Konsultacijos

Vasario 5 d.

Rodosi žmogus yra toks primityvus padaras. Taip, jis turi aukštesnį intelektą. Na kompiuteriai ir robotai irgi turi. Bet šiaip jau jis užblokuotos sąmonės, su retais aukštesnio išsivystymo atvejais. Jis nei iš tolo neprilygsta sąmoningumu nei gyvūnams, nei augalams. Tik fizines galimybes turi didesnes. Ir to pasekoje galvoja, kad gali naikinti gamtą 🙁 Nieko nėra šlykščiau nei naikinami miškai, kurie yra šios žemės gyvybės pagrindas. Nieko nėra šlykščiau nei atbukę nuo visko snukiai, dėl kiekvieno cento pasiryžę viską aplink save sunaikinti. Ir niekas neturi didesnės kantrybės nei gamta, bet ir jos kantrybė turi ribas.
Ir šiandien ne man vienai gali kilti nepasitenkinimas įvairiais dalykais. Na kam kertamais miškais, kam naujais batais, tačiau bet kokiu atveju šiandien bus minučiu kai aplinkinius norėsis priploti musių mušikle. Rekomenduotina į konfliktus nesileisti ir verčiau nesigilinant į situaciją, pamačius pyktį ir norą konfliktuoti šalia esančio veide, verčiau pasakyti „tu teisus“ ir nesusigadinti sau dienos, šiandien į paviršių lįs aptemusios sąmonės padarai, nevelta eikvoti energijos jiems. Taip pat tai sunkesnė diena vyresnio amžiaus žmonėms. Jiems nepatartina turėti šiandien reikalų su valstybinėmis institucijomis.
O gera diena šiandien reklamai. Ypač stambiems objektams. Gera diena atnaujinti dekoratyvinės kosmetikos krepšelį, pavyzdžiui, naujais šešėliais akims. Taip pat tai geras laikas į namus priimti šuniuką, ypač turintį fizinį defektą. Apskritai puikus laikas bendrauti su gyvūnais ir ne tik šuniukais bei kačiukais.

Išskirtinė diena Mergelėms, kažkokio beprotiško lėkimo, beprotiško užimtumo, persipinusio su begaliniu tingėjimu ir priekabumu. Šiandien nepavyks praeiti ramiai pro Mergelę, jei neteisingai sukirčiuosite žodį jį tardami ar kur įvelsite gramatinę klaidą. Nenervinkite šiandien Mergelės. Nesipainiokite po kojomis ir Liūtėms, nes jas erzins aplinkinių flirtas, kvailiojimas, vaikščiojančios palei ją porelės.

Beje, vakar rašiau, kad teoriškai mažiausiai gimsta Žuvų, nors bandymai statistiškai paskaičiuoti procentus rodo, kad su labai mažu skirtumu daugiausiai gimsta žmonių Skorpiono ženkle, o mažiausiai Vandenyje.

Saulė šiandien Vandenyje, Mėnulis Dvyniuose, ore tvyro romantikos, meilės ir pilnatvės atmosfera su tam tikrais nuotaikų pabangavimais, kadangi keletui valandų Mėnulis sudarys neigiamus aspektus su Marsu, Venera ir Neptūnu. Todėl galime sulaukti problemų bendraudami su draugais, kolegomis, verslo partneriais, ypač iki  valandos. Tiesa, piktą veikimą slopins Veneros/Saturno teigiamas aspektas bei Merkurijaus/Urano teigiamas aspektas. 
Jau greitai (ne šiandien) Venera pereis į Avino ženklą bei sulauksime ugningosios Mėnulio pilnaties Liūte, taigi atmosfera kibirkščiuos kaip reikiant. Iš kitos pusės, bent jau nevargins iliuzijos ir noras prisigerti. Taigi mums kaip ir prasideda atokvėpio metas iki kol Saturnas taps retrogradiniu, tačiau tai nutiks dar tik po keleto mėnesių.
Puiku būtų po darbo prisėsti atviroje verandoje ir pasimėgauti temstančiu vakaru. Pasisekė gyvenantiems gamtoje, ypač jei dar turite galimybę židinį ar laužą susikurti. Kalbu apie tikrą liepsną, ne jos imitaciją, tokia neturi energetinės galios.

Ramaus pasiruošimo artėjančiai pilnačiai 🙂

Eiti prie įrankių juostos