Konsultacijos

Vasario 4 d.

Gera diena gyvūnui terapijai. Iš jų galite sulaukti galybę meilės. Apskritai tinka bet kokia aktyvi veikla su gyvūnais, pavyzdžiui, jodinėti. Vis dar gerai mus veiks muzika, ypač senas geras punk. Na kitaip tariant reikia kažko aktyvesnio, trankesnio, agresyvesnio šiandien. Kam punk per stipru, visad galima paklausyti David Bowie 🙂

Garderobo reikalus verčiau atidėti kitam kartui, šiandien per didelė netinkamų pirkinių tikimybė. Šiandien tokia savotiško godumo diena, kuomet mes įsigyjame kažką vien tam, kad tarkim nuostabus drabužis neatitektų kartu vaikštančiai po parduotuves kolegei, bet paaiškėja, kad atrodome su juo nei į tvorą, nei į mietą. Taip pat tai netinkama diena statyboms, žemės darbams. Saugokite automobilius, nepalikite jų bet kur, nes jie gali nukentėti.

Šį mėnesį užsibaigs didžioji konjunkcija. Ir tai bus proveržis kažkuria prasme. Kaip ateinantys atsakymai, į klausimus, kurie vis nedavė ramybės, kai rezultatai senuose ieškojimuose. Daugumai žmonių tai atneš teigiamus pokyčius įvairiose gyvenimo srityse – ypač sveikimą, senų situacijų paleidimą, dvasines transformacijas gerąja prasme.

Ar žinote, kad nors nemažai žmonių viešai deklaruoja, kad netiki astrologija, tačiau ji ypatingai populiari tarp politikų, tik daugelis jų kruopščiai tai slepia? Nors buvo ir sąžiningų žmonių, pavyzdžiui, JAV prezidentai Theodore ir Franklin Roosevelt neabejojo astrologija ir net neslėpė, kad konsultuojasi su astrologais? Kaip aš visada sakau – jei tu kažko nesupranti, tai nereiškia, kad to nėra ar tai neteisinga.

Ar žinote, kad Skorpionas yra laikomas pačiu seksualiasiu ženklu klaidingai? Tokį įspūdį sudaro jo paslaptingumas ir pomėgis manipuliuoti kitais. Bet viduje jis dažnai šaltas kaip ledas. Tuo tarpu fiziškai jautriausiu ženklu yra Jautis, o pačiu seksualiausiu tikrąja to žodžio prasme yra Liūtas.

Ar žinote, kad mažiausiai žmonių gimsta po Žuvų ženklu? Tiesiog Žuvų ženklas prasideda vasario, kuris turi mažiausiai dienų iš visų mėnesių pabaigoje.

Saulė šiuo metu keliauja Vandenio ženklu, Mėnulis keliauja Dvyniais, taigi geras laikas mokytis, lavinti smegenis, ta proga ir aš aukščiau pateikiau keletą įdomių faktų. Venera sudaro teigiamą sąjungą su Plutonu ir tai nuostabus aspektas, kuris atneša palengvėjimo jausmą, gerina žmogaus savivertę. Taip pat tai sėkmingas aspektas meilės santykiams ir pinigams. Merkurijus įėjo į Žuvų ženklą, vadinasi iš analitikų mes tampame intuityviais žmonėmis. Tiesa, tai viena silpniausių Merkurijaus pozicijų ir veikia ji panašiai kaip retrogradinis Merkurijus, beje, šį mėnesį jis tokiu ir taps. Taip pat šią savaitę mūsų laukia Mėnulio pilnatis Liūte, vadinasi turėsim ir ugningų reikalų. Tiesa, grįžtant prie Merkurijaus, jeigu jaučiate protinį nuovargį, dirbate darbą, kuriame vyrauja rutina, sausos analizės, lentelės, skaičiai, tekstai, toks laikas jums gali atnešti šiok tokį atokvėpį, nes leisite sau pasvajoti, nukrypti nuo įprastų ribų. Šis laikas tęsis iki balandžio 12 d. Taip pat tai puikus laikas poetams, mėgstantiems aktyviai visur ir su visais bendrauti žmonėms. Šiais metais Merkurijus Žuvyse užtrūks ilgiau nei įprasta, kadangi jis bus retrogradiniu dalį laiko (vasario 17 d. – kovo 9 d.). Taigi tai bus geros dienos dvasiniam tobulėjimui, mokytis skaityti ženklus, suprasti simbolius. Apskritai šiais metais Merkurijus retrogradiniu taps būtent šlapiuose vandens ženkluose (birželyje/liepą Vėžyje, spalyje/lapkrityje Skorpione) ir tomis dienomis neverta tikėtis racionalaus mąstymo, skaičiavimo, mokslinių metodų. Tokiu metu žmonės vadovausis šeštuoju pojūčiu. Žuvys kalba su mumis per tapybą, muziką, meną apskritai. Taigi dabar idealus laikas tuo užsiimti. Be jokios abejonės idealu būtų šias dešimt savaičių praleisti vienatvėje meditacijos centre, na bet kuris čia mūsų gali sau leisti tokią prabangą neiti dešimt savaičių į darbą. Tačiau į savo kasdienybę mes vis tiek galime įnešti šiek tiek daugiau buvimo su savimi bei meditacijos – skaitykite knygas, vaikščiokite gamtoje, medituokite ir pan. Būtent tai ir būtų idealūs veiksmai Merkurijaus Žuvyse poveikiui. Dabar reikia leisti vėjui išpūsti senas mintis lauk, ieškoti savo vidinės esmės, gimdyti naujas ateities svajones.

Na o kalbant apie zodiako ženklus, tai šiandien nemėgstamiausi bus Dvyniai. Bet kalbant apie tai, kas vienus žmones daro mėgiamais, o kitus ne, tai ar žinote, kad mėgiausi žmonės yra ne dėl puikios išvaizdos, turtų, tobulumo ar proto? Ne, visi labiausiai mėgsta nuoširdžius žmones, tuos, šalia kurių jaučiasi reikalingi tokie, kokie yra. Pagalvokite apie tai, jei gyvenime jaučiatės vieniši 🙂 Tarp kitko šiandien geras laikas naujoms pažintims. Apskritai, bet kokioms. Ypač ieškantiems bendraminčių.

Ne vienas klausėte ar data 2020.02.02 buvo kažkuo reikšminga, tai galiu pasakyti, kad ne. Nebuvo jokių išskirtinių astrologinių reiškinių. Ši diena netgi svarbesnė energetiškai, nes Veneros – Plutono veikimas yra pakankamai stipri jėga, todėl itin jautrūs, į mistiką linkę žmonės ir tikrai gali tai pajusti. O to pasekoje apskritai gerai savimi labiau pasirūpinti iš natūraliosios pusės. Pavyzdžiui, nusipirkti molinį puodelį, na nes jis natūralus. Išgerti kažko neįprasto ryte vietoje kavos, pavyzdžiui, šaltos arbatos ar limonado, nusipirkti ekologiškų kiaušinių ir pomidorų iš ūkininko. Kartais pakanka mažų smulkmenų, kad prasidėtų dideli pokyčiai

Eiti prie įrankių juostos