Konsultacijos

Vasario 27 d.

Tinkama diena imtis mitybos pertvarkymo iš pagrindų bei pradėti sportuoti. Nebus tai lengva, ir valios prireiks, tačiau tai geras startas. O štai tuo užsiimantys jau kurį laiką, šiandien gali išgyventi išbandymo dieną, kurią vargiai atlaikys. Na vienas pralaimėtas mūšis tai dar ne karas. Tai va, bus dėl ko iš proto kraustytis. Ir verčiau tai daryti dėl dietos ir kad sportuoti tingisi. O taip tai susiimkite. Nepasiduokite panikai. Šiandien ne vieną gali ištikti aklos baimės priepuolis, bet ji beprasmė. Bijoti jums reikia ne viruso, dauguma nuo jo pasveiksta. Bijoti reikia, kad elgsitės kaip išprotėjusi avinų banda ir nuo to nukentėsite. Ramiai laukite. Tai dar ne šios civilizacijos pabaiga. Ateis ir ji, bet ne šį kartą. Gal gal skamba neįtikėtinai, bet pamatysite. Deja, ekonomikai tai atsilieps stipriai. Iš kitos pusės, dabar laikas apmąstyti kaip ramiai ir gerai gyvenote iki šiol. Palyginti abi situacijas. Šiame fone daug kas jau atrodys tik kaip nereikšmingos smulkmenos. Plutonas su Saturnu moko žmones gyventi kitaip. Jie savo darbą baigė ir išsiskirstė, likom tik mes prie egzaminų salės. Siūlau šiandien susitelkti į maldą. Ne, nereikia prašyt dangaus pašalinti coroną virusą. Jiems neįdomūs žmonių žaidimai. Ir ne turgus gi. Prašykite padėti jums išlaikyti ramybę, pasitikėti visatos dėsniais ir leisti be panikos eiti savu keliu bet kokiomis aplinkybėmis. Šiandien siūlau susitelkti meditacijoje į mintį, kad esate ramus, stiprus ir pasitikintis bei tokiu išliksite bet kokiomis aplinkybėmis. Žinokit, dievai ne visagaliai, jie jums visų pagalių iš po kojų nepašalins. Ieškokit vidinės ramybės ir būkite kaip dievai. Tada jokie šapai jums nebus baisūs.

Dar šiek tiek apie darbą su savimi. Šiuo metu ko gero populariausias mano produktas yra Mąstymo keitimo planas (plačiau mano puslapyje). Tačiau tai toks dalykas, kurio tikrai neverta užsakinėti žmonėms, kurie nesiruošia dirbti su savimi. Šis planas nėra skirtas atvesti jus į kažkokį dvasinį mokymą, religiją ar pan. Su dvasingumu jis išvis neturi nieko bendro. Jis skirtas tiems, kurie užstrigo kažkokiame gyvenimo taške, pavyzdžiui, gyvena darbas/namai režimu ir nebesugeba iš to režimo išeiti. Tai veiksmai, kurie leidžia ugdyti discipliną ir skatina pradėti mąstyti kitaip. Tačiau tai lėtas darbas su savimi. Ilgas darbas. Ir kaip taisyklė kiekvieną kartą gavęs planą žmogus man parašo va šitų ir šitų dalykų nenoriu daryti, jie ne mano, ne man, aš taip nemėgstu. Visiškai natūrali reakcija, kadangi koks čia keitimas, jei daryti tik tai kas malonu? Gyvendamas režimu malonu, žmogus nenori progreso, nenori tobulėti, nenori galvoti. O iššūkiai ir sukrėtimai jį supurto ir skatina keistis. Žinoma, mano plane nėra nieko ekstremalaus. Aš tik noriu pasakyti, kad visokios stichinės nelaimės irgi suveikia panašiu principu. Ne, nesakau, kad džiaukimės „dievo rykšte“. Sakau, kad kartą varlė įkrito į asotį su pienu ir nebegalėjo išlipti. Bet nepasidavė, ji taip stipriai plakė kojomis, kad sumušė sviesto gumulą ir atsispyrusi nuo jo iššoko į laisvę. Taip ir jūs, nepasiduokite. Dabar pats tikriausias laikas kovoti, tik ne su virusu, o su baimėmis.

Na o grįžtant prie šios dienos tai  gera diena fotografuotis. Saulė keliauja Žuvų ženklu, šiandien kaip niekad bus lengva pasiduoti minios instinktui. Nepasiduokite, išlaikykite individo mąstymą. Mėnulis keliauja Avino ženklu tai gera diena save motyvuoti, pradėti ar pradėti iš naujo tiek darbe, tiek versle, tiek mylimuose hobiuose. Plius šiandien gali pasirodyti ilgai lauktas progresas jūsų veikloje, t.y. tokioje veikloje, kur judėjote į priekį sukandęs dantis ir begaline valios jėga.Bus ir nemalonių minučių kai jis sudarys aspektus su Saturnu bei Plutonu. Tačiau to astvara gražus Merkurijaus aspektas su Uranu, o taip pat su Marsu. Tai ryžtas, netgi įžūlumas, kova už save. Tai geras laikas dvasingumui kai tarsi gauname dangaus ženklus. Ženklus skaityti paprasta. Pavyzdžiui, neįprastoje vietoje randate gražią baltą plunksna, na tarkim prie namų durų. Kaip ir palaiminimo ženklas. Principas labai paprastas – jei dalykas teikia gerą emociją, tai geras ženklas ir atvirkščiai. Iš esmės tai labai nebloga diena, praktiškai nuotaiką drumsčia tik retrogradinis Merkurijus.
Prastoka diena Liūtui, šiandien jo visi nemėgs. Bet ir šiaip ne vienas mūsų šiandien galime atrodyti pakankamai keisti, kad gasdintume kitus 🙂 Tai savo mintis apie dvasingumą ir planetas verčiau pasilaikyti sau. Žmonės vis dar galvoja, kad astrologija tik atsilikėliams iš viduramžių, bet aš ne kartą įrodžiau kitaip. Net ir šią savaitę kai nurodžiau masinį smurto atvejį. Ir jis buvo, tik jį užgožė visuotinė panika dėl viruso. Tačiau informacija niekur nedingusi iš interneto, viską lengva patikrinti. Taip, kad jei koks meldžiamasis galvoja, kad nebe tamsumos laikai, aš tegaliu pasakyti taip, tikrai taip, belieka tik didžiai apgailestauti, kad šviesa iki jūsų dar neatėjus 🙁 O visi šviesesni šypsokimės 🙂 Parodykime pasauliui, kad šiandien mes stipresni negu buvome vakar 🙂  Ir tai dar ne pabaiga, rytoj jau mes būsime dar stipresni nei esame šiandien!!! Žmonija išgyveno ir blogesnius laikus. Pavyzdžiui, kai jūs galėjo nukankinti ri sudeginti gyvą tiesiog dėl plaukų spalvos. O čia tik virusas ir jūs dar turite teisę neiti į darbą ir gauti atlyginimą už tai, ir medicininę pagalbą. Ir niekas ant lauži jūsų nedegins, nors apkrėsite visus aplinkui ir dar toli už aplinkui ribų. Kai pagalvoji, žmonės dar niekad negyveno taip gerai. Laikas tai įvertinti. Taip kad neužsiprogramuokite masine panika. Tai tik laikini nesklandumai. Verčiau sugalvokite šiandien, ką padovanosite sau gimtadieniui, net jei jis tik sekantį vasarį. Ir imkitės įgyvendinti tikslą, kad tikrai pavyktų tą dovaną sau įteikti.

Eiti prie įrankių juostos