Konsultacijos

Spalio 7 d.

Artimiausiu metu mūsų laukia labai svarbus įvykis – rinkimai. Aš tikrai nesakysiu už ką balsuoti, o už ką ne. Nesakyčiau to, net jei žinočiau pati už ką. Sakau visai atvirai, aš nežinau už ką. Ir dar nei karto taip nėra buvę, kad galvočiau, jog išvis neturiu už ką. Internetinėje erdvėje sklando raginimai balsuoti už Harį Poterį. Savotiškai širdyje jiems pritariu. Galvoju, kad laisvas žmogus turi teisę pasakyti „jūs nei vienas man netinkate“. Norėjau įdėti nuotrauką iš interneto, bet nusprendžiau būti kuklesnė ir įdedu tiesiog nuorodą apie galimybę balsuoti. Šie rinkimai turės įtakos tolimesniam mūsų gyvenimo etapui, todėl nepatingėkite išreikšti savo valios. Net jei jūsų valia yra „nei vieno“. Dabar mes stovime tarsi prie svaiginančiai aukšto tilto per siautėjančią upę ir per rūką nematome kas jo gale. Tačiau reikia toliau eiti į priekį, nes tai vienintelis kelias. Gaila, kad daugumos kandidatų kalbos, mano nuomone, labiau primena kiaulių kriuksėjimą. Deja, bet savaime nepasikeis niekas. Tik jūs patys galite viską pakeisti. Gal dabar tam per vėlu, bet per ateinančius kelis metus iki naujų rinkimų tikrai galite.

Na o dabar pereikime prie šios dienos. Šiandien rekomenduotina nevartoti alkoholio, jei tai neišvengiama, verčiau atskieskite jį mineraliniu. Diena konfliktiška, noro atsukti kitą skruostą tikrai nebus, o alkoholis situaciją gali įkaitinti iki atominio sprogimo ar bent jau paprastesnio karo. Ką jau ten, ir šiaip vaikščiojame ties jo riba. Tokia slidžia, kokios nesu mačiusi per visus savo vienuolika darbo metų. Verčiau išvažiuokite pabūti kažkur gamtoje, šalia vandens.
Tai sunkesnis laikas grojantiems žmonės, gali tiesiog nelabai sektis, varginti įtampa, tai verčiau pasidarykite pertrauką.Nors ne pilnatis, bet popiet Mėnulis sudarys keletui valandų neigiamą aspektą su Neptūnu ir vakaras gali būti kaip niekad slegiantis. Išgerkite arbatos skaitydami įdomią knygą, pasidovanokite įspūdingą gėlių puokštę. Tai padės jas rprastumti. Pasidažykite ryte lūpas ryškiai raudonai. Tai irgi iššūkis vandeningoms Neptūno nuotaikoms. Beje, gali varginti padidintas alkis, pasistenkite jį malšinti puodeliu arbatos, o ne maistu.

Ypač šiandien sunkiai gali jaustis Vandeniai, jiems vertėtų būti tik šalia juos suprantančių žmonių, nes vandeniškas keistumas irgi gali įsiūbuoti ne vieną karą. Tiesiog dėl menko nesusikalbėjimo. O Avinams vertėtų pasistengti neperženginėti kitų žmonių ribų. Jūs tai galite. Na bent jau vieną dieną.

Spalis, ypač jo antroji pusė yra mistiškiausias metų laikas. Jis gan sudėtingas itin dvasingiems žmonėms. Ne išimtis ir šis. Tokiu metu susiaurėja riba, skirianti materiją nuo dvasinių pasaulių ir gali kankinti nepaaiškinamas ilgesys. Yra žmonių, kuriems labai sunku gyventi šiame pasaulyje, nors atrodytų tas sunkumas toks nepadorus kai esi sveikas, nebadauji, turi namus, gal net šeimą….o šalia gyvenimu džiaugiasi sunkiai sergantys ar kitų nelaimių pakirsti žmonės. Bet tai normalu…tai tiesiog namų ilgesys….Yra daug versijų, kodėl žmonės niekaip nesutinka ateivių iš kitų pasaulių – gal jie neegzistuoja? O gal mes dar per daug primityvūs ir negalime jų pasiekti arba jie? O gal jie reptilijos, kurios valdo plokščią žemę? 😀 O gal tai visai ne ateiviai, o keliautojai laiku? O gal tiesiog jie tyliai gyvena tarp mūsų, mūsų kūnuose? Tai tiek pamąstymų artėjančios Vandenio, kuris simbolizuoja ir ateivius, eros proga.
Šiandien dienos patarimų nebus 🙂 Tokią dieną vis tiek ko gero bus sunku kažką daryti. Tiesiog pradėkite rytą užsibrėžtais tikslais. O gal po to ir kiekvieną kitą rytą – šiandien aš svajosiu, mylėsiu, ilsėsiuos ir būsiu laimingas. To visiškai užtenka 🙂

https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/saviizoliacijoje-esantys-sostines-gyventojai-gales-balsuoti-drive-in-balsavimo-punkte-56-1387866?copied&fbclid=IwAR0xbjoGEAIgDS1zmBwDVhpkftKf6MYG3mgua7mdX-z2YpmhUch36R5Dmic
Eiti prie įrankių juostos