Konsultacijos

Vasario 26 d.

Dar viena graži diena. Visų pirma tai gyvūnų terapijos diena. Gal tiksliau kačių terapijos diena, todėl šiandien tinka tiek pirkti veislinius kačiukus, tiek užsiimti jau turimomis katėmis, jos veiks gydančiai. 

Taip pat tai tvarkos diena. Šiandien reikia kruopščiai namus pereiti su dulkių siurbliu. 

Ir tai meilės sau diena, materialios. Todėl jei jūs seniai kažko norite, kas lyg ir per brangu, lyg ir nebūtina, šiandien kaip tik ta diena, kuomet galima nusispjauti į visus teisingus ne ir sau tai leisti.

Taip pat tai puiki diena bendravimui, ypač darbo kolektyve, todėl jei yra žmonių darbe, kurių nelabai mėgstate ar jūsų santykiuose įtampa, šiandien kaip tik laikas tai ištaisyti. Nesiūlau tapti geriausiais draugais, siūlau pagerinti santykius, kad jie pasidarytų lengvesni, o atmosfera darbe geresnė.

Tačiau tai tikrai blogas laikas vairuoti. Būkite atidūs bei saugokitės kitų. Didesnis nei įprasta atsipalaidavimas, gali lemti eismo įvykius. Taip pat tai blogas laikas santykiams su vaikais bei santykiams su pareigūnais, teisėsauga. Šiandien šiais klausimais reikia stipriai save laikyti rankose ir neprarasti kontrolės sau. Nusiteikite, kad vaikai nebus linkę klausyti, o teisingumo atstovai – nelinkę taikiai tartis. Taigi verčiau su jais nesusidurti.

Sunkesnė ši diena Žuvims, joms rekomenduočiau šiandien neiti į pasimatymus, o visiems kitiems – neiti į pasimatymus su jomis. Žuvis vargins nuotaikų kaita ir noras skandintis buitinio alkoholizmo liūne.

Eiti prie įrankių juostos