Konsultacijos

Vasario 14 d.

Šį kartą meilės diena ir savaitgalis sutampa su masinio „vaisingumo“ periodu taigi kaip ir pridera po mėnesių galėsime kilstelti dmeografinius rodiklius. O taip tai šventei diena ne pati tinkamiausia, labiausiai už viską norėsis miego. Aš sakyčiau, kad švesti geriausia namuose su filmais. Na kažkuo tokiu kaip Betmenas. Saldi romantika gali užmigdyti dar filmui neįpusėjus. Žinoma, geriausia tokį vakarą, o ir visą savaitgalį leisti kažkur sodyboje gamtoje, žvakių ir jaukių lempelių šviesoje ramiai lauke leidžiant vakarą. Deja, bet ir gamta mūsų nelepina, todėl vietoj šventiško sniego teks stebėti ne tokį šventišką kraštovaizdį.

Tai geros dienos dainuoti, geros dienos keliauti. Na gal labiau po aplinkines šalis kaip tarkim Ukraina. Tačiau tai prastas laikas spręsti teisines problemas, bandyt išsukti kailį, taip pat prastas laikas dirbantiems su slapta informacija ir bandantiems kažką nuslėpti. Daugelį šiomis dienomis gali kankinti kažkokia neaiški bloga nuojauta.

Zodiako stilistei Svarstyklėms tai puikus laikas atnaujinti garderobą pavasariui, šiemet jai sėkmingi visi mėlyni atspalviai ir žydra, taip pat stilingas sportinis stilius – džinsai, sportbačiai, maikutės ir t.t. Žinoma, rafinuotosios Svarstyklės jokiais būdais viešumoje nepasirodys kaip iš sporto salės ir net sportinis stilius ant jų atrodo ne visai sportinis nes niekas taip gerai nemoka derinti ir žaisti aksesuarais – auskarais, rankinukais, kailiukais ir t.t. kaip Svarstyklės.
Tuo tarpu Liūtas šiomis dienomis visiems bus tarsi rakštis subinėj.

Saulė keliauja Vandenio ženklu, jau gan greitai ji pereis į Žuvų ženklą, taip pat neužilgo Merkurijus taps retrogradiniu. Mėnulis keliauja Skorpiono ženklu, sekmadienį jis pereis į Šaulį. Jis sudarys nemažai aspektų, ypatingai rytoj. Todėl bus ir nemalonių valandų, ypač šiandien iki pietų, kuomet jis kariaus su Uranu. Taip pat rytoj vakare, kai jis kariaus su Saule. Ypač tai jausis nepageidaujantiems pokyčių, iššūkių, nenorintiems išeiti iš komforto zonos. Poveikį jis gali daryti ir santykiams, kurie bus linkę užsibaigti, tačiau lygiai taip pat nemažai gali ir naujų prasidėti, tas pats galioja ir paprasčiausioms draugystėms, verslo partnerystėms. Tačiau tai neblogas laikas finansams, tinka imtis kažko naujo, siekiant finansinio gerbūvio. Geroji žinia – stiprėja Jupiterio – Neptūno aspektas, geriausia kas šiuo metu mums galėjo nutikti 🙂
Šiuo metu Venera keliauja Avino ženklu. Na tikrai su meile tai susiję mažiausiai, todėl gali būti nutrauktų sužadėtuvių. Ypač maištaus jaunos moterys, kurios gali atsiriboti nuo savo šeimos, nuo santykių „nes geriau tai negu nieko“. Maištingame Avine Venera tai moteris, kuri geriau nutrauks ryšius su šeima ir liks senmerge nei tekės už vyro, nes taip reikia. Tokia Venera ir be jokio vyro gali susikurti puikią buitį, juolab, kad vyriški darbai jai joks iššūkis, ji laiminga gali būti ir artimų draugų rate, su gyvūnais, tai Venera, kuriai laisvė svarbiau negu santykiai. Tai toks revoliucingas Veneros laikas, kupinas nepriklausomybės, kuomet žmonės nusispjauna į visuomenės lūkesčius ir pasuka savo asmeniniu keliu, kuomet galimybė tarkim siekti išsilavinimo nustelbia meilės santykių svarbą ir tokiu metu atlaikyti gali tik tikrai tvirti, kokybiški ryšiai. Tokiu metu žmonės išeina iš savo komforto zonos tam kad pasuktų tuo keliu, kuris jam tikrai svarbus.

Ir mano patarimas būtų, įkvėptas vakarykščio pokalbio su drauge apie kates 🙂 Prieš apsiskelbdami super dvasingais ar religingais žmonėmis, pradžioje išmokite paprasčiausio gerumo. Nes gerumas ir atjauta yra tos dvi savybės, kurios parodo žibčiojančias žmoguje dieviškumo (pavadinkime tai taip aiškumo dėlei) kibirkštis. Toli gražu ne maldų gausybė, ne begalinės dvasinės praktikos. Jei gyvenate tik sau, praeinate ramia širdimi pro išmestą kačiuką į gatvę tai kaip sakoma jūs mokslų rezultatas „sėskis du“. Aš nenoriu pasakyti, kad jūs privalote dabar pat atiduoti viską, ką turite labdarai ir išvažiuoti į misiją Afrikoje. Aš tik sakau, kad didysis egzaminuotojas yra gyvenimas, ne žmonės. Ir kaip dažnai gyvenimo pamokos nustelbia dvasinių mokytojų brangiausius kursus. Rasti vietos namuose benamiui katinui yra kur kas svarbesnis jūsų pasirinkimas nei perskaityti dar kelias dvasingumo mokančias knygas. Nes jos gali jūsų taip nieko ir neišmokyti. Čia tiesiog pamąstymui. Niekas neprivalo daryti nieko ko daryti visai nenori 🙂 Bet kartais jaučiamės užstrigę mirties taške ir nesuprantame, kodėl tas mūsų vidinis progresas sustojo 🙂

Na o jeigu Valentino dieną pasitinkate vieni, nieko čia tokio, laikas meilei vis tiek ne kažką, o štai savaitgalis su knyga ar bent jau vakaras būtų idealu. Ta proga parekomenduosiu puikią knygą, berods yra ir lietuvių kalba, pavadinimu Apšviestoji.

Gero poilsio!!!

https://www.goodreads.com/book/show/35133922-educated

Eiti prie įrankių juostos