Konsultacijos

[:lt]Vasario 2 d.[:]

[:lt]Pasistenkite kaip galima labiau atsipalaiduoti, kuo ramesni būsite, tuo lengviau ištversite įtampą. Pažiūrėkite lengvą smagų serialą. Pavyzdžiui, Lucifer (oi tik nereikia žegnotis :D), manau kad jame gan neblogai atvaizduojama, jog gėris ne visada baltas, o blogis ne visada juodas. Plius jis lengvutis ir smagus. Dažnas žmogus kankinasi, siekdamas atitikti to „gero“ žmogaus stereotipą. ko visai nereikia. Atminkite, gamtoje tobulų formų nėra. O jei tokią radote, vadinasi ji dirbtinė.
Dabar toks grubus laikas, kad tikrai tiks viskas, kas nors kiek jį pašiltins. Ir talismanus šiam laikui irgi reikia reikia rinktis šiltus, jaukius, saldžius. Na širdelė su briliantais ar bent jau deimantais būtų pats tas 😀 Pasistenkite sąmoningai būti dėkingais, tai padės valdyti pyktį. Leiskite sau patingėti, pasigaminkite skanaus naminio maisto. Jeiu kampe užtiktumėte vorą, leiskite jam gyventi, net jei mirštate iš pasibjaurėjimo. Tokiu laiku absoliučiai bet kokia agresija kitų būtybių atžvilgiu dar labiau blogina jūsų dvasinę būseną. Nepamirškite – Vandenio sezonas mus moko priimti kitokius.
Dabar tikrai nėra geras laikas mokytis čiuožti pačiūžomis ir pan. dėl ypatingai išaugusios traumų ir kitų nelaimingų atsitikimų rizikos. Šią veiklą teks atidėti kaip minimum iki kovo, o tada jau ko gero ir iki kitų metų. Dabar viskas kas aštru, ledas, vanduo ir pan. kels ypatingą pavojų, laikykitės nuo to atokiai vis šį mėnesį. Aš tikiuosi, kad pavasaris mus aplankys anksti ir greitai bus galima eiti ieškoti snieguolių bei žibučių, o šios žiemos vargus palikti už uždarų durų. Dar šiek tiek, dar vos vos, ore jau sklando pavasario kvapas. Galbūt jį vėl nuneš siautėjančios vasario pūgos, bet mes vis tiek jau įveikėme du trečdalius snieguoto ledo kelio.
Taip pat šiuo metu nepalankus laikas finansiškai – nei privatiems verslams, nei siekiant išmokų iš valstybės. Galima būtų pasakyti, kad apskritai finansiškai nepalankus laikas ir dabar tikrai neverta painiotis su jokiais neaiškiais verslais, pradėti verslo ir t.t. Tiesa, mėnesio eigoje laikas finasiškai pagerės – jau nuo kitos savaitės jis bus žymiai palankesnis.
Šiuo metu sudėtingas santykis bus su vaikais, net nebūtinai savo asmeniniais vaikais 😀 Santykiai, sakyčiau, bus stipriai toksiški ir suaugę turi iš visų jėgų dabar dėl vaikų pasistengti.

Mergelės jaus stiprų nuovargį, nedomins artėjanti Valentino diena, patys santykiai nedomins. Na gal ir domintų, bet fatališkos nuotaikos ir pervargimas vers į juos numoti ranka.

Tai iliuzijų diena, iliuzijų laikas. Tai lyg klaidžiojimas pusnynuose pūgos metu. Tokį laiką reikia tiesiog ramiai išbūti, tyliai išgulėti užuovėjoje kol jis praeis.

Ramios dienos…

https://www.youtube.com/watch?v=X4bF_quwNtw[:]

Eiti prie įrankių juostos