Konsultacijos

[:lt]Vasario 4 d.[:en]Va[:]

[:lt]Na ar jaučiate retrogradinį Merkurijų? Aš jaučiu kaip niekad 😀 Kiekviena diena atneša kažką naujo – susirašinėjimas su senu draugu, kuris kiekvieną tavo sakinį supranta atvirkščiai, neįkelti atsiskaitymui vaiko namų darbai, nors aš tikrai juos kėliau, prieš pat pabaigą nutrūkęs muzikinio atsiskaitymo filmavimas ir t.t. Nieko reikšmingo, smulkūs nemalonumai kaip ir pridera Merkurijui. Na bet bendrame fone viskas visai nieko gero 😀 Dabar tikrai padėtų atostogos šiltuose kraštuose ir pasiplaukiojimas baseine viešbutyje viskas įskaičiuota. Bet apie tokius dalykus kol kas galima tik svajoti.
Finansiškai tai ne koks laikas, labiau iš teisinės pusės, nes augs noras sukčiauti, slėpti mokesčius, nelegaliai įsidarbinti. Veiksmai irgi eis iš paskos. Jūs netgi galite gauti stambią sumą pinigų iš niekur. Bet tas iš niekur irgi turi savo kainą. Astrologiniu požiūriu iš niekur yra tai kas nėra uždirbta – tai čia gali būti tiek laimėjimas loterijoje, tiek vagystė, tiek pasiskolinti pinigai, tiek kyšis ir t.t. O atsižvelgiant į prastą laiką, labiau tikėtini nešvarūs pinigai.
Na bet čia sunku net kažką kaltinti. Nes tarkim, jei esi kirpėja ir jau kiek laiko negali dirbti, kas belieka? Aš neskatinu, aš konstatuoju faktą. Esu visapusiškai už pandemijos valdymą, skiepus ir karantiną, ko pasekoje netgi sulaukiau ne vieno pasekėjo atsisveikinimo. Bet dėl papildomo populiarumo nesiruošiu išsižadėti savo įsitikinimų. Tačiau net ir man atrodo, kad tam tikros ribos turėtų būti. Galbūt prekybininkai, maisto tiekėjai gali persikvalifikuoti ir tiekti produkciją  pagal užsakymus internetu, tačiau kai kurioms paslaugoms tai neįmanoma. Ir vargu ar kirpykla su pavieniu klientu yra ta didžiausios grėsmės vieta. Deja, žmogiškoji būtybė negali palaukti ir nevalgyti keletą mėnesiukų. Ir šioje situacijoje net sąžiningiausias žmogus gali atsidurti ties riba, kurioje jis jau ryšis bet kam. Na reik tikėtis, kad šių žmonių situacija pagerės. Kol kas tikrai prastas laikas yra prekybai bei judėjimui, tai šių zonų atlaisvinimo mažiausiai reikia tikėtis, bet nuo vasario 21 d. situacija irgi gali švelnėti.
Šiandien pasistenkite būti mandagūs, kultūringi, sveikinkitės su aplinkiniais.Tai padės kovoti su aplinkos agresija. Bet ta agresija tikrai ne visuotinė, dalis žmonių kaip tik į slegiančias nuotaikas reaguos labai empatiškai, bus itin užjaučiantys, ypač bėdoje.
Mėnulis šiandien Skorpiono ženkle ir į vakarą sudarys teigiamą aspektą su Neptūnu, tai atsigulę miegoti būtinai pasvajokite apie kažką gražaus. Tai bus išsipildančių svajonių valandos.
Taip pat ši diena puikiai tinkama mokytis astrologijos.
Meilei tai laikas prastas, Šaulio, Mergelės ir Žuvų venkite kaip maro. Šaulys nenorės jokių įsipareigojimų, Mergelė nenorės išvis nieko, Žuvys vis dar mylės savo ex. Mergelių dabar apskritai visiems patarčiau vengti. Viena akimirką rami, šalta, santūri Mergelė kitą akimirką gali virsti peiliu mojuojančiu psichopatu, nes  pasiūlydamas puodelį kavos, sutrukdėte jai ant darbo stalo dėlioti pieštukus pagal nudrožimo ilgį.
Geras laikas pirkti akmenis, kristalus, medžio talismanus ir pan. Taip pat tokią dieną rekomenduotina namus smilkyti šalaviju.

Be abejo, toks laikas tinkamas ir dvasiniam tobulėjimui. Juo labiau, kad sunkumai ne vieną gali paskatinti tam. Tačiau aš rekomenduočiau nesigriebti to fanatiškai, išlikti ant žemės. Neseniai vienas žmogus manęs klausė bet argi nėra kažkokių absoliučių praktikų, kur visai atitrūkstama nuo žemiškumo, nes aš tą žemiškumą taip akcentuoju. Tai be jokios abejonės tokios yra. Bet jos tikrai neįmanomos turint šeimą, einant į kasdieninį darbą ir pan. Jeigu jūs norite atsidėti tokioms praktikoms tai jums ir teks atsisakyti visko kas žemiška. Jūs privalote būti vienas ir neturėti jokių įsipareigojimų niekam. Jūs jau turite būti pasiekęs tą stadiją kai nebejaučiate aistrų niekam. Ir kalbu toli gražu ne tik apie seksualines aistras. Tai gyvenimas visiškoje askezėje ir atsižadėjime. Rekomenduotina, kad tai būtų griežtai apibrėžtas laiko tarpas, o ne visam gyvenimui nes kitu atveju rezultatas bus tik sutrikusi psichika. Ir tokioje drastiškoje askezėje, kuri susideda iš fizinio darbo, dvasinių praktikų, vienatvės, buvimo gamtoje, vandens, kruopų, vaisių ir daržovių, jūs galite įeiti į tam tikras būsenas, labai įspūdingas būsenas ir patirtis. Bet tam reikia tikrai didelio pasirengimo ir noro, žinių kas laukia ir kaip tinkamai reaguoti. Be jokios abejonės tame etape nėra naršymo internete. Ar tokios praktikos užgrūdina, suteikia stiprybės ir po to jau esi kažkoks antžmogis tarp žmonių? Nieko panašaus. Po tokių praktikų grįžti į žemišką gyvenimą ir jį gyventi tampa nepalyginamai sunkiau, o dažnam prisitaikyti iš naujo tampa netgi nepakeliamai sunku. Būtent todėl aš ir rekomenduoju visame kame išlaikyti balansą 🙂 Na nebent kitaip neįmanoma. Pamenu, vieno žmogaus klausiau, kodėl jis visko atsižadėjo ir užsidarė labai radikalių pažiūrų bendruomenės vienuolyne. Jis pasakė – nes arba turėjau taip padaryti, arba būčiau miręs. Ir aš manau, kad tai vienintelis variantas, kada verta rinktis tokį drastišką žingsnį. Na čia kaip per dainų konkursų atrankas sako – jei gali nedainuoti, nedainuok 😀

Ramios dienos!!!

https://www.instagram.com/p/BzjBPGNJCJj/[:]

Eiti prie įrankių juostos