Konsultacijos

Vasario 3 d.

Kas gi dar naujo mūsų laukia vandeniškuoju sezonu? Oi, tų naujovių bus į valias. Tarkim jei jūs sunkiai galėjote susitaikyti su homoseksualumu, pasiruoškite susitikti su belyčiais žmonėmis. Jei atvirai, aš ir pati nelabai išmanau šios srities. Tačiau vis daugiau žmonių deklaruos niekatrąją lytį ir reikalaus savo teisių. Siūlau pratintis prie šios minties. Kažkada nebeliks lyčių skirtumų apskritai ir visi žmonės bus vienos lyties. Taip, sekso tada ko gero irgi nebeliks. Bet manau, kad tikrai dar ne šiais metais. Kol kas reikia išmokti priimti žmones, kuriems įprastinių žmonių rėmų per mažai. Šiai dienai senoji pasaulio santvarka man primena surūdijusio pjūklo ašmenis. Daug ašmenų. Kol kas jie pavojingi, bet anksčiau ar vėliau rūdys juos įveiks ir keliaus jie į sąvartyną, nes bus pakeisti moderniais įrankiais.

Na o šiandien stenkimės ir toliau išvengti konfliktų, dėl šventos ramybės šiandien geriau viskam pritarti, net jei tai būtų galvą palinksėjau ir toliau savo darau. Pasistenkite niekur per daug nelandžioti, vengti kontaktų. Suprantu, kad jei reikia į parduotuvę tai reikia, bet pasistenkite greitai apsipirkti, neklaidžioti ilgai tarp lentynų skaitydami etiketes. Apskritai šiandien geriausia nieko nedaryti, jei tik tai įmanoma. Ir nesidžiaukite per daug dėl žadamų ribojimų atlaisvinimų jau tuoj tuoj. Kažkaip abejoju, kad tai nutiks vasario mėnesį. Aiškesnio žinojimo ko gero irgi nesulauksite. Kaip ir sakiau, dabar tarsi klaidžiojimas per pūgą. Na bet iš kitos pusės…ši diena lengvesnė nei vakar diena. Kažkiek. Kažkuo. Šiek tiek. Venera perėjo į Vandenio ženklą ir žmonės natūraliai jaus daugiau tokios universalios meilės, meilės apskritai. O jeigu esate poroje ir jus abu sieja itin gilus ryšys tai dabar jis gali tiesiog telepatiškai sutvirtėti. Bet čia tik toms poroms, kur tikrai tarsi sukurti vienas kitam ir eina per gyvenimą be krizių.Tai labai geras laikas tapyti. Tinka smilkyti šalaviją ir kartoti afirmacijas, prašymus, maldas. Ypač tinkamas laikas namų energetiniam apvalymui šiuo metodu.Tokią dieną reikėtų apžiūrėti lauko augalus, gal į kažkurį medelį kėsinasi stirnos  ir reikia papildomai sutvirtinti „apkasus“ ar suteikti kitokią pagalbą.

