Konsultacijos

Vasario 4 d.

Sugrįžo žiema. Ir gerai, dar ne laikas jai pasitraukti. Šiandien kaip tik rekomenduotina, kuo daugiau laiko praleisti lauke, nes šiandien prasidėjo grūdinimosi laikas, spartietiškos gyvensenos metas. Taigi eikite pasivaikščioti po darbo, būkite lauke nors ir iki laiko miegoti. Aišku, rekomenduotina apsirengti neperšlampamais drabužiais. Apskritai tai yra atsipalaidavimo diena, susitaikymo su lemtimi, bet tokio džiugaus susitaikymo. Vėl gi, ne vienam ši diena gali tapti svajonių išsipildymo diena. Mes vis dar tame retame puikiame laikotarpyje. Pasimėgaukite. Be abejo, jei jūsų metinė prognozė yra labai bloga, šiuo metu joje susidaro itin blogi dariniai, tai bendrosios tendencijos bus per silpnos daryti įtaką, tačiau daugelis žmonių pajus bent jau švelnų planetų poveikį.

Dar tai geras laikas skaityti straipsnius, knygas ir pan. apie keliones, žiūrėti kelionių nuotraukas ir pan. Tai veiks pozityviai. Žinoma, geriausia yra keliauti patiems, bet ne kiekvienas gali sau leisti tai ir dar pirmadienį. Vis tik jei šiuo metu norite kažkur išvykti čia ir dabar, rinkitės kalnus. Tam tinkamiausias laikas.

Tokią dieną rekomenduotina susitvarkyti rūbų spintas, atsikratyti pertekliniu balastu, palikti tik tai, kas jus vertinga ir tikrai nešiojama. Galima ir papildyti garderobą, dabar pirksite pasikliaudami sveiku protu, o ne emocijomis. Pirkiniai bus praktiški ir ilgalaikiai.

Ir tai puikus laikas muzikai ir meilei. Klausykitės, kuo daugiau muzikos, ypač meilės dainų ir laikykitę viltį stipriai už rankos 🙂 Gal nesidairykite į princus ir princeses minioje. Jie nebūtinai yra tikri, o būna, kad ir tikrieji princai persirengia elgetomis. Būkite budrūs 🙂 Tai raudonai rožinė diena ❤️❤️❤️

Eiti prie įrankių juostos