2014 metų prognozė dvylikai zodiako ženklų

Vandenio ženklo prognozė 2014 metams

VANDENIO ŽENKLO PROGNOZĖ 2014 METAMS
Vandeniui būdingas brolybės, kilnumo, atvirumo kitų atžvilgiu jausmas, nuoširdi draugystė. Vandeniui nebūdinga puikybė, jis dvasingas, dvasingesnis nei įprasta daugumai žmonių. Vandenis jaučiasi žmonijos dalimi, jis altruistas, idealistas, jo idealai nemiršta – tokie, kokie buvo jo vaikystėje, išlieka nepakitę ir senatvėje, tiesiog Vandenio idealizmas neleidžia jam pastebėti realių pasenusių idealų trūkumų. Vandenio mąstymas analitiškas, stabilus, gilus, jo neįmanoma “nusodinti”, jis nebūna šališkas. Vandeniui artimi visuotinės lygybės principai, liberalizmas, socializmas, mokslinis požiūris, kurio negali įtakoti mistika ar religija, reformizmas, progresyvumas, netgi anarchija. Galima sakyti, kad Vandenis – romantiškas idealistas, svajotojas, vaikas sieloje, nerealistas, futuristas, išradėjas, bet šalia to, jis ir ekscentriškas, nesuvokiantis kito žmogaus kaip asmenybės, atskiro individo, todėl abejingas šalia esančio žmogaus jausmams ir emocijoms, tiek teigiamiems, tiek neigiamiems. Klasikinio Vandenio prototipas – Bykovas iš serialo “Rezidentai”.

Gaila, bet šiai mielai būtybei ateinantys metai nebus lengvi. Na, bet ir ne patys sunkiausi.

GALIMYBĖS IR SĖKMĖ. Pirmąjį 2014 metų pusmetį, t.y. iki liepos 16 d. Vandenį lydės tikimybė gauti nuolatinį darbą arba tiesiog naują darbą. Tai nereiškia, kad Vandenis ir uždirbs daugiau, tai reiškia, kad pagerės Vandenio darbo sąlygos. Tokiu periodu Vandenis gali sukurti ar atkurti draugišką atmosferą darbe su bendradarbiais ir vadovais. Tokiu periodu Vandenis gali užbaigti ilgai trunkančią trintį tarp savęs ir šalia esančių bendradarbių. Taigi, tai – geras laikas bendradarbiavimui; tokiu laiku Vandenis sulauks daugiau pagalbos namie. Vandenis bus kviečiamas į darbo pokalbius, net jei nepateiks niekur savo gyvenimo aprašymo. Vandenis bus perkeliamas į geresnę vietą esamoje darbovietėje ir pan.

Vandeniui – vadovui tai – puikus periodas samdyti darbuotojus, tokiu laiku pasamdyti žmonės bus puikūs ir patikimi darbuotojai.

Antroji metų pusė itin palanki Vandeniui verslininkui, ypač prekybininkui, ji atneš daugiau perspektyvų, daugiau sandorių. 2014 metais Vandenį aplankys stiprus komercinis pojūtis (tiksliau taip manys jis pats, nes iš tikro tai ne kas kitą, o tik stipri nuojauta, šeštasis jausmas ar pan.), siekis vystyti komercinę veiklą, daugiau progų, ryškesnis gebėjimas planuoti. Gerus sandorius Vandenis sudarys loginio mąstymo pagrindu, bet remdamasis jau minėtu šeštuoju jausmu. Tokiu laiku Vandenį aplankys palaiminti nušvitimai investicijų klausimais. Dabar Vandeniui bus palankus laikas bet kokiai iniciatyvai, susijusiai su ezoterika, rytų kultūromis, religija, astrologija, parapsichologija, joga, makrobiotikais, vaistažolėmis, akupunktūra, homeopatija, šiatsu ir t.t. Vandeniui seksis 2014 metais, jei jis imsis organizuoti minėtų sričių kursus arba pavyzdžiui steigs sporto klubą, kuris remsis minėtais pagrindais.

