Konsultacijos

Vasario 24 d.

Pradedame naują savaitę taip butitiškai – idealia diena suktis virtuvėje – gaminti maistą, pirkti puodus ir pan. Ši diena pažymėta jūros simboliu, todėl gerai į mitybą įtraukti kažką iš jūros repertuaro, pavyzdžiui, jūržoles.
Šiandien reikia klausytis daugiau muzikos, tiks paprastesnės dainos. Gera diena fotografuotis. Geras laikas darytis tatuiruotes, ypač su ezoterikos simboliais.
Tai jūros laikas, todėl jis tinkamas viskam kas susiję su jūra, vandenynu. Šiuos vandenis atstovauja Žuvys ir Neptūnas, kurie dar ir amžinosios sielos simboliai. Todėl dabar, kai Žuvyse net keturi dangaus kūnai, idealus laikas dvasingumui ir dvasiniam tobulėjimui. Idealus laikas mokytis astrologijos.

Bendrąja plačiąja visuomenine prasme laikas nėr jau toks geras, galimi žiauraus masinio susidorojimo atvejai.

Jautis, Mergelė ir Ožiaragis (labiau moterys) šiandien turėtų užsiimti garderobo atnaujinimu. Artėja pavasaris tai naujos suknelės ar sijonukai, lengvesni bliuzonai nepamaišys. Rinktis reikia jaunatviškus drabužius. Jaučio spalva rožinė, kitų dviejų  prislopinta žalia, chaki. Jautis šiandien bus labai patikimas, Bet toks tarsi šiek tiek apsvaigęs nuo narkotikų, tačiau geras ir sąžiningas. Mergelė bus linkusi bendrauti su vyresniais, bus brandesnė, teisinga, patikima, linkusi padėti. Ožiaragis bus atsakingas, irgi linkęs padėti kitiems, realistiškas ir labai patikimas.

Grįžtant prie retrogradinio Merkurijaus, norėčiau pasikartoti apie esminį jo veikimo principą ir pabrėžti, kad jis nėra pikta planeta, kuri darytų didelę žalą. Jei jūsų gyvenime vyksta kažkas labai blogo, tai tikrai ne dėl vargšo Merkurijaus. Štai viena šių dienų istorija puikiai atsipindinti retrogradinio Merkurijaus veikimą. Praeitą savaitę visi masiškai dalinos verkiančio berniuko su dvarfizmo sindromu istorija. Žmonės jautėsi sukrėsti ir troško išsakyti savo pasipiktinimą. Neilgai trukus ėmė plisti informacija, kad tai sukčius ir realybėje jam 18 metų. Kaip ten yra iš tikro sunku pasakyti. Faktas tas, kad iš šios istorijos jis uždirbo labai daug. O aš visad galvoju, kodėl žmonės pasiduoda tai masinei psichozei? Jūs jaučiatės gerai paaukoję? Sukraunate turtus vienam, bet ar kada pagalvojote kaip to akivaizdoje jaučiasi likimo broliai ir sesės, kuriems gėda būtų verkti viešai? Aš esu labai griežtai prieš labdarą apskritai. Kiekvieno žmogaus gyvenime būna krizės, kiekvienam anksčiau ar vėliau prireikia aplinkinių pagalbos ir tokiu atveju žmogaus pareiga padėti. Gyvenimas iš nuolatinės labdaros tai kelias į absoliučią degradaciją. Stengtis prasmė kaip ir nebelieka. Todėl kai mes aukojame pinigus, mes tai darome dėl savęs, kad galėtume pasakyti va aš vis tik geras žmogus. Paaukoti pinigus juk taip lengva. Reikia paspausti vieną mygtuką, įvesti vieną kodą. Kitą kartą verčiau pasirinkite aukštesnę pagalbos formą. Padėkite darbais, o ne pinigais, pamokomis, o ne tortu ant lėkštutės. Beje, čia tiesiog jei verda noras viduje tokiu būdu save realizuoti. Nes niekas niekam nieko neprivalo. Kaip taisyklė didžioji dauguma labdaros atvejų yra tik noras palengvinti savo sąžinę ar užsidirbti papildomų taškų prie rojaus vartų. O grįžtant prie retrogradinio Merkurijaus tai dabar laikas ne tik išgalvotoms istorijoms ar kaltinimams, kad jos išgalvotos, dabar nesunkiai galite sulaukti išpuolio vien pasidalinę nuotrauka iš interneto, kad ją pavogėte.

Grįžkime prie šios dienos. Saulė keliauja Žuvų ženklu, pasistenkite prieš veikdami kelis kartus pagalvoti, būkite atsargesni. Mėnulis taip pat Žuvyse, taigi būsim pernelyg atsipalaidavę, per daug linksmi. Dar jaučiamas teigiamas Marso – Urano aspekto poveikis – entuziazmas, energija, naujos jėgos pakilti. O šiaip mes dabar tarsi tokioje audringoje kryžkelėje. Į vieną pusę naują kelias, į kitą pusę senas su senais įpročiais. Pirmas kelias šviesus ir viltingas, tačiau eiti juo bus nelengva, reiks mokytis eiti kitaip. Antras tamsus ir purvinas, bet toks pažįstamas ir savas. Eiti juo bus patogu.
Taip pat galite sapnuoti keistus sapnus, gali būti sunku prabusti, dažno sapnai bus tokie chaotiški ir protu nesuvokiami, kad iškart juos pamiršite, atsiminsite tik kad kažką ryškiai sapnavote.
Taip pat dar juntamas Saulės ir Urano teigiamas aspektas, todėl galimos ryškios dvasinės patirtys. Idealu būtų vaikščioti basomis gamtoje, braidyti jūroje. Žinoma, jei niekad tokiu oru to nedarėtem grūdintis jums nebūdinga, tai atsargiai. O visiems kitiems tai nuostabi, įkvepianti patirtis. Vidine prasme.
Prisėskite šiandien ramiam puodeliui kavos, gal net dviems. Be pašalinės veiklos, be interneto, telefono. Ir padarykite vieną gerą darbą. Sugalvokite patys ką. Toks aktyvumas Žuvų srityje reikalauja aukos. Po žodžiu darbas neturėtų slėptis mintis duoti pinigų. Būkite kūrybingi, kartais geriausia pagalba yra pakviesti draugą dideliam puodeliui kavos su pienu ir stalo žaidimui. Geri darbai turi įvairias formas, nebūtinai jos primena vergų irklavimą galeroje 🙂

„Niekada nebuvo laiko, kuomet aš ir tu neegzistavome, niekada neateis laikas, kuomet mes nustosime egzistuoti.“ Bhagavat Gita 2:12

Eiti prie įrankių juostos