Konsultacijos

Vasario 1 d.

Tai labai sėkmingas laikas meilei. Visas savaitgalis toks. Tiesiog kaip reta. Ypač vienišiems žmonėms jis gali pametėti pagaliau ilgai lauktą meilę. Tiesiog svajonių princą ar princesę. Tokiu metu meilės svajonės pildosi. Ir ne tik, tokiomis dienomis dievai dovanoja žmonėms dovanas – kažkam savo apsaugą, kažkam dvasinę ramybę ir stabilumą, o kažkam atgimimą. Kažkas gal net gaus visas tris.

Taip pat tai ir grožio dienos, šiomis dienomis net labai fiziškai negražūs žmonės gali atrodyti kur kas geriau, kažką sužavėti savo išvaizda. Todėl be jokių abejonių tai dienos, kuomet verta užsiimti savo išvaizda, siekiant geresnių rezultatų. Vis dar tinkamas laikas pradėti sportuoti ir laikytis dietos, nes tai sėkmingos pradžios šiuose dalykuose laikas. 

Taip pat tai tos dienos, kuomet galima ištaisyti savo klaidas. Tik reikia tai daryti pačiam. Tiesiog tai tas retas pozityvus laikas, kuomet likimas duoda įvairius šansus, daug dažniau jis tiesiog spaudžia prie karčių mokslų, o čia tarsi sėkmė avansu. 

Tai idealus laikas astrologijai, ypatingai jos besimokantiems, praktikuojantiems ir t.t. Taigi jei mokotės pas mane, nepatingėkite atlikti bent vieną užduotį, nes šiomis dienomis jus gali aplankyti ypatingas, naujas suvokimas.  Taip pat tai grožio, meno laikas, kuris bus ypač sėkmingas fotografams, dailininkams ir pan. Šiomis dienomis galima sukurti įspūdingus kūrinius. Be abejo, domėtis menu, tarkim apžiūrinėti fotografijas, paveikslus irgi be galo tinka, galima tai daryti tiesiog internete.

Tiesa, ne viskas tviska rožinėmis spalvomis. Šiomis dienomis augs ir kai kurių žmonių agresija, pagrinde tų, kurie ir taip pasižymi radikaliomis pažiūromis. Todėl didelė rizika patirti agresiją yra, jei priklausote kažkuriai mažumų grupei, labiausiai homoseksualams. Taip pat socialiai pažeidžiamiems žmonėms – vaikams, turintiems mažas pajamas ir pan. 
Taip pat tai blogas laikas politikams ir aukštiems pareigūnams, nes jų radikalūs pasisakymai gali sugriauti tolimesnį šviesų rytojų. 

Gero savaitgalio!!!!

Eiti prie įrankių juostos