Konsultacijos

Vasario 21 d.

Jeigu galima būtų taip išsireikšti tai šiandien kvailumo diena. Protas pasiima išeiginę, todėl verčiau mokslus atidėti į šalį. Ypač tas pasijaus jauniems žmonėms, moksleiviams. Suaugusius toks laikas veikia silpniau. Tačiau gali būti daug kvailų, beprasmių diskusijų tarkim socialiniais klausimais, nuomonės stipriai išsiskirs. Tai šiandien verčiau jau į tokias nesileisti. Tokia savotiška šiandien diena tiek gyvenimas, tiek aplinkiniai mums spęs spąstus. Tarsi ir nieko ypatingo, nemalonu ir tiek. Pagrindinė ir realiausia dienos problema tai elementarios rietenos. Taip kad kuo mažiau bendrausite ir diskutuosite, tuo ramiau diena praeis. Gal sakyčiau, kad išskirtiniausia diena šiandien Žuvims, nes jos tarsi rūke klaidžios – fantazijose, iliuzijose, kažkokiam chaose, vis prieis akligatvį, nematys realybės per rožinius akinius. Tai geriausia, ką Žuvys šiandien gali padaryti tai kuo anksčiau eiti miegoti.

Šiandien verčiau užsiimti buitimi, tokiais rutiniškais, nuobodžiais, nereikalaujančiais mąstymo darbais. Pavyzdžiui, išlyginti tą krūvą skalbinių.

O kas nori tobulėti tai šiandien tokia diena, kuomet siela gali susijungti su pavadinkime tai visata, gali atverti daugiau gebėjimų savyje, pamatyti kitokią tiesą, atrasti kitokį suvokimą. Be abejo, vieniems tai ateis per sudėtingas dvasines praktikas. Kas iki tokių dar nepriėjo, rekomenduoju pradžiai paskaityti Neale Walsch Sąjunga su dievu bei Joe Dispenza Atsikratykite įpročio būti savimi. Šios knygos tikrai nepretenduoja į absoliučią tiesą. Iš ties, ne viena knyga į tai nepretenduoja. Tačiau tai knygos, kurios gali pažadinti apmąstymams. Galbūt kažkam jose padės atsimerkti vienas vienintelis sakinys, kažkam kils naujų minčių ir pan. Nesiūlau aklai sekti, siūlau daug skaityti ir atsirinkti sau po tą vieną naudingą trupinėlį. Tobulėjimo kelias – tai bandymų ir klaidų kelias. Tai bloga diena loginei, analitinei veiklai, tačiau gera diena tobulėti dvasiškai 🙂

Eiti prie įrankių juostos