Konsultacijos

Vasario 12 d.

Vis dar tęsiasi muzikos laikas. Šiandien būtinai klausykitės muzikos, tai teigiamai jus veiks. Galima peržiūrėti muzikines laidas. Laimei, mūsų televizija ir internetas leidžia tai daryti bet kuriuo norimu laiku.
Visumoje tokia lengva diena – geras laikas vaikščioti po parduotuves, matuotis drabužius ar daryti tai namie. Puikus laikas pirkti žiedus ar tiesiog žiedą. Tai pamąstykite, vyriškiai, nes Valentino diena jau poryt 🙂
Ypatingai šiandien geras rytas (čia bendrąja prasme), aplinkui visi bus draugiškesni. O šiaip tai šiandien kaip sakoma maištininkų diena – šiandien laimi ir šiandien sekasi įvairiems išsišokėliams, maištininkams, anarchistams. Tokiu laiku jie netikėtai pasirodo ir laimi. Iš viso šiuo metu jie tam turi penkias dienas.
Ar pastebėjote, kad modernioji dvasinio pobūdžio literatūra mėgsta žmones skirstyti pagal jų dvasinį išsivystymą? Va čia mokytojas, guru, čia beždžionė ir t.t. Iš ties toks skirstymas yra gan beprasmis, kadangi visus tuos titulus žmonės patys ir susigalvoja. Ir kaip kelių nurodymas. Tiesiog kiekvienas žmogus yra visiškai unikalus, jo dvasinė patirtis irgi. Kiekvienas turi savo energetinį parašą (gimimo horoskopą) ir iš esmės kiekvienas, jei tik jis nėra gimęs ar gyvenimo eigoje tapęs tiek fiziškai pažeistomis smegenimis, kad jos nebefunkcionuotų bent minimalaus intelekto srityje, gali atrasti savo tikrą kelią ir tame kelyje tapti tikru meistru. Ne kiekvienam reikia tapti prezidentu, geras stalius, santechnikas, pardavėjas, mokytojas ir pan. irgi yra didžiulės vertės žmogus. Esmė ne titule, esmė ar tai, ką jūs darote teikia kitiems pozityvius jausmus ir kokybę. Ir dar svarbiau – ar jūs jaučiatės laimingu tą darbą darydami. Ne visų žmonių pašaukimas yra karjera. Kitiems tai būti mama, žmona, keliautoju, vienuoliu ir t.t. Svarbiausia atrasti tai kas jums tinka labiausiai. Nes tai ir yra tikrasis kelias. Kiekvienas žmogus save ir savirealizaciją suvokia labai skirtingai – vienas save gali vertinti tik pagal užimamą socialinę padėtį ir kilmę, kitas – karjeros pasiekimus, trečias – nuveiktus darbus, ketvirtas – turimus draugus. Būtent kokiose gyvenimo srityse jums save realizuoti, nagrinėja centrinių gyvenimo sričių horoskopas.
https://www.youtube.com/watch?v=KlxoG9gNZU4

Eiti prie įrankių juostos