Kaip nagrinėti horoskopą

Sveikata

Vis dar sulaukiu daugybės laiškų, prašančių leisti naudotis senuoju forumu. Tačiau to nedarysiu. Ne dėl to, kad būtų gaila, ne, negaila. Visada dalinausi informacija su protingais, o nuo kvailių ir slėpti nėra ko. Tiesiog nemalonu, kai užsiaugini gyvatę užantyje. Bet apseikime be „lyrYkų ir poezijų“ kaip kadaise sakydavo mano (ne)mėgiamas teisėjas Saulius Zajarskas, kuomet dar buvau tik šviežiai iškepta teisininkė, teisybės dėlei reiktų paminėti, kad labai daug iš šio talentingo žmogaus išmokau. Kaip ir iš tų kitų puikių teisininkų, pavyzdžiui mano mokytojo iš didžiosios raidės Rimanto Šlyžio. Arba filosofijos mokslų daktaro Jono Maliukevičiaus, kuris ne tik eilę metų buvo geriausiu draugu, bet ir pastūmėjo astrologijos link. Vytauto Stankaus, Tomo Girdzijausko, Slaptojo Tomo, o kur dar astrologai, kurių pavardžių egoistiniais sumetimais negaliu atskleisti, na ir žinoma mano pirmojo įkvėpimo šaltinio septynių Rafaelių. Visi šie žmonės geranoriškai dalinosi savo žiniomis, rėmė ir palaikė mane sunkiomis akimirkomis, tik jų dėka dabar esu tas, kas esu. Na ir savo pačios beabejo. Taigi ilgai skendusi apmąstymuose nusprendžiau, kad vis tik nesąžininga ir man turimas žinias slėpti nuo visų. Bet aš kaip uranizuotos sąmonės žmogus, nemėgstu du kartus bristi į tą pačią upę, todėl forumą panaikinsiu, o jame sukauptą informaciją perkelsiu čia, kad galėtų visi imti ir skaityti, o beskaitydami persiminti..
ką veikė, ką galvojo, ką sugalvojo, ką padaryti prisižadėjo… Kaip ne kaip jau beveik mano gimtadienis, o naujame soliare Jupiteris 3, tranzuojantis 9, tai argi dar gali būti geresnis laikas rašyti?

Taigi, pradėkime nuo sveikatos. Teoriškai horoskope vyro sveikatą atstovauja Saulė, o moters Mėnulis, nors aš drįsčiau teigti, jog didelio skirtumo tame nėra, bet kokiu atveju pažeisti šviesuliai sveikatos neprideda. Tai vadinamojo „hylego“ teorija, tačiau tikroji jos versija seniai pražuvusi ir likę tik aibė spekuliacijų ta tema, todėl aš laikausi nuomonės ir remiuosi savo praktika, jog prasčiausia sveikata pas tuos, kurių Saulė arba steliumas yra 1, 6 arba 12 būste. O jeigu dar Saulė pažeista Saturno ar/ir Marso, ir/ar Jupiterio, tai išvis blogai. Žinoma, taip pažeistas Mėnulis irgi sveikatos nepriduos, ypač jau minėtuose būstuose. Teigiami šių planetų aspektai rodo stiprų kūną, gerą sveikatą. Uranas bei Neptūnas ir Plutonas per neigiamus aspektus su šviesuliais veikia žmogaus psichiką.

Kokiomis ligomis žmogus linkęs sirgti, galime sužinoti iš 6 būsto – jame esančių ženklų, planetų, būsto valdovų, taip pat iš ženklų ir būstų, kuriuose yra daug planetų. Taip pat reikia atkreipti dėmesį į ženklus, kuriuose yra Marsas ir Saturnas.

Kiekvienas ženklas simbolizuoja vis kitą organą:

Avinas – psichikos ligos, karščiavimai, galvos svaigimas, pagrinde bet kas, kas susijęs su galva, aneurizma.

Tauras – gerklė, difterija, bronchitas, skrofuliozė.

Dvyniai – delnai, rankos, pečiai, taip pat sužeidimai, nelaimingi atsitikimai bei reumatas šiuose organuose.

Vėžys – skrandis, nevirškinimas, vėžys.

Liūtas – širdis ir nugara, jei šiame ženkle yra pažeista planeta, tai rodo širdies ligas arba nugaros pažeidimus.

Mergelė – žarnynas ir visos su tuo susijusios ligos, akys.

Svarstyklės – juosmuo, inkstai; šlapimo sistemos organai.

Skorpionas -lytiniai organai, išeinamoji anga.

Šaulys – šlaunys ir klubai, be to duoda daug dažnesnius kaulų lūžius nei kiti ženklai, taip pat išialgija bei kitos klubų problemos, kepenys.

Ožiaragis – kaulai, dantys, oda.

Vandenis – kulkšnys, kraujotaka, klausa.

Žuvys – pėdos, hormoninė sistema, medžiagų apykaita.

Eiti prie įrankių juostos