Konsultacijos

Vasario 3 d.

Labai gražiai pradedam naują savaitę. Na ir pradėti ją siūlau su muzika. Muzika šiandien turės stiprų poveikį.
Tai gera diena mokytis, ypač mokyklinukams. Gali apimti nostalgija „jaunoms dienoms“. Geras laikas užsiimti nuotraukų, archyvų, duomenų bazių virtualioje erdvėje bei elektroninėse laikmenose tvarkymu.Taip pat tai geras laikas nekilnojamam turtui bet kuria prasme – pirkti namą, agurkus auginti, sklypą tvarkyti ir t.t.
Keliauti laikas neblogas, tačiau rekomenduotina apsiriboti Baltijos valstybėmis.
Tinkamas laikas švesti, sveikinti, pavyzdžiui, draugeus gimtadienio proga. Geras laikas meilei, ypač homoseksualių moterų.

Na o kalbant apie blogus dalykus….šiuo metu yra saugumo krizė ir tai gali pasireikšti bet kuria prasme. Tarkim kaip karinis konfliktas ar pan.
Dar šiek tiek apie ateitį ir lemtį. Kaip jau ne kartą minėjau, ateitis yra kintanti. Iš esmės ji labai stipriai priklauso nuo mūsų veiksmų. Todėl ir prognozuojama ji yra ribotam laikui į priekį. Tačiau tas jos kintamumas veikia tam tikruose rėmuose, kuriuos jūs atsinešate su savimi kaip savo gimimo kraitelį (astrologijoje tie rėmai yra gimimo horoskopas). Yra daug priemonių sužinoti artimiausią ateitį – astrologija, taro ir pan. Tačiau kartais ir be pagalbinių priemonių pats žmogus tą ateitį sužino. Labai dažnai tas žinojimas paniojamas su norais ir fantazijomis. Tačiau atminkite, tikrasis žinojimas visada ateina labai natūraliai ir užtikrintai. Jūs tiesiog žinote ir tiek. Ir tai nesvarstoma. Aš tai vadinu nenuneigiamu žinojimu.

Aš nemažai rašau apie okultizmą, magiją. Paskutiniu metu vis daugiau apie tai straipsnių randama ir žiniasklaidoje. Be abejo, su aibe komentarų, kad už lango 21 amžius ir t.t. Na čia kažkas tokio kas juoktis, kad raketa gali skristi, nes tu jos veikimo principų nesupranti. Jei esi aklas ir kažko nežinai, tai nereiškia, kad to nėra. Prabudimas įmanomas tik tiems, kurie nori prabusti ir bando prabusti, tiems, kurie pasiryžę kovoti su savimi ir dirbti su savimi ilgai, ilgai, ilgai….ir tiems, kuriems pakanka tam ne tik ryžto, bet ir ištvermės.

Bet šiandien plačiau norėjau pakalbėti apie tai koks zodiako ženklas, kokią magijos rūš atstovauja 🙂 Informacija skirta suprantantiems apie ką aš. Jei nesuprantate, tiesiog praleiskite. Nes jei esate Avinas, tikrai nereiškia, kad esate prakeiktas 🙂
Taigi: Avinas yra prakeikimai, Jautis – virtuvės ir žalioji magija, Dvyniai – piešti, užrašyti simboliai (sigilės), Vėžys – astralinė projekcija, Liūtas – vudu ir likimo keitimas, Mergelė – apvalymo ritualai, Svarstyklės – kerai, apžavai, Skorpionas – dvasinis tobulėjimas, Šaulys – stichijų magija, Ožiaragis – apsaugos magija, Vandenis – aiškiaregystė, Žuvys – natūralioji medicina.
Saulė keliauja Vandenio ženklu, Mėnulis – Dvyniuose. Tai siekių, ambicijų, kovų diena. Gali svyruoti nuotaikos, gali būti apskritai daug permainų, netikėtų įvykių,  Vis dar veikia didžioji Saturno/Plutono konjunkcija, O Venera sudaro teigiamą aspektą su Plutonu. Šiandien mes neturime neigiamų aspektų!!! Bjaurusis Marso aspektas su Venera ir Neptūnu jau užsibaigė. Taigi diena bus kur kas šviesesnė ir kupina vilties. Taigi ši diena reikalauja praktiškų, kokybiškų, apmąstytų veiksmų, kad ir ką jūs darytumėte – ar kaltumėte tvorelę daržui, ar pradėtumėte verslą, ar pirktumėte būstą, ar nuspręstumėte susituokti ar laikytumėte egzaminą. Tai geras laikas darbinėms kelionėms, kažkur atstovauti savo darbovietę. Geras laikas ieškoti pagalbos darbuose. Apskritai tai tokia smagesnė diena, šiandien net sunkius darbus žmonės dirba su šypsena 🙂 Savotiškai tai derliaus diena. Laikas, kuomet išlenda Saulė iš už debesų ir mes pradedame rinkti derlių. Ir tas derlius gali būti bet kuria prasme. Ypač stipriai šis laikas reikšis vyresnio amžiaus žmonėms. Tokiu laiku tinka aukštesnių jėgų prašyti meilės, gausos ir vaisingumo. Tik nepamirškite palikti dovanėlės fėjoms. Kaip niekam ne paslaptis, jos mėgsta sausainius su pienu 🙂 Tiesa, tai šventė astrologiniu požiūriu, nes tarkim keltai ją švenčia vasario 1 dieną (imbolc), skandinavai švenčia arimo dieną, nors iš ties ją galima rasti daug kur ir jos data yra pakankamai įvairi 🙂 Taigi jei dabar vyresnio amžiaus žmonės ims derlių (bet ne dėl specifinės dienos, o dėl dangaus darinių šiuo metu), tai visi kiti turėtų kaip tik ruošti naują dirvą naujam derliui. Jeigu dvasinės dirvos ruošti poreikio nejaučiate, tuomet paskirkite vakarą sunkiam darbui namuose, idant jūsų būstas taptų jaukus ir šiltas. Ir neišsigaskite, jei per gerą dieną jūs ne visada jausite gerus jausmus. Šiandien gali tekti priimti sunkius sprendimus, kurie ilgam lems jūsų ateitį. Pavyzdžiui, pasiimti pas save karšinti ligotą senyvą mamą. Besisklaidanti didžioji konjunkcija skuba apdalinti mus naujomis pamokomis. Todėl vieni keliauja į naujus arimus, o kiti lieka kartoti kurso, treti keliauja į sugriežtinto režimo mokyklą, ketvirti pereis į namų mokymą sušvelnintomis sąlygomis. Taigi linkiu klasės baigimo pažymėjimą atversti drąsiai, nedrebančiomis rankomis. Galų gale, net jei ir likote antrais metais ar persiuntė į nepataisomų „vaikų“ internatą, tai irgi dar vienas šansas pradėti viską iš naujo 🙂 Ir tai irgi laikina. Nėra tokių mokslo metų, kurie nesibaigtų atostogomis 🙂

Eiti prie įrankių juostos