Na ir šiandien gal šiek tiek plačiau apie vasarį, koks jis mūsų laukia. Jau sausis buvo pakankamai prastas, kupinas neigiamų dalykų, toks bus ir vasaris. Bet paguodai galiu pasakyti, kad čia ko gero blogiausi šių metų mėnesiai. Ir į pabaigą situacija ims gerėti. Tarkim vasario 21 d. baigsis Merkurijaus retrogradinis judėjimas. Tiesa, Saturno – Urano neigiamas aspektas tik stiprės. Tai vis tiek šis mėnuo dar išlaikys savo uždarumą, trūks informacijos, žmonės ieškos teisybės ir savęs. Deja, bet asmeniniame lygmenyje tai gali būti sukrečiančių netekčių laikas 🙁
Saulė šiuo metu sudaro neigiamą aspektą su Marsu ir tai nerimo, dirgiklių, ego bujojimo laikas. Tai įtampa, agresija. Tokį laiką ištverti padeda didesnis fizinis aktyvumas, tarkim sportas. Jis tęsis visą šią savaitę.Šiandien Venera pradeda pamažu jungtis prie kitų planetų, esančių Vandenio ženkle – pirmiausia prie Saturno, toliau Jupiterio, Merkurijaus. Taigi šiuo metu norėsis daugiau laisvės santykiuose, daugiau individualumo, ne tokio stipraus emocinio prisirišimo. Šią savaitę mūsų laukia jos sąjunga su Saturnu. Na tai bus šaltokas laikas. Jūsų meilės objektas gali nutolti ir atšalti, o draugai kažkur pradingti. Tai tinkamas laikas santuokoms iš išskaičiavimo, ypatingai vasario 5 d. Tiesa, Venera iškart įpuls į neigiamą aspektą su Uranu, todėl nenustebkite, jei vieną dieną tuoksitės, o kitą jau prašys jūsų skyrybų. Tai išbandymų meilėje laikas. Arba jei vieną dieną pradėsite laikytis dietos, o kita jum gyvenimas prie durų atneš puikų riebutėlį tortą. Bet kokiu atveju poroms rekomenduočiau pabūti atskirai iki kokios vasario 9 d. Na bent jau atskiruose kambariuose daugiau.
Mėnulio jaunatis įvyks vasario 11 d. Vandenio ženkle. Kartu su vis labiau stiprėjančiu Saturno – Urano aspektu tai gali pradurti kažkurį visuomenės pūlinį. Kažkas gali pasipriešinti ribojimams iš peties. Na kai kur tai jau ir vyksta. Piko taškas šių dviejų santykyje bus vasario 17 d. Ir toks taškas mūsų laukia viso tris kartus. Taigi reikia laukti netikėtumų masiniu atžvilgiu. Labai nemalonių.Vasario 19 d. Saulė pereis į Žuvų ženklą ir laikas darysis emociškai šiltesnis. Už poros dienų Merkurijus baigs retrogradinį judėjimą ir šiek tiek nušvis protas. Pasaulis nebeatrodys toks blogas, norėsis bendrauti. Vasario 25 d. į Žuvų ženklą pereis ir Venera. Tai puiki vieta jai. Šiame ženkle Venera egzaltuoja. Tai bus daug jausmų, emocijų, pojūčių. Gerės situacija santykiuose, finansuose, žmonės atras naujas vertybes.
Mėnulio pilnatis įvyks vasario 27 d. Mergelėje. Tai bus tinkamas laikas atsikratyti žalingų įpročių, neteisingos mitybos, chaoso dienotvarkėje. Tas amžinasis klausimas – kuo skiriasi pilnatis ir jaunatis. Pilnatis yra laikas paleisti, atsikratyti nebereikalingų dalykų. Rekomenduotina toki dieną kruopščiai išvalyti namus, atlikti apsivalymo praktikas. Tarkim jeigu norite užbaigti santykius, darykite tai per pilnatį. Norite mesti rūkyti, darykite tai per pilnatį. Jaunatis tuo tarpu yra tinkama pradėti. Tarkim pradėti naują dietą, pradėti sportuoti, pradėti siekti naujo tikslo. Realiai yra rekomenduotina neturėti ilgesnių tikslų nei vienam Mėnulio mėnesiui. Tarkim susigalvojate tikslą ir pradedate siekti jo per jaunatį. Sakysite, o jei mano tikslas yra užbaigti unversitetą ar pasistatyti namą? Tuomet jūs sėkmingiausiai tai darysite didelį tikslą skaidydami į mažus mėnesio tikslus.
Jei taip apibendrinant tai šis mėnuo tarsi yrantis organizmas, iš kurio pradeda dygti nauji daigeliai. Kaip ir sakiau, tai uždaro mėnuo ir siūlau jį praleisti akistatoje su savimi, ieškoti tiesų ir naujų kelių. Šiandien Mėnulis keliauja Skorpiono ženklu tai tikrai verta šią dieną paskirti savianalizei, akistatai su savimi ir sąžiningai atsakyti sau į klausimus apie save. Taip pat jūs galite pasižiūrėti, kokiame jūsų gimimo horoskopo būste yra Vandenis ir taip pamatysite, kurioje srityje jūsų tas vandeniškas aktyvumas laukia.

Ir dar aš norėčiau pastebėti, kad keisis ne tik žmogiškasis lyties suvokimas, keisis ir požiūris į meilę. Realiai tai jau vyksta, tik kol kas ganėtinai lėtai. Tačiau norite to ar nenorite, meilė iki gyvenimo pabaigos bus išimta iš rinkos. Na tai nėra blogai. Ta apgaulinga viltis sukelia žmonėms labai daug skausmo, nes jie niekaip jos neranda ir nesupranta, kodėl tai niekaip nepavyksta. Dabar internetinėje erdvėje itin populiarus klausimas – kas čia darosi, kodėl tiek skyrybų. Tai kaip ir nieko ypatingo nevyksta. Tiesiog žmonės nebemato prasmės kankintis pasibaigusiuose santykiuose kai nebeliko ekonominės priklausomybės vienas nuo kito. Aišku, daugeliui ši mintis vis dar atrodo labai žiauri. Iš kitos pusės, kartu ateis ir suvokimas, kad nebelikus tos „prievolės“ kartu bet kokia kaina iki mirties ir tapus norma, jog nepavykę santykiai užbaigiami, žmonės užsimanys labiau juose stengtis. Todėl daugės tikrai kokybiškų stiprių porų, kurias jungs ne tik seksualinė trauka, bet ir stipri draugystė. Paradoksas – bet išgyvenusi amžinos meilės griūtį, žmonija atras kitokią santykių kokybę – norą stengtis dėl vienas kito. Gal ir logiška, juk kam stengtis dėl to, kas ir taip iki mirties? O jei tavo rankoje trapus ir brangus drugelis, kuris bet kurią akimirką gali nuskristi, tu padarysi viską, kad tik jis liktų 🙂
Paveikslą radau facebooke. Neįsivaizduoju kas jo autorius, nes jis nebuvo nurodytas. Bet jei kas žino autorystę, mielai ją nurodysiu. Tokia nuostabi vandeniškos meilės iliustracija 🙂

Eiti prie įrankių juostos