2014 metai – Vandeniui laikas, kuomet siekiama profesinių laimėjimų. Vandenis dalyvaus konkursuose, laikys egzaminus, tikėdamasis pagerinti darbinę situaciją. Pvz.: Vandenis neatatinis mokytojas, tokiu laiku gaus nuolatinį darbą, kitas Vandenis – mokytojas gaus mokyti prestižines klases arba taps mokymo įstaigos vadovu. Tarnautojas – Vandenis gali sulaukti paaukštinimo, Vandenis – teisininkas gali tapti advokatu ar teisėju ir t.t. Be to, galimas pokytis Vandenio išsilavinimo srityje. Vandenis gali nutraukti studijas arba netikėtai pradėti studijuoti. Ypač tikėtinos elektronikos, informatikos, fotografijos ar astrologijos studijos. Vandenis gali staiga pradėti rašyti ir publikuoti arba žiniasklaida ims rašyti apie Vandenį, todėl įžymybėms tai – puikus laikas, garsūs Vandeniai 2014 metais nuolatos bus matomi žiniasklaidoje.

Vandeniai, kurie iki šiol gerai nemokėjo naudotis kompiuteriu, šiuo periodu išmoks tai daryti, arba įvyks kažkas naujo šioje srityje, tarkim išmoks naudotis spausdintuvu, įgys naują el. paštą ir t.t.

2014 metais Vandenio gyvenime daug sąsajų su transporto priemonėmis. Pavyzdžiui, jis tokią nusiprks. Ir, kaip ir pridera Vandeniui, tai bus kažkas originalaus ir išskirtinio. Ne kainos, bet išvaizdos prasme, pavyzdžiui Žigulys su užrašu „Ūkio banko lizingas“.

NESĖKMĖS IR IŠBANDYMAI. 2014 metais Vandenio ambicijos gali priversti jį kentėti, pavyzdžiui dėl varginančių intensyvių studijų, kurios bus skirtos pasiekti konkretų tikslą, emancipaciją, paaugti. Tarkim: Vandenis – boksininkas gali ruoštis kovai su čempionu, Vandenis – muzikantas paaukoti visą savo laiką pasiruošimui svarbiam koncertui, mergina – Vandenė atsidėti griežtai dietai, Vandenis – ligonis – kasdieninei intensyviai terapijai, siekdamas 100 proc. atstatyti sulaužytos rankos funkcijas ir pan. Tai sunkus periodas, kuriam pasibaigus, Vandeniui, kuris dirbo ir siekė, bus leidžiama skinti ypatingus ir retus gyvenimo vaisius. Kitaip tariant tai laikas, kuomet Vandeniui privalu siekti didesnio savarankiškumo. Perskaitęs mano prognozę, Vandenis galvos, jog jo laukia profesiniai pasiekimai, tačiau jie gali būti ir kitose srityse. Vandenis gali tiesiog įveikti tamsos ar vandens baimę, nugalėti stiprų ir nuolatos kenkiantį priešininką, pasveikti po ligos ir pan. Dabar Vandeniui kilo klausimas, kodėl tokie puikūs dalykai rašomi prie nesėkmių? Ogi todėl, kad viskas šiame savo gyvenime turi kainą. Šie puikūs dalykai taip pat. Ir jie ateis tik pas tuos Vandenius, kurie ars tarsi, kokie Ožiaragiai. Kitus, deja, aplankys tik bėdos ir vargai – atleidimas iš darbo bei nesugebėjimas susirasti kito. Ypač tai gręsia Vandeniui, dirbančiam terminuotą darbą. Iš esmės bet kokiu atveju 2014 metais didelė tikimybė Vandeniui būti atleistam, išeiti iš darbo pačiam ir niekai nesusirasti kito, prarasti darbą dėl darbovietės bankroto. Todėl pabrėžtinai rekomenduoju Vandeniui 2014 metais darbo nekeisti, o laikytis įsikabinus ragais ir nagais senojo. Verčiau jau siekti aukštesnio posto esamame darbe, dirbti iki paskutinio prakaito, pamiršti, kas yra pakankamas naktinis miegas. Tačiau, turėti omenyje, kad šis periodas atneša šansą, tačiau su didžiule rizika išvis likti be darbo. Taigi, jei Vandeniui šiuo metu ateis šansas pakilti karjeros laiptais, būtinai siūlyčiau juo pasinaudoti, net jei jis pareikalaus iš Vandenio atiduoti visas jėgas ir dirbti iki išsekimo.

