Konsultacijos

Vasario 20 d.

Aktyvi, energinga diena, gerai veiks muzika. Gera diena apsipirkinėti, šiandien labiau tinka pirkti dalykus, skirtus buičiai, pavyzdžiui, rankšluosčius, bet garderobo atnaujinimui irgi diena tinkama. Artėja pavasaris, pats laikas įsigyti naujus stilingus akinius nuo Saulės. Gera diena atlikti sveikatos tyrimus, ypatingai moterims. Gera diena kažką prisipažinti, jei anksčiau nedrįsote to padaryti. Tai dievų malonės diena. Šiandien reikia melstis ir prašyti būtent tam, kurį išpažįstate. Beje, kiekvieną ženklą atstovauja tam tikras dievas. Aviną – Toras, Jautį – Dzeusas, Dvynius – Lokis, Vėžį – Oziris, Liūtą – Kupidonas, Mergeles – Afroditė, Svarstykles – Herkulis, Skorpioną – Odinas, Šaulį – Hadas, Ožiaragis užima aukščiausią tašką ženklų hierarchijoje, todėl pats yra dievas ir kitų dievų jis neturi, Vandenį – Apolonas, Žuvis – Anubis. Kiek toks skirstymas yra teisingas, spręskite patys 🙂 Aš toli gražu į tai rimtai nežiūriu ir parašiau tik juokais. Nors iš ties toks skirstymas įmanomas, tiesiog šiuo atveju dievai neatitinka ženklo charakteristikų 🙂 Na o grįžtant prie dienos tai šiandien reikia nuspręsti, ko jūs norite, patikėti, kad jums tai įmanoma, kad esate to vertas, kad jūs galite tai gauti. Tai iš esmės kažkas tokio kaip Naujų Metų pažadų diena. Tik sėkmingesnė. Tai išskirtinai Ožiaragiška diena – net penkios planetos šiame ženkle. Tai idealus laikas siekti savo tikslu, kopti į aukščiausius kalnus, judėti į priekį bet kuria kaina. Ir daugiausiai tokiu metu laimi tie, kurie jau ilgokai diena iš dienos kantriai dirbo savo darbą ar kitaip tariant ėjo tikslo link. Iš tikro nėra nei metuose, nei gyvenime laiko, kuomet jau yra per vėlu kažką pradėti iš naujo, kažką keisti. O šiandien tam laikas idealus. Tik mano rekomendacija būtų nesirinkti tikslo dešimtmečiui, rinktis tokį, kurį galima įgyvendinti per 28 dienas (vienas Mėnulio mėnuo). Tiesa, jį įgyvendinti pavyks tik tiems, kuria dabar pasiryžę kaip reikiant paprakaituoti ir pasiaukoti dėl tikslo. Beje, geroji naujiena tame, kad Mėnulis Ožiaragyje būna kiekvieną mėnesį ir kiekvieną kartai kai jis būna Ožiaragyje galima kartoti šį pratimą – pradėti iš naujo, nusistatyti naują tikslą ateinančioms 28 dienoms. Patikėkite, tai veikia.

Reikėtų vengti ilgalaikių grožio procedūrų, tarkim permanentinio makiažo. Šiandien tam visai netinkama diena ir jos gali ne tik nepavykti, bet ir pakenkti sveikatai.
Tai laiminga diena Avinui – eiti susitikti su draugais, priversti žmones jo klausytis – jis tai darys. Bus linksmas ir sąžiningas, džiaugsis bet kokiu dėmesiu savo asmeniui ir savo poreikiams. Tuo tarpu Žuvys bandys užbrėžti ribas. Kals vinukus į smėlį, kad sulaikytų banguojančią jūrą.

Tokį vakarą rekomenduotina praleisti namuose.

