Konsultacijos

Vasario 19 d.

Retrogradinis Merkurijus – idealus laikas skaityti tikslinę literatūrą ir negaliu nepasidalinti tuo išeisiančia knyga. Žr. teksto apačioje. Skaitykite, pirkite knygas, ypač apie komunikavimą. Arba šiaip pagal skonį. Taip pat labai tinka skaityti knygas apie tėvystę, vaikų auklėjimą, jei būsite knygų mugėje, atkreipkite dėmesį į H. Montgomery Tėvystės magija. Laikas knygoms vis dar bus geras 🙂 Taip pat geras laikas skaityti ezoterikos knygas. Gera diena ne tik knygoms, bet ir serialams. Neverta apsisunkinti kažkuo sudėtingu, gali būti per sunku susikaupti, todėl dabar tas laikas kai galima sau leisti atsipalaiduoti su indiška meilės istorija. Tai puikus laikas piešti, mokytis piešti, eiti į piešimo pamokas.

Sudėtingesnė diena nusikalsti linkusiems asmenims, esantiems įkalinimo įstaigoje – galimi smurto protrūkiai. Prastas laikas apsipirkinėti, vaikščioti po parduotuves, prekybos centrus – tik nusivilsite.

Avinas šiandien norės veikti, parodyti pasauliui savo tikrą veidą.Jautis ieškos saugios vietos pasislėpti. Bus gan įtikinantis, todėl gali primesti savo nuomonę ir valią.Dvyniai išgyvens padidinto aktyvumo fazę. Pabandykite išsikrauti važinėdami dviračiu. Bus ypač draugiški ir komunikabilūs.Vėžys verks. Užsidarys savyje.Liūtas šiandien bus garsus. Na kalbės garsiai. Atkreips į save dėmesį. Ir jis bus „fainas“, privers aplinkinius juoktis.Mergelės išgyvens asmenybės skilimą. Nepaisant to, vis tiek bus linkę pamiršti save ir padėti kitiems.Svarstyklės skleis gerą energiją. Nejučiom gali ir balsu uždainuoti.
Skorpionai šiandien gali pajusti stiprų norą visiškai pakeisti savo išvaizdą. Pavyzdžiui, numesti 30 kg. Kokybiškai dirbs su informacija. Išaiškins ne vieną aplinkinių melą.Šaulys lindės internete. Atras gyvenimo prasmę.Ožiaragis planuos. Gal net įsidiegs naują planavimo programėlę. Jis valdys. Ir vadovaus.Vandenis bus keistas. Labai keistas. Įspūdingai keistas. Gali imtis keisto verslo. Arba pradėti revoliuciją.Žuvys susilies su visata. Išnyks be pėdsako.

Saulė šiandien pereina į Žuvų ženklą. Tai savotiškai sutampa su laiku, kuomet mes iš lėliukės virstame į drugelį. Mėnulis keliauja Ožiaragio ženklu – puikus laikas metodiškai, konstruktyviai siekti savo tikslų. Marsas irgi Ožiaragio ženkle. Tai dar labiau sustiprina efektą – didiną ryžtą ir atkaklumą. Tokiu metu net emocijos panaudojamos konstruktyviai. Marso – Urano trinas leidžia žingsniuoti į priekį didesniu nei įprasta greičiu. Tai puiki diena astrologijai.

Tai geras laikas dvasiniam tobulėjimui. Sakoma: esi tai, ką valgai. Čia apie kūną. Tas pats galioja ir sielai – esi tuo, ką mąstai. Taigi puiki diena koreguoti mitybą ir mintis. O užvis geriausia tokią dieną leisti kaime, sodyboje, toli nuo miesto triukšmo.

Gerų knygų!!!

Eiti prie įrankių juostos