Konsultacijos

[:lt]Vasario 18 d. [:]

[:lt]Sekanti šiaip sau diena 🙂 Apsižiūrėkite kambarinius augalus, tokiu metu jiems didesnė pražuvimo grėsmė. Gal juos apipuolė kenkėjai ir jiems reikia jūsų pagalbos. O gal namus apipuls kenkėjai ar kokie gyviai, pavyzdžiui, atrasite vorų koloniją. Bet kokiu atveju tokią dieną gali prireikti priemonių kovai su kažkuo. Tačiau tai tinkamas laikas pirkti cheminius preparatus, nes išsirinksite teisingai.
Šiuo metu aktyvesni bus vaikai tai prigalvokite jiems fizinės veiklos, kur galėtų išsilieti.
Tinkama diena dažyti plaukus. Nors vandeniškos nuotaikos gali paskatinti rinktis kažką itin ekscentriško. Tai jeigu jums 48 ir dirbate biure, kuriame aprangos kodas yra klasikinis kostiumėlis, dar kartą pagalvokite ar tikrai norėtumėte vienaragio spalvų karčių ant galvos.
Šiandien gerai veiks mezgimas, nors pati diena nėra tinkama darbams, kur reikia itin didelio kruopštumo, tai rinkitės paprastesnį mezginį. Siuvinėjimas irgi veiks gerai.

Saturnas – Uranas sudaro neigiamą aspektą ir yra piko taške. Tačiau jei iki vakar mes ėjome į taško stiprėjimą, tai šiandien einame jau kita kryptimi – silpnėjimą, todėl jau galima pradėt laukti karantino švelninimo ateityje. Dar kol kas vargu ar labai situacija atlaisvės, planetos vis dar tikslioje sąjungoje, bet sulyg kiekviena diena, nors ir lėtai, jos tolsta viena nuo kitos. Praėjusią savaitę su datomis aprašiau visą nutolimo procesą tai bet kokiu atveju dabar eisim į lengvesnes sąlygas pamažiukais.
Šiandien verčiau vengti aktyvumo socialiniuose tinkluose, net galite tik susipykti  su visais. Šiandien geriau skirti laiko savo sielai ir savo kūnui – pailsėti, patingėti, nurimti. Skirti dėmesio tiems, kurie šalia – vaikams, gyvūnams. Nes jiems labiausiai reikia „didelio“ žmogaus ir globos, jie juk pažeidžiausios šio pasaulio būtybės.
Galite šiandien susiruošti korteles, žymeklius su užrašais būsimam daržui ir sėjinukams. Tokia monotoniška veikla kaip tik veiks raminančiai.

Jūs dažnai klausiate, tai jei zodiako ženklas nesvarbus, kuris svarbus man. Tai tokiam pirminiui vertinimui yra žiūrima ne koks žmogaus zodiako ženklas, o kokiame būste jis yra ir ar šalia jo yra daugiau planetų tame pačiame ženkle. Nes jeigu jūs esate Šaulys, turite Saulę devintame būste ir ten dar kelios planetos, faktas, kad jūs pats tikriausiais Šaulys. Dar teorijoje itin akcentuojamas Mėnulio ženklas. Na čia galima būtų pasakyti, kad jis parodo, koks žmogus yra širdyje. Jo emocionalią pusę, jo jautrumą. Todėl Šaulys su Mėnuliu Ožiaragyje ir Šaulys su Mėnuliu Žuvyse taip skirsis. Vienas bus šaltas cinikas, o kitas dvasingas jautruolis. Na ir dar asmenybei be galo svarbu tas vadinamasis ASC arba kylantis ženklas. Nes tai priduoda ir charakteriui stiprias ženklo savybes ir apsprendžia, kuri gyvenimo sritis žmogui bus esminė. Na kaip ten bebūtų, nieko nėr geriau nei sunkiais laikais mokytis astrologijos ir mokytis pažinti jos dėka gyvenimo kelius geriau.
Palepinkite save vaisiniu kokteiliu, artėja pavasaris ir kaip taisyklė organizmui reikia šiek tiek pagalbos. Tai pasigaminkite glotnutį iš meliono, agurko, ananaso. Įspauskite laimo ir įtarkuokite imbiero. Toks kokteilis ne tik sveika, jis ir nuotaiką gerai veikia 🙂 Įsimeskite ledo kubelių. Jau nebelaikas kaitinti patalus ilgam žiemos miegui, jau laikas budintis :)[:]

Eiti prie įrankių juostos