Konsultacijos

Vasario 26 – 28 d.

Štai ir savaitgalis. Šias dienas verčiau praleisti saugiau namuose ar atokiau kitų žmonių. Merkurijus pradeda judėti link Jupiterio ir tai gali gan į naudą išeiti pandemijai. Pavyzdžiui, per covid užsienietiškų mutacijų plitimą. Sakau „užsienietišku“, nes Jupiteris atstovauja užsienį, o Merkurijus greitį. Tai viskas kas pažymėta žodžiais tarkim britiškoji, PAR ir pan. atmaina patenka tuo apibrėžimu. Ir aš tikrai siūlau, jei turite galimybę skiepytis, pasinaudokite ja. Aš su malonumu pasiskiepyčiau, bet bijausi, kad stoviu eilėje paskutinė po visų jūsų 😀 Bet, žmonės, jūs savo mašinos nepatikite savamoksliui girtuokliui, gyvenančiam „brome“ ana ten toliau ar kalėjimo recidivystui, o savo ssveikatą patikite jiems. Dauguma mano šeimos narių jau gavo vakciną abu kartus (kaip medikai) ir jie gyvi, sveiki, ir toliau turi 4 galūnes, antenos neišaugo, galvoje metaliniai balsai nepradėjo skambėti. Įsiklausykite į proto balsą. Ir tikrai ne dėl manęs. Dėl savęs. Tiesa, šiomis dienomis saugokite akis bei galvą labiau. Yra didesnė galvos traumų, akių pažeidimų rizika.

Žinoma, pabūti gamtoje, kur nėra žmonių tikrai gerai. Ypač gerai veiktų akmenuotuos vietovės, buvimas rūke. O noras judėti, važinėti, aplankyti kitas vietas bus kaip niekad stiprus ir priverstinis uždarumas itin slėgs, ypač tuos, kurie dar ir izoliacijoje. Apskritai tai didesnio protinio aktyvumo laikas tai daug kas bus įdomu, atrodytų protas irgi prabus pavasariui. Naktys irgi bus normalesnės, o geresnis miegas ir dienos kokybę pagerins. Taip pat tai geresnis laikas sveikatai. Taip pat geras laikas dvasiniam tobulėjimui, dvasingumo studijoms. Labai geras.

Avinas šiomis dienomis bus piktas, gal dėl to, kad bus įsimylėjęs be atsako. Keistokas derinys ir tikrai. Jautis bus piktybiškas. Dvyniai tradiciškai laviruos tarp angelo ir demono, o Vėžys verkšlens į nosinaitę. Liūtas jausis puikiai, Mergelė liūdės. Svarstykles ištirpdys pavasaris, jos kažkur skrajos padebesiais. Skorpionas bus smagus, bet tai šiek tiek piktybiškas, na taip draugiškai. Šaulys šventę švęs (progos jam niekad nebuvo būtinos), Ožiaragis bus pavargęs, gal todėl šiek tiek mažiau bjaurus. Vandenis bus mielas. Panašiai kaip Svarstyklės. O Žuvys svajos ir dūsaus, paskendę pavasariniuose jausmų upeliuose.

Marsas keliauja paskutinius žingsnius Jautyje ir sudaro visiškai fantastišką aspektą su Plutonu. Tai ryžtas, tiesi eiga tikslo link, ugnis, bet nesudeginanti. Tai tvirtas stovėjimas ant žemės, praktiškas mąstymas, pasitikėjimas savimi, išaugusi valios jėga. Mes jau atpratę nuo tokio gero Plutono ir Marso veikimo. Tai sąžiningumas, tikrojo savęs atradimas. Gal dar šiek tiek užsispyrimo. Tai pasinaudokime šiuo gražiu aspektu ir su džiaugsmu širdyje pasitikime pavasarį.  Nors pavasaris vyks kovos lauke, bet jūs vis tiek turite pasirinkimą kaip jį matyti. Kaip grožį, gaivias akimirkas, bundančius gėlių žiedus ar suktis skausmo ir nevilties paklodėje. Išoriniai įvykiai nepasikeis. Bet koks didelis skirtumas yra tarp laimingo ir nelaimingo žmogaus. Jam pačiam. Todėl jei turite galimybę pabūti gamtoje visiškai vieni, išgyventi tą susiliejimą su ja, būtinai taip ir padarykite, tai itin stiprios dienos. Tik saugokitės vabaliukų, jie jau bunda, tame tarpe ir išbadėjusios erkės.
Ir nepamirškite – akys bevertės, jei protas aklas 🙂 Gero savaitgalio 🙂

Eiti prie įrankių juostos