Beje, dėl Wicca. Na aš negalėčiau pasakyti, kad esu Wicca atstovė. Nors man tai artima ir aš tuo domiuosi. Man apskritai nebūdinga prisirišti prie kažkurio vieno judėjimo. Astrologas vis tik negali sau leisti būti fanatišku. Kiekvienas judėjimas turi kažką gero, kažką neigiamo. Todėl jei žmogus teigia, kad gerai tik tas ir anas, atsitraukite į šalį. Jūs turite patys teisę rinktis, nesileiskite įtraukiami į savo pinkles riboto mąstymo fanatikų. O kas dėl Wiccos, na tai tikrai nėra blogis kaip tai teigiama krikščionybėje. Tai tik dar viena deganti žvakelė. Kaip ir bet kuris kitas dvasinis mokymas ar religija. Taip sakau todėl, kad bet kuris jų vis tiek neša kažkokią šviesą. Ir iš esmės jei įsigilinsite tai suprasite, kad visi jie tarpusavyje turi bendrus bruožus – visur naudojamos žvakės, maldos, sėkmės simboliai. Tai gal esmė yra tik terminų skirtume? O Wicca tokia demonizuota, nes krikščionybė iš esmės nukopijavo šį dvasinį mokymą ir jo pagrindu sukūrė krikščionių religiją (apie tai jau ne kartą rašiau). Kas iš esmės jei stipriau atkreiptų į save dėmesį, bažnyčios verslą galėtų ir sužlugdyti. Nes daugumos fanatiškų maldininkų tikėjimas būtų pakirstas iš pagrindų. O bažnyčia ant to ir laikosi. Na o tiems, kuriems tiesiog reikia kažkuo tikėti – jiems tie terminai ne tiek jau ir svarbūs. Koks skirtumas, kokiu vardu kreipsiesi? Tie vardai žinomi tik mums. O realiai kreipinys yra suformuojamas žmogaus sąmonėje ir į ką jis formuojamas, ta jėga ir atsiliepia. Tikėjimas, religija, dvasiniai ieškojimai yra neišvengiama žmonių kelio dalis. Jei ir ne dabar tai kažkada. Na gal ne visiems. Čia priklauso nu poreikio. Tiesiog reikia atrasti tai kas yra pačiam priimtiniausia. Visada rinkitės tai, kur nėra suvaržoma jūsų laisva valia, nereikalaujama nieko atsisakyti. Geriausia vengti tokių fanatiškų judėjimų, kurie kontroliuoja, pavyzdžiui, jūsų mitybą, asmeninio gyvenimo ypatumus. Rinkitės tai, kur atsidūrus atsigauna jūsų siela, kur jaučiate, kad tai yra man, mano (šiuo gyvenimo etapu). Ir vienam tai bus krikščionių bažnyčia, kitam medis miške, trečiam dar kažkas. Tik turėkite omenyje, kad tai yra jūsų, jums. Jūs negalite to primesti kitiems kaip vienos teisingos tiesos. Kaip ir sakiau, bet kuriame pasirinkime yra privalumų ir yra trūkumų. O tai kas nepriimtina man, gali būti idealu šalia esančiam. Dar labai dažnai žmonės gasdinami demonais, velniais, apsėdimais. Pavyzdžiui, jei gilinsitės į ezoteriką, jus apsės demonai. Na iš dalies tame yra tiesos. Toks scenarijus įmanomas. Tačiau tik tam tikrais atvejais. Jokie velniai apsėsti negali žmogaus, kuris gyvena gerais darbais ir be baimės jausmo. Tokiam žmogui galima siųsti kasdien prakeiksmus, ordas velnių, badyti adatomis jo lėlę ar pan. Paprasčiausiai viskas grįš pas šeimininką atgal. Demonams irgi reikia maitintis. O minta jie dvėseliena, ne gyvybe.

Ramaus vakaro – įsitaisykite patogiame fotelyje ar šiltu apklotu. Arba tiesiog eikite miegoti anksčiau. Tai lėtų judesių vakaras 🙂

https://www.youtube.com/watch…

Eiti prie įrankių juostos