Konsultacijos

Vasario 20 d.

Kalbėjimo diena. Jei mokate kalbėti, esate iškalbingi ir gudrus, šiandien kaip tik ta diena, kuomet reikia kalbėti kitiems – skaityti paskaitas, sakyti viešas kalbas ir t.t. Iš esmės šiandien galima kalbėti apie nieką ir visus įtikinti savo teisumu. Tiesa, tai nereiškia, kad vėliau žmonės nepamąstys apie tai ką sakėte, tačiau šiandien visus nupirkti galima tiesiog savo žavesiu ir garsiai deklaruojamomis dorybėmis. Tačiau tai suveiks tik tuo atveju, jei esate save kontroliuojantis ir pakankamai ramus žmogus. Tokią dieną oponentai irgi nesnaudžia, todėl jei su emocijų valdymu yra prastai, nesunkiai jus prives iki dramų, isterijų, kategoriško savo nuomonės išsakymo ir rezultatas bus neigiamas. Taip pat tai „atpildo“ diena, turiu omenyje teisiniuose dalykuose. Todėl jei darote kažką neteisėto, pavyzdžiui, esate korumpuotas valdininkas, imate ar ėmėte kyšį ir pan., tai atsisuks prieš jus ir labai nekaip. Šiandien visiems rekomenduoju elgtis ypač sąžiningai. Net jei jums atrodo, kad gėris pasaulyje yra tik kvailių pasakos, vis tiek šiandien rekomenduoju būti geram. Tiesiog bent jau įvairumo dėlei. Nes šiandien seksis geriems, šviesiems žmonėms, kuo pozityvesnis būsite, tuo geriau seksis. Tai diena, kuomet pozityvios mintys gydo, ypatingai sielą. Šiandien galima pakelti savo vertės jausmą, įgyti daugiau drąsos, daugiau galėti. Viskas, ką jums reikia padaryti – tiesiog teigiamai galvoti šiandien apie save.
Kadangi tai pozityvaus judesio diena – tokią dieną tinka pirkti batus.
Tai puiki diena gyvūnams, ypatingai šunims, kas reiškia, kad bendravimas su šuniu jus labai teigiamai veiks, todėl skirkite daugiau laiko savo augintiniui, išeikite ilgesniam pasivaikščiojimui. 
Jūs klausiate ar aš savo darbe naudoju asteroidus: ne, nenaudoju. Anksčiau naudojau, pakol tvirtai įsitikinau, kad jie neveikia.
Šioje planetoje ypatingai stiprus iliuzijų tinklas. Yra realybė ir yra iliuzijos. Iliuzijos labai nuodingos, bet ir labai saldžios. Mes labai dažnai nenorime žinoti tiesos, nes tai reikš, kad turime atsisakyti iliuzijų ir kartais mums atrodo, kad jų suteikiamas skonis yra stipresnis nei suteikiamas skausmas. Deja, bet tai tik dar viena iliuzija. Astrologija yra kelias kaip iš tų iliuzijų išsivaduoti. Tas kelias nėra malonus ir lengvas. Bet tai vienas paprastesnių kelių. Jūs manęs dažnai klausiate, kuris tikėjimas ar dvasinis mokymas man priimtiniausias. Aš manau, kad reikia pažinti juos visus ir atrasti tiesą savyje. Bet didžiausios mano simpatijos priklauso hermetizmui ir pagrindiniam jo principui: „Kaip danguje, taip ir ant žemės arba kaip viršuje, taip ir apačioje“. 

Eiti prie įrankių juostos