Konsultacijos

Vasario 15 – 16 d.

Aptarsime dvi dienas į priekį, kadangi antradienį aš nedirbsiu, vadinasi ir dienos įžvalgos nebus. Visų pirma noriu priminti, kad nuo praėjusios savaitės yra sukurta fb grupė moterims, patyrusioms psichologinį, fizinį ar seksualinį smurtą. Jeigu norite prisijungti, rašykite man asmeninę žinutę. Grupės pavadinimas nėra skelbiamas viešai, kad nepritrauktume bereikalingų smalsuolių.

Įtampa šiomis dienomis kaupia ir daugės maištininkų, atsisakančių paklusti karantino reikalavimams, skatinančių žmones būriuotis, protestuoti. Sveiko proto likučiai garuos kaip dūmas. Laisvė apsipirkti juk svarbiau nei sveikata ar net artimieji. Kaip tyčia valgyti šiomis dienomis reikia prėskiau 😀 Susilaikyti nuo druskos ar ją pakeisti sveikesne alternatyva. Tokiu metu net turintys žemoką kraujospūdį gali sulaukti jo šuolio. Taip pat tai laikas kai ne tik siautėja įvairaus plauko padugnės, tai ir represijų laikas, todėl galite visiškai netikėtai susidurti su policijos veiksmais, sankcijomis. Gali netikėtai išaiškėti paslaptys. Ypač negražios paslaptys.Venkite grožio procedūrų, ypač plaukų. Nesitepkite namuose neaiškių dalykų sau ant galvos, atidėkite naujas šukuosenas geresniems laikams, nes ne tik rezultatas gali būti ne koks, bet ir plaukų bei galvos odos būklė gali stipriai nukentėti.

Skirkite daugiau laiko šunims, buvimas šalia jų gerai veiks. Pasirūpinkite auginamomis gėlėmis. Kaupkite žinias apie augalų bei gyvulių auginimą. Pavyzdžiui, pažiūrėkite video youtube, dokumentikos. Ruoškitės artėjančiam sezonui šiuo metu kaupdami naujas žinias. Jų tikrai prireiks. Pasidomėkite kaip gyveno mūsų protėviai. Pavyzdžiui, vikingai. Teigiamas Neptūno aspektas kaip tik kels susidomėjimą viskuo kas susiję su jūra. Pasisemkite iš tų seniai išėjusių žmonių patirties.
Tai geras laikas žmonėms, dirbantiems mokslinį darbą įvairių atradimų srityje, ypač fizikams. Tinka užsiimti savo svetainės profilaktiniu tvarkymu, duomenų atnaujinimu, nes ko gero gan greit be tvarkymo kažkas gali griūti. Taip tinka bet kokia veikla, susijusi su astrologija. Visumoje tai genijų laikas. Nes tai skausmingas laikas ir tik genijus iš skausmo gali sukurti kažkokį gėrį. Ir toks laikas gali „pagimdyti“ pasauliui naują protą astronomijos, meno bei pan. srityse. Naujus protus. Turiu omenyje ne fizinį gimimą, o žmones, kurių sunkus, tiesiog kankinantis darbas dabar gali pagimdyti genialius rezultatus.

Ryškesnis laikas Svarstyklėms, kurioms padidinta tikimybė išgyventi santykių griūtį. Bet jos eis į priekį aukštai iškelta galva lyg niekur nieko. Gal net nusitvers į parankę kokį vargšelį (būkit atsargūs Avinai) tik tam, kad įrodytų, jog buvę santykiai joms visai nieko ir nereiškė, todėl nueidamos gali sau leisti atsainiai mestelti „likime draugais“, net jei širdis pasruvusi krauju. Tik jau nesugalvokite ir tikrai likti draugais, Svarstyklės pagalvos, kad čia antras šansas joms ir paskandins jus savo fantazijų bei iliuzijų jūroje. Gal net persekios.

Vis dar veikia teigiamas Marso – Neptūno aspektas. Jis ramina, atpalaiduoja. Siūlau šį laiką tam ir išnaudoti – klausykitės daugiau muzikos, pailsėkite. Gali būti ryškūs sapnai, kuriuose jus gali aplankyti jau išėję gyvūnai.

Gero poilsio 🙂 Man ir pačiai jo labai jau trūksta 🙂 Susitiksime trečiadienį 🙂

Eiti prie įrankių juostos