavienius asmenis, kurie ir be manęs žino, kad „winter is coming“. Saturno neigiami aspektai kaip taisyklė žmogui atneša pasikartojančias situacijas, o jis krenta vėl ir vėl tame pačiame egzamine. Nėra tie Saturno egzaminai neišlaikomi. Reikia tik pastangų, na ir noro juos laikyti.

Pereiname prie šios dienos ir savaitgalio dienų – dabar netinkamas laikas badauti, badmiriauti. Vėliau ataugsite su kaupu. Ne dietų dienos dabar. Tokiu metu net jei pavyktų išgyventi pusbadžiu, kitą dieną suvalgysite pusę prekybos centro. Taip kad bulvės, mėsa, sūriai, kaloringi apkepai šomis dienomis pats tas maistas. Pasimėgaukite stiprios kavos su riebia grietinėle puodeliu.
Reikėtų vengti žiniasklaidos, socialinių tinklų, nes galite perskaityti kažką kas emociškai itin sukrės. Apskritai gali varginti baimės jausmas, bus būdingas įprastai visai nebūdingas ekstrentiškas elgesys. Kitaip tariant tai laikas, kuomet galima išsigąsti paties savęs. Ir čia nieko nepadarysi, lieka tik tikėti, kad aukštesnės jėgos padės išgyventi šį sunkų laiką ir apsaugos nuo negandų.
Tačiau finansiškai tai geresnis laikas, ypač tiems, kurie ilgai ir nuosekliai dirbo siekdami didesnio pelno bet kuria prasme.
Tai tinkamos dienos mesti rūkyti. Automatiškai tai būtų ir puiki auka Saturnui, kuris tiesiog dievina aukas.

Vėžiui ir Žuvims tai meilės ir skubotų sprendimų meilėje laikas. Jei šiandien internetu su kažkuo susipažinus kils mintis dar šį savaitgalį apsigyventi kartu, žinokite, kad tai bloga mintis.
Tai gero poilsio…….[:]

Eiti prie įrankių juostos