Konsultacijos

Spalio 8 d.

Iš ties labiausiai ko aš laukiu tai kad pagaliau ateitų galas versliukui, kurio pagrindas yra masinės žudynės ir pedofilija. Ir vis galvoju na bet kas turėtų dar įvykti, kad žmonės nustotų tikėti ta surežisuota pasaka. Juk reikia tiek nedaug, kad sudėti taškus ant „i“. Tik pasigilinti į religijų istoriją ir tai iškart nuves prie atsakymo, kad krikščionybėje absoliučiai nėra nieko autentiško. Nėra nieko, ko jie nebūtų nusikopijavę iš politeistinių religijų. Bet jau greit. Liko dar kokie penki meteliai ir pelningiausias šios civilizacijos uabėlis pradės bakroto procedūrą. Na o kol kas gyvename rinkimų nuotaikomis. Kvaila būtų bandyt prognozuoti, kas juos laimės, kas bus lyderiai, nes tam man reikėtų sudaryti visų dalyvių horoskopus bei žinoti jų gimimo laikus. Tačiau galvočiau pagal esamą padėtį, kad žmonių palankumas bus ne visai toks koks tikimasi ir šalies politinėje situacijoje sulauksime pokyčių.

Na o pereinant prie šios dienos, tai gera diena rinkti gamtines žaliavas džiovinimui. Kam to reikia? Na tai gali suprasti tik darželinukų ir pradinukų mamos 😀 Gera diena visokiems technikos, montavimo darbams. Pavyzdžiui, įsirengti žolės laistymo sistemą. Taip pat tinkama diena bet kokiems veiksmams, siekiant įamžinti kažkieno atminimą. Tačiau mintys šiandien gali tapti priešu, todėl sąmoningai pasistenkite galvoti mažiau ir dėmesį nukreipti į aktyvią, smagią veiklą. Klausykitės daugiau muzikos, ypač gitarų skambesio. Gera diena fotografuotis.

Šiandien į areną išeis Ožiaragiai. Bus šalti kaip ledas. Viską metodiškai apskaičiuos. Nelįskite prie jų su savo meile.

Saulė keliauja Svarstyklių ženklu. Mėnulis bus Dvyniuose, o popiet pereis į Vėžį. Vėl gi vis dar labai priešiškas laikas, verčiau susilaikyti nuo gilinimosi į ezoteriką, astralinių kelionių. Tokiu metu atrodo visa visata priešiškai nusiteikusi prieš vargšę žemę. Jei turite galimybę, pradėkite savaitgalį jau dabar išvykdami kažkur į užmiestį, kaimą. Tokiu metu tinka smilkyti šalaviją, kad apvalytumėte namus nuo neigiamos energijos. Tiltus deginti irgi tinka, kad apvalytumėte savo gyvenimą nuo toksiškų žmonių. Verčiau daugiau dėmesio skirkite savo katei. Beje, katė yra maginės jėgos simbolis. Tiksliau – juoda katė. Tai atėjo iš senovės Egipto, kuriame egzistavo deivė katės galva Bastė (Bubastė, Bastetė), kuri simbolizavo vienatvės kelią, buvo raganų gildijos saugotoja. Taip pat juoda katė yra gausos, turto, sotumo ženklas. Buvo laikoma, kad vienišoms moterims juoda katė gali pritraukti piršlius. Tačiau juoda katė turi ir savo tamsiąją simboliką – kaip raganos palydovė, blogio ženklas, mirties pranašė. Popiežius Gregorijus IX paskelbė, kad katės yra sudariusios sandorį su velniu (net nežinau kas tai, gal psichikos liga ar proto trūkumas, o gal įgimtas sadizmas?) ir vien Prancūzijoje dėl to buvo nužudyta tūkstančiai kačių. O štai karalius Čarlis I laikė juodą katę ir ją dievino, todėl kai ji mirė, pareiškė, kad mirdama ji išsinešė ir jo sėkmę su savimi. Sekančią dieną jis buvo suimtas ir jam buvo nukirsta galva. O aš sakau, kad katės išties labai mistiški dvasiniai gyvūnai, jos gali nujausti šeimininko mirtį ir išeiti pirma jo, kad galėtų pasitikti iš anapus. O apie kates aš taip išsiplėčiau, todėl kad dabar tinkamas laikas rinktis toteminį gyvūną. Katė puiku, bet tikrai nebūtinai katę, gal jums artimiausias sielai yra voras 🙂 Taip pat geras laikas pirkti įvairius okultinius reikmenis – specifinių spalvų žvakes, amuletus, akmenis, gamybines medžiagas (frankincensė, drakono kraujas ir t.t. Čia tokie augalai, jeigu ką).
Deja, bet dabar toks laikas kai ne vieną gali priblokšti sekinančios naujienos. Pavyzdžiui, žinia, kad niekada negalės susilaukti vaikų (ateinančiu laiku žmonių nevaisingumas įgaus vis didesnį mastą) ar kažkas kito be galo skausmingo ir nepakeičiamo. Ir čia bus tik du keliai – eiti į priekį mano vakar paminėtu tiltu ir surasti iš naujo gyvenimo džiaugsmą ar likti pelkėti vienoje vietoje. Aš siūlau eiti į priekį. Jei liksite pelkėti skausme, tikrai jokių šansų, kad kažkas pasikeis. Jei eisite į priekį, didelė tikimybė, kad anapus tilto rasite kažką geriau. Na bent jau kažką naujo. Nepamirškite, kad pesimizmas lemia, jog kiekvienoje galimybėje jūs matysite sunkumus, o optimizmas, jog kiekviename sunkume jūs matysite galimybę.

Na o kad artėjame link Samhaino ir esame įžengę į mistiškiausią metų periodą, tai šiandien šiek tiek apie tai kas galėtų praplėsti jūsų sąmonės ribas. Nepatikėsite, bet tam tinka paprasčiausi lauro lapai. Jų galima pasikišti po pagalvįs užvalkalu, kad atneštų pranašiškus sapnus. Deginami kaip smilkalai jie gali iššaukti vizijas. Jūs galite užrašyti norą ar klausimą ant lauro lapo ir jį sudeginti taip įtvirtindami ketinimą, norą, atsakymo reikalavimą dvasinėje plotmėje. Jei lapas degdamas traškės, sklandžiai liepsnos, atsakymas yra taip, noras išsipildys. Jei lapas nedegs arba skleis daug dūmų, atsakymas yra neigiamas, noras neišsipildys. Taip pat su savimi nešiojami lauro lapai saugo nuo blogio. Tai jei eisite pas kunigą, būtinai bent pakelį susipilkite į kišenę. Dar geriau, jei žalių galite prisiskinti.

Laikykitės!!!

https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/kriminalai/2020/10/07/news/kunigas-kaltinamas-disponavimu-vaiku-pornografija-dalindavosi-turiniu-su-kitu-dvasininku-16597091/
Eiti prie įrankių juostos