Konsultacijos

[:lt]Vaiko horoskopas[:]

[:lt]

Dažnas klausimas – ar visi mes gimstame lygus ir užaugame vienokie ar kitokie priklausomai nuo aplinkybių, o gal jau gimdami atsinešame tam tikrą savybių krepšelį? Iš tie, žmogus jau gimdamas atsineša tam tikrą rinkinuką, savybių krepšelį, duotybes, gabumus, tam tikrus likimo vingius, tarkim sėkmingas ir nesėkmingas sritis. Tačiau vaiko auklėjimas gali įtakoti ir jo elgesį. Tarkim vaiką, su labai stipriu polinkiu į priklausomybes (tai paveldima iš artimiausių žmonių) galima auginti kaip būsimą abstinentą, sąmoningai ugdant jo suvokimą, kad jis net ir nuo mažo kiekio alkoholio ateityje gali tapti alkoholiku. Į agresiją linkusį vaiką galima leisti į labai aktyvaus sporto būrelį, taip slopinant agresyvias energijas jo viduje bei mokant nukreipti pykti kita linkme.
Labai dažnas klausimas ar aš nepakenksiu savo vaikui, sudarydama jo horoskopą ir nuo kokio amžiaus galima jį sudaryti. Tai čia reikia patikslinti, kas yra horoskopo sudarymas – kadangi dažnai manęs prašo išburti, aš galvoju, kad žmonės ko gero neretai galvoja, kad astrologija yra kažkokie burtai, magija, raganavimas. Nors iš ties tai tiesiog elementarūs skaičiai – astronominiai/matematiniai/geografiniai apskaičiavimai ir patys suprantate, nuo to, kad kažkas kažkur kažką paskaičiuoja, visiškai negali niekas pasikeisti ir padaryti kažkam įtakos. Taigi horoskopą galima sudarinėti vos tik kūdikiui gimus, t.y. vos tik sužinojus jo gimimo laiką.
Dažnas klausimas ar vaikui reikia daryti metines prognozes. Aš manau, jog tai nėra būtina. Vaikų horoskopai veikia kur kas silpniau nei suaugusiųjų, dauguma gyvenimo sričių neveikia dar iš vis. Vienintelis dalykas, ką tikrai verta žinoti, tai kokia laukia gimtadienio prognozė ir kurioje vietoje sutinkant gimtadienį, būtų galima ją pakeisti. Be abejo, vaiko horoskope aktualiausia yra sveikatos sritis, o visų kitų dalykų koreguoti tikrai nėra būtina. Kaip ir sakiau, vaikai net ir blogas prognozes išgyvena nelyginamai lengviau nei suaugusieji.
 
Grįžtant prie dienos naujienų – tai negeras laikas namų augintiniams. Iki rugpjūčio 29 d. rekomenduotina neatlikti jokių planinių operacijų, pavyzdžiui, atidėti sterilizaciją. Ypač stipriai toks laikas veikia kates. Gali pasireikšti sveikatos problemos, taip pat padidėti laikomo gyvūno agresija.
 
Bet visumoje tai ši diena mažo reikšmingumo. Labiausiai gali jaustis vis dar išaugęs noras vartoti alkoholį, kaip ir sakiau, geriausia bent jau vartoti silpnus gėrimus, tokius kaip alus, vietoje stiprių, jei visai to išvengti nepavyksta. Toks laikas reikšmingas tik žinomiems žmonėms – politikams, visuomeniniams veikėjams, socialinių tinklų žvaigždėms ir pan., nes tai laikas, kuomet galima įgyti didesnę įtaką, pritraukti daugiau gerbėjų ir rinkėjų prie savęs.

[:]

Eiti prie įrankių juostos