Konsultacijos

[:lt]Vasario 23 d. [:]

[:lt]Ar tai paskutinė pandemija, o kai ji pasibaigs, jau viskas bus gerai? Ne, tikrai ne. Tikrai bus ir sekanti, nors nežinau kuo jūs taip stebitės? Pasaulį juk visais laikais siaubė pandemijos, epidemijos, stichijos. Viskas čia vyksta cikliškai, o ciklai kartojasi. Tiesiog žmogus pagyveno labai labai sočiai paskutinius 20 metų ir pamiršo savo istoriją. Tik 20 metų!!!! ir ta trumpa akimirka pavertė žmogų absoliučiu ištižėliu. Tai geriausia ką jūs galite padaryti dėl savęs, yra atsiplėšti nuo kompiuteriu ir pradėt ugdyti fizinę ištvermę. Tie laikai kai jumyse nebuvo jausmo „manimi privalo kažkas pasirūpinti“ yra visiškai neseni. Rekomenduočiau mesti šią nesąmonę iš galvos ir atsikratyti bejėgės medūzos įvaizdžio. Jo, tai neteisinga. Šitas pasaulis jau pats savaime yra neteisybė 😀 Ir jokie karmos valymai jums nepadės sulaukti rojaus žemėje. Mokykitės išgyventi, mokykitės savimi pasirūpinti. Tai jūs daryti turite dėl savęs ir tik dėl savęs. Nes kai vėjas pakeis kryptį, dievams nebus įdomu kuo jūs ten save laikote, laisvu, bet lepiu 😀 Ar kokiu kitu žvėriu 😀 Mokykitės susidraugauti su gyvūnais. Kas su kupranugariu, kas su arkliu ir karve. Jie rimti pagalbininkai žmogui.
O dabar pereikime prie šios dienelės. Oras bus kupinas aistros ir erotikos. Pats  laikas pamiršti karantino vargus ir padovanoti puikią naktį savo partneriui. Toks elektrizuojantis planetų derinys retai pasitaiko. Tokiu metu išdrįstama daugiau. Pavyzdžiui, prisipažinti sau, kad esi homoseksualus, mesti šeimą ir išeiti pas tos pačios lyties partnerį. Sakau, tai sunkiai valdomų aistrų metas. Dabar kūną kontroliuoja tikrai ne galva.
Tinkama diena darytis tatuiruotę. Tik nežinau ar jau leidžiama. Su rašalu pas vovą nelegaliai tai nesidarykit.Tinkamas laikas įsigyti veislinį šunį. Na ten ieškoti norimos veislės, kontaktuoti su veislynais ir t.t. Viskas kas į tai įeina.Labai geras laikas mokytis astrologijos, tiesiog stebuklingai geras. Tinkama diena fotografuotis.
Ir cha cha – šiandien geras laikas apgyvendinti savo namuose rozmariną 😀 Galima sėti, galima su vazonėlių parsinešti. Tai absoliučiai fantastiškas augalais, ne tik kaip prieskonis. Jo arbata malšina galvos skausmą, jo kvapas padeda mokantis, dirbant protinį darbą ir t.t. Gaila tik, kad Lietuvoje jis nežiemoja lauke. Bet galite jį auginti namuose vazonėlyje. Arba darbe. Darbo stalas jam tinkamiausia vieta. O šiaip jam patinka Saulė ir drėgmės kai ne per daug. Jis stiprus, trąšų jam nereikia, galima retkarčiais palepinti kavos tirščiais. Ir jo nemėgsta vabzdžiai. Visokios musės, uodai. Žodžiu, absoliučiai fantastiškas augalas. Būtinai pasisodinkite. Jį galima ir iš šakelės užsiauginti. Svarbu tik kad žemė būtų ne per šlapia ir vietą rasti, kuri jam patinka. Lygiai taip pat rekomenduočiau pasisodinti šalavijo. Tai mano numylėtinis. Absoliučiai fantastiškas augalas, kuriuo aš gydausi visas ligas 😀 Bent jau peršalimui jo visiškai pakanka. Užsiauginkite vazoną šalavijo ir turėsite tobulą vaistą. Keleto lapų arbata pradėjus bėgt nosiai, kosėt ar perštint gerklei problemą išspręs per vieną – du vakarus. Ir ne, aš nežinau ar gydo ir covid. Plius šalavijas tai augalas – angelas namams. Jis kokybiškai veikia namų energetiką. Sudžiovintas ir smilkomas jis naudojamas namų apvalymui. Ir labai smagu, kad tuoj pavasaris ir tuoj tuoj galėsime pasimėgauti pirmomis gamtos gėrybėmis. Pavyzdžiui, kiaulpienių lapais. Tarp kitko ar žinote, kad jos visai ne piktžolės? Jos priklauso astrinių šeimai, kuriai priklauso ir medetka, ir saulėgrąža, ir astra, jurginas, serentis ir daugybė kitų. Aišku, kai kuriems visos žolės piktžolės. O man gal atvirkščiai 😀 Kiaulpienių lapai kupini vitamino K ir A. Jos puikiai auga, jokio vargo – nei tręšti, nei laistyti, nei dauginti. Tiesiog stebuklingos. Ir jų minkšta geltonų žiedų pievelė yra absoliučiai fantastiško grožio. Mano nuomone, tikrai labiau apsimoka auginti kiaulpienių pievelę nei tą skustą futbolo kvadratą ar stačiakampį prie namų. Ir gražiau 🙂 O koks džiaugsmas po to vaikams pūsti pūkus 🙂

Vairuoti reikia ypatingai atsargiai, o jei įmanoma verčiau nuo bet kokių kelionių susilaikyti. Eismo įvykių rizika bus maksimali. Kantrybės bus nulis. Savo jėgų pervertinimas ir aštrių pojūčių troškulys viršys bet kokias ribas.
Ypač Avinas šiandien nejaus ribų. Net neprašykite jo kažką ramiai paaiškinti. Neikite prie Avino, jei esate nedrąsus žmogelis. Nesielkite prie Avino dramatiškai. Neaiškinkite Avinui, ką jam daryti. Taip visiems bus saugiau.

Na ir tai tinkama diena dvasiniam tobulėjimui. Jei tuo keliu einate, šiuo metu gali būti labai sunku. Svarbu nepasiduoti. Dvasiniams ieškojimams būdinga kančia. Tuos periodus reikia ištverti. Nepasiduoti. Jūs juk žinote, kad briliantai yra nušlifuoti deimantai? O deimantai yra kilę iš anglies? Taip ir gyvenimo dėsniai spaudžia bei šlifuoja žmogų iki jis tampa briliantu. O juo gali tapti kiekvienas. Čia reikia tik noro, na ir daug daug jėgų. Vieno atsisakyti, kito atsižadėti…..
Ir primenu, kad esu sukūrusi grupę moterims, nukentėjusioms nuo bet kokios formos smurto – fizinio, seksualinio, kraupių partnerio psichologinių manipuliacijų. Nesvarbu ar tai jūsų skaudi praeitis, ar niekaip negalite iš to išeiti. Jūs galite ateiti pas mus. Svetimo skausmo nebūna, bet kas geriau gali suprasti jus, jei ne tos, kurios išgyveno tą patį? Grupės pavadinimas dėl saugumo nėra viešai skelbiamas. Jei norite į ją patekti, rašykite man asmeninę žinutę.[:]

Eiti prie įrankių juostos