Konsultacijos

Vasario 12 d.

Ir toliau klausom muziką 🙂 Šiandien diena tokia gali būti nelabai, todėl muzika padės ją ištverti. Šiandien reikia riboti angliavandenius ir riebalus, valgyti daugiau baltymų. Nors košės kokios tikrai sveika būtų suvalgyti – grikių ar avižų, nuo kitų angliavandenių verčiau susilaikyti. Puikiai tiktų daržovių sriuba, pavyzdžiui, kokia šildanti pomidorų. Na gerai, kokybiškos duonos riekė šalia jos irgi nepakenks 🙂 Saugokite sveikatą, dabar imunitetas veiks silpniau. Ypač blogiau gali pasijusti tie, kurie jau savaitgalyje ėmė sirguliuoti. Saugokitės gripo.Šiuo metu nerekomenduotina pradėti kūdikio, po devynių mėnesių bus pakankamai prasti dariniai. Nėra tinkama diena galvoti būsimam kūdikiui vardą, po to galite savo sprendimo gailėtis.

Kalbant apie gerus dalykus, šiandien gali būti daugiau energijos, daugiau kūrybiškumo. Geras laikas pirkti paveikslus, kilimus, knygų lentynas ir knygų spintas.

Vėžiams, Svarstyklėms ir Žuvims tai gera diena meilei.

Saulė keliauja Vandenio ženklu, Mėnulis – Svarstyklėse, geras laikas organizuoti, imtis ligų profilaktikos, ypač ryte. Gali kilti noras rizikuoti, nors paprastai to nedarote. Geras laikas naujai pradžiai, naujoms kryptims darbe, versle ir apskritai bet kurioje gyvenimo srityje. Nors ir minėjau, kad diena ne pati geriausia, vis tik šiandien gali aplankyti pasitenkinimas savimi ir jausmas, kad esate verti viso ko geriausio. Šiandien rekomenduotina susilaikyti nuo beprasmio „scrolinimo“ socialiniuose tinkluose. Ypač jei norite pajusti tą gerovės jausmą. Labai tinkama diena meditacijai. Ypač norintiems aiškiai pajusti savo sielą, savo vidinį aš, suvokimą, kad esate ne tik kūnas. Taip pat siekiant išsivaduoti iš iliuzijų bei vidinės kančios. O jei medituoti nesinori, vakaras su knyga ir katinu bus pats tas 🙂
Gerovės jausmo 🙂

Eiti prie įrankių juostos