Konsultacijos

Vasario 13 d.

Gera diena fotografuotis. Gera diena pildyti garderobą. Šiandien verta atnaujinti darbinę spintą, na tarkim naujom klasikinėm kelnėm, apskritai turiu omenyje, kad tai klasikos diena. Dienos spalva – garstyčių. Šiandien jau rekomenduotina prisikirsti iki soties, geriausia naminiu maistu, todėl drąsiai galite gamintis čenakus, kepti kugelį, bet kam nėr didelio apetito tai duona, jogurtas ar košės irgi gerai. Šiandien labiau angliavandenių diena. Kartais reikia ir tokių.Daugiau dėmesio reikėtų skirti vaikams, geriausia nepatingėti išeiti pasivaikščioti vakare. Gaila, kad rogučių gal jau nebeišsitrauksime, bet lauko pramogos vis tiek yra gerai.Gera diena skaityti ir pirkti astrologines knygas, mokytis astrologijos tiek teorijos, tiek praktikos. Apskritai gera diena bet kokioms dvasingumo apraiškoms. Bet tai ne tik religija, angelai ir balta šviesa, dvasingumas tai ir Wicca, okultizmas bei pan. Sena diskusija, kas gi tas dvasinis tobulėjimas – kiek žmogus yra tobulas. Ir dažnai labai klaidingas vertinimas. Toks yra mitas, kad dvasiškai tobulas tai ten super pozityvus, tyras, pripildytas baltos šviesos. Aš asmeniškai tokių nesu sutikusi. O sutikau žmonių per savo gyvenimą labai daug. Daug sutikau ir bandančių prisidengti baltu avies kailiu. Kaip tyčia tokie buvo blogiausi. Čia gal jau tokia žmogaus psichologija – kuo blogesnis esi, tuo labiau norisi prisidengti, kokia ten dirbtine šviesa. Aišku, ir asmenybės silpnumas duoda savo, nes stiprus žmogus visada išliks savimi. Iš ties tas asmenybės „šviesos“ testas yra labai paprastas ir kiekvienas galite pasitikrinti save. Kaip kadaise dainavo David Bowie – in the center of it all, your eyes. Taigi viskas matuojama akimis. Kiek grožio jūs sugebate pamatyti, tiek tobulas jūs ir esate. Pačios pažangiausios sielos sugeba įžvelgti grožį, harmoniją ir priežastinius ryšius iš esmės visur. Tai niekaip nesusiję su žmogaus gerumu, blogumu, na bet kaip taisyklė toks žmogus turi tikrai aukštas moralines nuostatas. Deja, nuliūdinsiu, bet ezoterikos žinių jis gali ir išvis jokių neturėti. Tiesiog tai nesusiję. Dvasinis tobulėjimas tai toli gražu ne tik maldos, joga, dvasingų knygų skaitymas. Grožis – menas, kūryba, gamta gali tapti netgi galingesniais mokytojais. Gailestingumas, atjauta, empatija tai išskirtiniai bruožai sudėtingos sandaros sielai. Ir šis kelias atviras kiekvienam. Tik kaip taisyklė žmogus juo eina vienas – dėl įvairių priežasčių – didesnės galimybių laisvės, nenoro gaišti laiką buičiai, o dažniausiai dėl to, kad jam ir taip viskas gerai, viskas gražu ir jam jau nebereikia savęs kažkuo papildyti. Bet tai nėra būtinoji sąlyga.

Saugokitės apgavysčių, ypatingai iš paslaugų tiekėjų, ypač transporto srityje. Pavyzdžiui, tokią dieną gali jus apgauti taksistas. Apskritai ir keliauti diena nelabai tinkama, ypač į itin tolimas keliones, na ten kiti žemynai, Australija ir pan. Taip pat nėra geras laikas vairuoti ir jei eismo sąlygos dėl gamtos reiškinių bus sudėtingesnės, verčiau naudotis viešuoju transportu.
Šiandien žmonėse bus daugiau agresijos, todėl galite patys save nustebinti baisiais keiksmais. Nors didžioji konjunkcija jau sklaidosi, bet ji kaip gyvatė dar iš paskutinių jėgų kelia galvą ir siunčia paskutines pamokas. Todėl šiandien vis dar galite sulaukti likimo smūgių, ypač jei keistis noro neturite ir stengiatės nuo pamokų pabėgti. Šiandien ne vieną ištiks mizantropijos priepuolis ir žmones vienys ne draugystė, o neapykanta. Galimi ir išpuoliai socialiniuose tinkluose, todėl geriau diskusijų čia vengti.Nėra geras laikas sveikatai, gali tiesiog pradėt skaudėti gerklę arba pamūmėti refliuksas.

Tai ryškesnė diena Liūtui, kuris pats bus šiltesnis nei aplinkiniai ir ta šiluma spinduliuos bei trauks kitus. Tačiau bus išdidus ir tai irgi jausis. Jis įkvėps kūrybiškus žmones, pasitikės savimi, stengsis save kuo geriau pateikti, bus mylintis, na tikras Liūtaširdis. Šiandien jis tarsi nepasotinamai gers gyvenimą ir tuo įkvėps ir kitiems norą gyventi bei šviesti.
Kalbant apie zodiako ženklus, tradicinis klausimas – tai kaip ten su juo yra, kodėl jis ne visada atitinka. Šiaip vertinimo faktorių yra daug ir jie sudėtingi, tačiau pagrindės pozicijos yra trys ir jeigu mokate susidaryti savo gimimo brėžinį, galite patys jas atrasti. Taigi oficialus jūsų zodiako ženklas bus tas, kuriame ženkle yra Saulė, tačiau konkretaus zodiako ženklui būdingus bruožus jums dar suteikia ir ASC bei būstas, kuriame yra Saulė. Tarkim mano zodiako ženklas yra Liūtas. Tačiau ten tik Saulė, Liūto būstas (5) tuščias, Saulė nesudaro jokių aspektų ir to liūtiškumo manyje nesijaučia. Mano Saulė veikia per du būstus – 9 ir 10, vadinasi man taip pat būdingi Šaulio ir Ožiaragio bruožai. Tiek tuos, tiek anuos jaučiu pakankamai stipriai. Tačiau Saulės būsto veikimai stipriau reiškiasi ne žmogaus charakteryje, o kaip aktyvios jo gyvenimo sferos. Tarkim kaip mano atžvilgiu karjera, santykiai su mama, kelionių, dvasinių studijų sritys. Tuo tarpu ASC ženklas jau labai stipriai įtakoja žmogaus charakterį (žinoma tai nėra vienas vienintelis faktorius) ir su amžiumi tai atsiskleidžia vis stipriau. Tarkim jei vaikystėje vaikui bus labiau būdingi Mėnulio ženklo bruožai, tai su amžiumi žmogų vis labiau užvaldys ASC tendencijos. Bet kokiu atveju žmogus tai įvairių faktorių visuma 🙂
Leiskite vakarą namuose, su dideliu arbatiniu arbatos. Dabar gal tokie dalykai jau mažai benaudojami, bet tai puiki investicija. Šiandien puodelis arbatos yra kaip tai ko reikia. Šilto vakaro 🙂

Eiti prie įrankių juostos