Konsultacijos

Vaikų skaičius

http://rozmarino-horoskopai.lt/

Ech, jūs tiek daug komentuojate paskutiniu metu, kad nespėju greit atsakinėti, tai nereiškia, kad neatsakysiu, tai tik reiškia, kad atsakysiu vėliau.

Dabar dėl vaikų skaičiaus. Aš manau, kad tai prognozuoti nėra tikslinga, kadangi naudojamės aktyvia kontracepcija, planuojame vaikus ir patys kontroliuojame nėštumus. Tačiau galiu pasidalinti keletu faktų, kurie man visada praktikoje pasitvirtina. Šiaip jau įdomumo dėlei parašysiu, ką apie vaikų skaičių mano po Rafelio slapyvardžiu dirbę astrologai. O jie mano, jog vaikų skaičių galima nustatyti pagal penkto ir 11 namo kuspidus, reikėtų išvesti vidurkį: Avinas – 0-2; Tauras – 3-4; Dvyniai – 2-3; Vėžys – 5-6; Liūtas – 0; Mergelė 2-3; Svarstyklės 3-4; Skorpionas 4-5; Šaulys – 3-4; Ožiaragis – 2-3; Vandenis – 0; Žuvys – 7-8. Tiesa, tai tinka tik tuo atveju, kai šiuose namuose nėra planetų. Štai aš ir negaliu pasiremti savo pavyzdžiu, nes tiek mano, tiek vyro namuose planetų yra, tačiau jūs galite pakomentuoti ar tokia informacija tinka jums. Dalis tiesos žinoma tame yra, juk žinote apie vaisingus, nevaisingus ženklus ir pan. Tas pat ir su planetomis – Jupiteris, Venera ir ypač Mėnulis vaikus suteikia, kitos planetos, išskyrus Merkurijų, juos atima ar sumažina jų skaičių, Merkurijaus poveikis priklauso nuo ženklo, kuriame jis yra: Dvyniuose, Liūte, Mergelėje jis veikia neigiamai (nevaisingi ženklai), Vėžyje, Skorpione, Žuvyse gali lemti apsigimimus ar psichikos ligas, ypač jei jį dar žeidžia Saturnas ar Marsas, kituose ženkluose poveikis neturėtų būti piktas. Na bet tema ne apie tai.

Mano įsitikinimu, sveika moteris (ir vyras) gali turėti tiek vaikų, kiek tik nori, esmė, kad horoskope nebūtų ženklų, kurie neigiamai veiktų vaikų atsiradimą. O kaip tokius ženklus galėčiau įvardinti planetas 11 name (tranzuojant susidaro opozicija per 5 namą), 5 namo valdovą 8 name bei atvirkščiai, Saturno neigiamus aspektus su Plutonu (ir konjunkcija), Jupiterio – Marso neigiami aspektai (ir kojunkcija), Saturno – Veneros (ir konjukcija) ar Saturno – Jupiterio neigiami aspektai. Žinoma, tai nėra baigtinė informacija, tačiau tai labai blogos pozicijos, kurias dažniausiai randu žmonių, kenčiančių dėl nevaisingumo horoskopuose. Tik nepamirškite, kad vertinti reikia dviejų žmonių horoskopus.

Eiti prie įrankių juostos