Konsultacijos

Spalio 6 d.

Vėsumos laikas. Kol jis toks, nepamirškite, kad vėsu ne tik jums, parašykite kažką mielo savo draugams ir artimiesiems, tačiau ant galvos irgi neužsileiskite ir nepasiduokite reikalavimams kažką padaryti, jei tai bus visai ne į naudą jums patiems, net jei tai geriausia draugė. Nepasiduokite reikalavimams padaryti paslaugą, padirbti už kitą ar pan., jei tai peržengia bet kokias „naglumo“ ribas. Na ir tai gan konfliktiška diena, bet ką jau padarysi. Tokią dieną reikia drąsiai sakyti griežtą ne prašytojams, bet geriau su šypsena :). Vaikams šiandien gali kilti minčių nuveikti kažką slapto nuo tėvų. Geriau vakare jie lieka saugiai namuose.
Jei įmanoma, šiandien reikėtų pabūti šalia vandens – vandenyno, jūros ar ežero, tai veiks raminančiai, ypač saulėlydžio metu, blogiausiu atveju net ir pasėdėjimas prie tvenkinio ar fontano yra geriau negu nieko. Daugiau bendraukite su katėmis. Tinka piešti, ypač gerai veiktų grafikos darbai. Nesistenkite piešti kažko gražaus, verčiau išliekite savo juodąją pusę. Jei piešti nemėgstate, galima užsiimti apsauginių indelių gamyba. Artėja magiškoji Samhaino šventė, jau galima pradėt jai ruoštis. Kaip tai atrodo rasite google suvedę Samhain spell jar. Jų būna ir pirkti. Bet pasigaminti irgi labai paprasta. Reikia tik šiek tiek fantazijos.
Pasigaminkite šilto naminio maisto, pavyzdžiui, bulvių košės. Dar geriau jei jas pakeisite saldžiosiomis bulvėmis. Pasirūpinkite kambarinėmis gėlėmis. Pats laikas įsigyti naują, pavyzdžiui, alijošių.
Prasta diena lankytis pas medikus, greičiausiai liksite nepatenkinti paslaugų kokybę, o ir patiems medikams dirbti šiandien nebus lengva. Tačiau tai gera diena astrologijai bei ezoterikos studijoms.

Saulė keliauja Svarstyklių ženklu, Mėnulis šiandien pereina į Dvynių ženklą. Merkurijus sudaro neigiamą aspektą su Uranu, O Marsas neigiamus su Saturnu ir Plutonu. Skamba visai tai negražiai, bet tai dar ne sunkiausia mūsų laukianti savaitė šį mėnesį….tačiau jau savaitgalis gali būti gan sekinantis. Į savaitės pabaigą Saulė sudarys neigiamą aspektą su Jupiteriu, Mėnulis pereis į verksmingąjį Vėžį. Situaciją gelbės tik būsimas Veneros su Uranu teigiamas aspektas. Tačiau tai vis tiek bus laikas, primenantis beprotiška lėkimą ant neprajodinėto žirgo. Bet gal jau pakankamai užsigrūdinome? Na bent jau meilei laikas bus neblogas.

O kalbant apie gerovę sau, šiandien norėčiau grįžti prie arbatų temos. Nes kas geriau tokiu metu sušildys kūna ir sielą nei puodelis arbatos. Aš nerekomenduoju kasdien gerti žolelių arbatos, visų pirma tai vaistas ir gydymosi tikslais tą vaistą turi parinkti šios rūšies specialistas. Tačiau kas pora dienų išgerti puodelį vaistingos arbatos tikrai nepakenks. Koks gi geriausias pasirinkimas rudenį?
1) žalioji arbata. Ji stabdo senėjimo procesus, skatina medžiagų apykaitą, todėl puikiai tinka lieknėjantiems. Joje labai daug antioksidantų, todėl laikoma, kad ji ypač tinkama sergantiems vėžiu bei širdies ligomis. Čia noriu pabrėžti, kad esu tradicinės medicinos šalininkė ir netradicinę vertinu tik kaip pagalbinę ir prevencinę priemonę, todėl jokiais būdais neskatinu atsisakyti tradicinių gydymo metodų.
2) ramunėlių. Ji ramina, ypač tinkama gerti prieš miegą, nes gerina miego kokybę. Taip pat ji stiprina imunitetą, veiksminga esant nerimui, sergant depresija.
3) mėtų. Gerai veikia stresą ir nerimą. Irgi labai tinkama gerti prieš miegą. O taip pat ji gydo sinusitą, tinka gerti skaudant gerklei. Ji slopina apetitą, padeda esant pilvo pūtimui ir kaupiantis dujoms. Taip pat ji balansuoja hormoninę sistemą, yra sveika odai, ypač spuoguotai, inkštiruotai, taip pat nudegus, esant kitokiems bėrimams. Taip taip, vartojant į vidų.
4) čiobrelių. Ypač gerai veikia peršalimo metu, be to ji pasižymi antibakteriniu, priešuždegiminiu ir antigrybeliniu poveikiu. Ji tinkama gerti siekiant išlaikyti sveiką širdį, vėlgi padeda kaulams ir odai.
5) citrininė verbena. Tinka gerti esant padidėjusiam rūgštingumui, esant dideliant stresui, apskritai stiprina nervų sistemą. Be to ji veikia celiulitą 🙂
6) dilgėlių arbata yra geležies ir kalcio šaltinis. Ji veiksminga kai vargina mėšlungis. Taip pat ji padeda šlapimo sistemos organų veiklai, tinkama gerti sergant artritu, reumatu. Ji mažina cukraus kiekį kraujyje, mažina kraujospūdį.
7) imbiero arbata slopina uždegimą, padeda įveikti stresą ir įtampą. Ji tinka esant pykinimui, gerina virškinimą ir kraujotaką, stiprina imuninę sistemą, tinka gerti esant slogai, sergant sinusitu.
Ir nepamirškite, aš tik užvedu ant kelio 🙂 O toliau jūs galite domėtis, konsultuotis, ieškoti atsakymų patys 🙂 Bet kokiu atveju vienas puodelis šiltos arbatos šį vakarą nepakenks 🙂

Eiti prie įrankių juostos