Konsultacijos

Vasario 19 d.

Vis dar muzikos laikas, puikios dienos, tokiomis galima atrasti sau daug naujų, puikių dalykų. O muzika turi gydomąjį poveikį. Tokį pat poveikį turės ir filmai apie muziką. Puikiam vakarui galiu rekomenduoti The Legend of 1900. 

O štai nuo pirkinių reiktų susilaikyti, nes jie nebus sėkmingi, be to tokiu metu keičiasi žmogaus skonis ir tai, ką jis nusipirks šiandien, už keleto dienų jau gali atrodyti bjauru. Taigi verčiau tuos gėlėtus džinsus padėti atgal, nes kitą savaite susivoksite, kad jie absoliučiai nedera prie jūsų griežto klasikinio stiliaus.

Tokiu laiku reikia valgyti naminį maistą, netingėti pasigaminti vakarienę. Tai ne vegetarų, o mėsos laikas. Toks laikas, kuomet šildo atsiminimai apie vaikystę, jos kvapai, todėl nepatingėkite susimalti mėsos gabaliuką ir išsikepti kotletų kaip tai darydavo mūsų mamos.

Kadangi tai vis dar laikas, kuomet aktyvesnė yra meilės sritis, norėčiau trumpai apie meilę ir santykius. Viena moteris manęs klausia ar tiesa, kad labai dvasingos moterys pritraukia vyrus, kuriuos reikia gydyti? Iš ties, tiesos tame yra. Juk ir šiaip gyvenime sergantys žmonės kreipiasi į medikus, o ne tarkim į statybininkus, kad suremontuotų jų varganą kūnelį. Tai jei serga žmogaus siela, jis natūraliai ieškos to, kuris moka ją gydyti. Tačiau tokioms moterims aš siūlau nuspręsti, ko gi jos nori – būti gydytojomis ar moterimis? Nes jeigu norite būti moterimis, tuomet daugiau nebepriiminėkite pacientų. Dabar kaip tik ta diena, kuomet tinka uždaryti savo asmeninę „ligoninę sužeistiesiems“. 

Ir tai finansiškai sėkminga diena. Tokią dieną galima rasti lagaminą su pinigais po savo lova. Aišku, aš čia perdedu. Na bet kažkas tokio. Tokią dieną pas mus ateina neuždirbti pinigai. Tiesiog ateina ir taškas. Tik pas vienus ateina centas, o pas kitus ir milijonas.

Eiti prie įrankių juostos