2014 metais Vandenis išgyvens psichologinę krizę, neurozę, netgi susidurs su seksualinėmis problemomis, agresijos priepuoliais. Apskritai, 2014 metais Vandeniui bus būdingos neurotinės tendencijos be jokios realios priežasties.

2014 metais Vandeniui nesiseks bendrauti su artimaisiais – broliais, seserimis, pusbroliais, pusseserėmis – nors iš esmės nepasakiau nieko naujo. Šis reikalas Vandenio niekada pernelyg nedomino – Vandeniui visa žmonija – broliai ir seserys, jis tokių dalykų nesuasmenina. O šiais metais minėtus asmenis ir išvis gali užmiršti.

2014 metais kaip užkeiktos gęs, duš arba prastai veiks Vandenio komunikavimo priemonės, tačiau ne iki tiek, kad Vandenius aplenktų dramatiški skambučiai, žinutės ar laiškai. Norėčiau atkreipti dėmesį, kad 2014 metais Vandenis gali sulaukti rimtų naujienų, tikėtina dramatiškų, susijusių su broliais, seserimis, įbroliais, įseserėmis. Todėl tokiu periodu aš rekomenduoju Vandeniui imtis iniciatyvos ir jei, tarkim, Vandenio santykiai su kažkuriuo jų yra įtempti, žengti pirmą žingsnį link susitaikymo. Tiesiog sukaupti visą įmanomą gerą valią ir žengti pirmą žingsnį, bei nepamiršti, kad po tėvų, broliai ar seserys yra artimiausi giminaičiai.

SVEIKATA. Iki 2014 liepos 16 d. puikus laikas Vandenio sveikatai. Tokiu laiku Vandeniui pavyks nustatyti jį varginančių negalavimų priežastis, jis pasveiks nuo ligų arba atras tinkamą terapiją. Šį pusmetį Vandeniui reikia susitelkti ties sveikatos problemomis, kadangi didžiulė tikimybė, jog pavyks visiškai pasveikti, jei jis kažkuo sirgo iki tol, o jei ligos neįmanoma visiškai išgydyti, tuomet bent jau ženkliai sušvelnės jos eiga. Tačiau, tai nėra tinkamas laikas chirurginėms operacijoms. Bet tiesiog idealus laikas, bet kokioms gydomosioms terapijoms – tiek tradicinėms, tiek mažiau įprastoms: masažams, šiatsu, purvo ar terminėms vonioms ir pan.

Tačiau, ne kiekvienam Vandeniui šis pusmetis bus puikus, tam Vandeniui, kuris linkęs piktnaudžiauti maistu, alkoholiui, narkotikais, vaistais, nikotinu ir pan. kils problemų su krauju ir/arba kepenimis, jis gali susirgti netgi labai sunkia šių sričių liga..

MEILĖ. Antrąjį metų pusmetį, t.y. nuo liepos 16 d. atsigavusį, tarsi po kurortinio SPA, Vandenį aplankys meilė. Tai periodas, kai santykiai tampa lengvesni, geresni, tačiau, prieš pradėdamas naujus santykius, Vandenis turi būti itin apdairus ir atsargus, nes jo požiūris bus pernelyg optimistiškas, jis mėgausis tuo, kas vyksta ir gali užsimerkti prieš akivaizdžiai negerus dalykus. Rezultatas bus toks – nieko gero.

Tai labai palanki padėtis nėštumui, todėl gali padaugėti planuotų vaikų skaičius Vandenio šeimoje.

Eiti prie įrankių juostos