2014 metų prognozė dvylikai zodiako ženklų

Svarstyklių ženklo prognozė 2014 metams

Svarstyklės – pasyvios, švelnios, harmoningos, estetės, diplomatės, paslaugios, atviros, socialios, simpatiškos, malonios, linkusios į kompromisus. Jos – moteriškos, trapios, rafinuotos, pažeidžiamos. Svarstykles puikiai iliustruoja G. Flobero Ponia Bovari, Mocarto simfonijos, rožės žiedo trapumas. Svarstyklės negali gyventi be meilės, tačiau jos pernelyg pasyvios, kad dėl jos kovotų. Jos tarsi stovi terasoje ir žvelgia į pro šalį einantį savo gyvenimą, tačiau pačios jame nedalyvauja. Labai retai, kuris Svarstyklių ženklo atstovas išdrįsta pažvelgti problemoms į akis ar, juo labiau, atranda ryžto jas spręsti. Paprastai, jos tik mąsto apie problemas, o kai yra verčiamos priimti sprendimą, sako: prašom nedaryti man spaudimo, aš negaliu sutikti, bet negaliu ir atsisakyti.

Esminis Svarstyklių bruožas – tingumas, vangumas, jos nemėgsta aktyvumo, vietoje to linkę rinktis pasyvumą, laukimą, atsipalaidavimą. Kitas išskirtinis Svarstyklių bruožas – racionalumas, kuris leidžia kiekvieną problemą spręsti loginiu mąstymu. Svarstyklės kiekvieną klausimą apžiūri iš visų pusių, apsvarsto kiekvieną smulkmeną, galimybę tūkstančius kartų, lygina ir dvejoja labai ilgai, dažniausiai net nesugeba priimti galutinio sprendimo, o jei ir priima, vis tiek abejoja ir mąsto ar tikrai teisingai pasielgė, o gal blogai? O gal reikėjo dar šiek tiek palaukti? Svarstyklės neturi valios, charakterio, ryškių asmenybės bruožų, todėl ir sprendimus priima lėtai. Liaudyje tokius žmones vadina “be stuburo” – jie negali nieko nuspręsti, amžinai sprendimus atidėlioja.

2014 metai – ne patys blogiausi Svarstyklių gyvenime, jie atneš karjeros galimybes bei aktyvų socialinį gyvenimą, kas Svarstyklėms labai svarbu.

GALIMYBĖS IR SĖKMĖ. Pirmąjį metų pusmetį Svarstyklių laukia kopimas karjeros laiptais, beje, jis prasidėjo dar 2013 vasarą. Nuostabi pozicija – pats tikriausias augimo simbolis. Ir praprastai jis pasireiškia darbe. Tarkim, Svarstyklėms gali pasitaikyti proga užimti aukštesnį postą, na, pavyzdžiui, kažkuris aukštesnio rango darbuotojas susirgs ir Svarstyklėms bus pasiūlyta jį pavaduoti. Šio ženklo atstovės daug ir sunkiai dirbs, norėdamos įrodyti, ko yra vertos ir susilauks ne tik didesnio atlyginimo, bet ir liks minėtame poste visam laikui, arba pasipils geresnio darbo pasiūlymai. Tiesiog dabar Svarstyklių gyvenime – augimo periodas, geriausia įmanoma pozicija. Tokiu laiku pildosi svajonės. Tai tikrai didelės sėkmės periodas. Mano nuomone, Svarstyklės vienas tų ženklų, kuriam šiais metais lemta švesti triumfą, nes kitą kartą tokia sėkmė Svarstykles aplankys tik po 12 metų. Todėl šiais metais, tiksliau, pirmąjį jų pusmetį Svarstyklių gyvenime gali vykti tikri stebuklai arba bent jau labai malonūs įvykiai ir nebūtinai susiję su profesine sfera. Pavyzdžiui, Svarstyklės gali gauti diplomą, laipsnį, susituokti, gauti pirmąjį darbą, susilaukti pirmojo vaiko, įsteigti kokią nors bendruomenę, įgyti nekilnojamojo turto ir pan. Daugelis Svarstyklių išmoks ar ženkliai patobulins, kokią nors užsienio kalbą. Esmė, kad tai bus įvykis, kuris suteiks Svarstyklėms didesnę veiksmų laisvę, kažkokią naują nepriklausomybę. Svarstyklės išmoks tai, ko dar niekada nemokėjo, pavyzdžiui plaukti, arba įveiks skrydžio baimę, išmoks dirbti kompiuteriu, nugalės priešą, įveiks kompleksus, užbaigs gilios psichoanalizės terapiją, pasveiks po ligos ir t.t. Dažniausiai toks laikas atneša naują darbą, o automatiškai ir didesnį atlyginimą.

