Konsultacijos

Vasario 13 d.

Vis dar muzikos dienos – kuo daugiau muzikos klausysitės, tuo geriau jausitės. Todėl aš irgi tradiciškai pridedu dainą, kuria pradėjau rytą 🙂

Vis dar puikus laikas lepinti save pirkiniais, šiandien galima sau ir kažką rimtesnio leisti, tarkim kaip ilgą paltą. Taip pat palankus laikas pirkti aukso dirbinius.

Tačiau šiandien didesnė traumų, susižeidimų tikimybė. Galima visiškai nekaltu veiksmu pakenkti sau, tarkim darant tempimo pratimą, pažeisti sąnarį, nors atrodytų tai neįmanoma. Šiandien geriau judėti, kuo mažiau. Rekomenduotina net nesiražyti. Nes traumos ir susižeidimai bus labai netikėti.

Tai blogas laikas sudaryti įvairias sutarti, ypač taikos susitarimus, nes jos vėliau gali netikėtai sugriūti, taip pat ankstesni susitarimai šiandien netikėtai gali būti sulaužomi. Tai visiškai netinkamas laikas siekti taikos, skelbti paliaubas ir pan. Ypatingai aviacijos srityje, tarkim kovojant su avialinijomis. Iš ties šiandien tokia konfliktiška diena, kad net labai svarstykliški žmonės (tarkim ne tik Saulė, bet ir Mėnulis Svarstyklėse) gali prarasti įgimtą mandagumo jausmą, jei bus provokuojami.

O kalbant plačiau apie konfliktų dieną, tai be jokios abejonės, būtent Avinas šiandien niekaip negalės liautis kovoti ir konfliktuoti.

Jautis bus santūresnis, rautis kaip sakoma noras bus, bet pristabdys baimė, kad po konflikto taps persona non grata kitų akyse.

Dvyniai negali pakęsti vienatvės, todėl irgi pamąstys prieš konfliktą ir galiausiai apsimes, kad visai nepyksta.

Vėžys vaidins linksmą. Tiesiog iš principo. Net nežinau, gal galvos, kad visuotinio karo fone jo šypsena ir juokas galėtų suteikti skausmo kitiems. O gal kaip tik įkvėpti. Nežinau. Žinau tik, kad logikos čia nerasta.

Liūtas neturės jėgų kovoti – jausis nemylimas ir kaltins dėl to save. Pasiners į depresiją, negalės pajudėti.

Mergelė bus problematiška, jai viskas kris iš rankų ir ji bus susierzinusi.

Svarstyklės naudosis visuotine sumaištimi, stengsis būti geros kenčiantiems ir tokiu būdų į savo gyvenimą prisivilioti naują partnerį/ę.

Skorpionas atsitrauks žingsnį atgal. Tai fizinių kovų metas, kuomet su priešu reikia kontaktuoti fiziškai. Skorpionui tai bjauru, primityvu ir vulgaru. Jis neis į ringą.

Šaulys bus užsiėmęs meilės reikalais, kitų problemų nepastebės.

Ožiaragis šiandien lips per galvas. Į kitus jam bus nusispjaut, todėl dėl aukštesnio laiptelio bus pasiruošęs „žudyti“ be jokios sąžinės graužaties. Verčiau nesipainioti jam po kojomis.

Vandenis elgsis kaip psichopatas, praras bet kokį gebėjimą jausti, todėl bus pavojingas. Pastarieji du kartu su Avinu šiandien kaip tik ta pavojingoji trijulė, kurios verčiau vengti.

Žuvys kaip visad blaškysis. Nesupras kas čia vyksta ir svajos apie geresnius laikus.

Populiariojoje ezoterikoje labai madinga akcentuoti kančios grožį ir gėrį. Pastebėjau net ir „astrologų“ atsiranda, kurie siūlo kentėti. Iš ties toks mąstymas kadaise buvo būdingas ir man pačiai bei teko nueiti ilgą kelią iki suvokimo, kad kančia yra beprasmė. Žmogus turi mokytis ne kančią iškęsti, o savo gyvenimą kokybiškai keisti taip, kad jis būtų kuo geresnis. Kančia nieko nemoko, ji tarsi užmigdo žmogaus sąmonę. Taip, kartais mums nutinka skausmingi dalykai, tai natūralu, tačiau žmogus turi išmokti juos priimti kaip natūralią būseną, juk įsipjovus pirštą jį irgi skauda, bet mes žinome, kad jis užgys ir skausmas praeis. Taip ir su dvasine kančia- negalima joje neužsibūti, negalima leisti sau galvoti, kad buvimas kančioje mus kažkur nuves. Žmogaus prigimtis nėra kentėti. Tai tik sociumas ir jį valdantiejį jums primetė tokią nuomonę, nes kenčiančius lengviau valdyti nei ramius ir laimingus žmones. Ieškantiems kelio iš kančios, siūlau gerą knygą – Talking with Angels: Budaliget 1943, Gitta Mallasz.

Eiti prie įrankių juostos