Nuo liepos 16 d. arba, kitaip tariant, antrąjį metų pusmetį Svarstyklių gyvenime atsiras didesnė socializacija. Kadangi prasideda draugų bei grupinės veiklos metas. Tokiu periodu išsiplės draugų bei pažįstamų ratas, ypač tokių, kurie visai kitokios kilmės nei Svarstyklės arba, kitaip tariant, tai puikus laikas megzti ir plėtoti ryšius su užsieniečiais. Taip pat tai puikus laikas jungtis į įvairias grupes, organizacijas ir pan. Apskritai puikus laikas įgyvendinti bet kokias stambaus mąsto įdėjas, kadangi aplinkiniai bus geranoriški Svarstyklių atžvilgiu ir padės joms net neprašyti. Tai pasakytina ne tik apie draugus, bet ir apie pažįstamus bei grupes žmonių – įvairius klubus, sąjungas, organizacijas, asociacijas ir pan.

Laukia geras metas skolintis pinigų iš draugų, tačiau nereikėtų persistengti, nes kai baigsis šis periodas, baigsis ir draugų kantrybė, o tada Svarstyklės gali likti vienos su skolomis, kurių neįstengs sugrąžinti.

IŠBANDYMAI IR NESĖKMĖS. Savotiškas paradoksas, Svarstyklėms seksis darbas, tačiau finansinė padėtis bus prasta. Kaip taip gali būti? Tiesa pasakius, atsakymo nėra, bet taip bus. Todėl Svarstyklėms reikėtų atsargiau elgtis su pinigais, o tiksliau išmintingai ir apgalvotai. Atsinaujinę terminai ir įsipareigojimai gali išmokyti Svarstykles vertinti materialines vertybes, bei suvokti jų kainą. Šiais metais Svarstyklėms reikėtų kurti ilgalaikius finansinius planus, investuoti į ilgalaikius projektus, kuriuose pinigai tarsi įšaldomi ir pelnas gaunamas tik po keleto metų, tačiau tas patartina tik jau pakankamai gyvenimiškos patirties prikaupusioms ir išminties įgyjusioms Svarstyklėms. Joms reikia pamiršti rizikingas finansines operacijas. Šio periodo Svarstyklių moto – taupyti, taupyti ir dar kartą taupyti. Būtent to dabar jus moko gyvenimas. Todėl Svarstyklės turi pamiršti malonumą leisti pinigus ir mokytis finansinės išminties, netgi šykštumo. Šiais metais Svarstyklėms naudingiau būti tokiomis nei kilniaširdiškai dosnioms. Tegul gerumo akcijose tegul dalyvauja Dvyniai ir Vėžiai, o Svarstyklės tesirūpina savo kailiu, nes jų laukia mažiau pajamų ir daugiau išlaidų.

Šiais metais Svarstyklės pakeis požiūrį į savo išvaizdą, arba bus priverstos tai padaryti, nes pastebės, jog sensta. Svarstyklės pereis prie klasikinio aprangos stiliaus, jų apranga taps kasdieniška. Vyrai Svarstyklės, kurie niekada prieš tai nedėvėjo švarko ar neryšėjo kaklaraiščio, dabar ims dėvėti kostiumą, skrupulingai ryšis kaklaraištį, moterys Svarstyklės, kurios anksčiau niekada nevilkėjo klasikinio kostiumėlio, dabar ims jį dėvėti. Tas pats galioja ir plaukams, plaukų papuošalams, šukuosenai, spalvai ir pan. Vyrai nuspręs užsiauginti, nusiskųsti, paauginti barzdą ar ūsus. Daugelis Svarstyklių numes svorio be jokių pastangų. Na bet tas skamba šiek tiek ironiškai, nes joms netgi rekomenduotina kažkiek priaugti. Svorį šio ženklo atstovės numes, o storieji zodiako ženklai Jautis, Skorpionas bei Žuvys kaups pagiežą Svarstyklių atžvilgiu, bet šiais metais nedrįs dar lieti tulžies.

Šiais metais Svarstyklės domėsis fotografija, filmavimu, režisavimu, kompiuterine grafika ar dizainu, piešimu. Vyresnio amžiaus Svarstyklės gali netikėtai savyje atrasti aktoriaus talentą ir įsitraukti į mėgėjų teatrą. Šiais metais Svarstyklės jaus troškimą įsigyti didesnį ir brangesnį monitorių, naujausią televizorių, ultramodernų grotuvą, profesionalią vaizdo kamerą, kompiuterinę programą ar pan., Tačiau, mano manymu, verčiau nuo tokių pirkinių susilaikyti 2014 metais. Negana to, Svarstyklėms gali į galvą šauti mintis pirkti namą ir ne bet kokį, o dvarą ant upės kranto. Tai bloga mintis, tikrai – Svarstyklės tokiu atveju tiesiog bankrutuos. Šansų nusipirkti kažką didingo dar bus, bet ne 2014 metais. Jei jau Svarstyklėms žūtbūt reikia pirkti būstą, tai verčiau tegul perka vieno kambario butą, vis tiek gausis taip, kad nuspirks šiek tiek didesnį. Bet kaip ir sakiau, nuo tokių pirkinių verčiau jau susilaikyti. Arba pirkti baldus, bet ir vėl yra rizika, jog Svarstyklių pirkti baldai netilps į jiems skirtą vietą, nes bus per dideli, viskas tik dėl pernelyg didelio noro įgyti kažką milžiniško, didingo.

SVEIKATA. Šiais metais Svarstykles vargins medžiagų apytakos sutrikimai, skysčių kaupimasis organizme (ypač gali tinti kojos), įvairios manijos. 2014 metais Svarstyklėms bus lengva įgyti priklausomybių, todėl tai turėtų būti abstinencijos metai – be jokio alkoholio. Tai ir psichologiškai įtempti metai, ne dėl kažkokių blogų įvykių, o tiesiog psichika bus labai pažeidžiama ir be jokios priežasties, todėl dalis Svarstyklių susižavės ezoterika – blogąją jos puse, šizofrenėmis „New Age“ kalbomis, kurios Svarstykles tik nuves į dvasinį šmėklų pasaulį. Labai rekomenduočiau, jei traukia mistika, verčiau apsilankyti tradicinėse pamaldose bažnyčioje, tikrieji mistikai žino, kad jose ezoterikos nei kiek nemažiau. Kitoms Svarstyklėms ir be mistikos nuvažiuos stogas – gali varginti keistos baimės, pavyzdžiui, kad namuose kažkas yra, nors ten buvo tik Svarstyklės arba gali periodiškai vaidentis. Nereikia pulti į paniką, tai tik laikinas Neptūno veikimas, nors jis ir nepraeis sulyg 2014 metais. Tiesiog rekomenduočiau gyventi paprastą žemišką gyvenimą, pamiršti aukštas materijas, kuriam laikui ir viskas bus gerai.

MEILĖ. Na aš sakyčiau, kad šiais metais Svarstyklės labiau gali tikėtis naujų draugų nei naujos meilės. Žinoma, pirmą pusmetį tikrai įmanoma įsimylėti, ištekėti, ypač užkietėjusiems viengungiams, iš kurių jau niekas nieko panašaus nebesitiki. Bet visumoje tai nėra meilės metas. Didesnė tikimybė kažką sutikti būtų vasario – kovo mėnesiais, bet aš siūlyčiau daug laiko tam neskirti ir verčiau naudotis proga kilti karjeros laiptais, o meilę atidėti geresniems laikams.

Sunkiau bus susituokusioms Svarstyklėms, nes jos bus neištikimos ar patirs partnerio neištikimybę, santuokos klebės ir birės, o nesusituokusios gali ryžtis kvailystei – susituokti po 3 pažinties dienų. Verčiau to nedaryti, santuoka kaip skubiai buvo sudaryta, taip skubiai ir iširs.

Eiti prie įrankių juostos