Konsultacijos

[:lt]Spalio 4 d. [:]

[:lt]Meno, grožio, estetikos, miklių pirštų rankos. Idealus laikas užsiimti tokia veikla kaip sudėtingų technikų siuvinėjimas ar pan. Automatiškai tai ir neblogas laikas pirkti, nes jūsų pirkiniai bus skoningi ir estetiški, tiesa, kainuos kur kas daugiau ne yra verti. Tai čia jau toks filosofinis klausimas gaunasi ar tikrai verta pirkti. Gal verta, jei neturite, kur pinigų dėti ir smagu būtų investuoti į kažką labai kokybiško, stilingo ir pan. O kas neturi atliekamų pinigų, tai pats laikas paskirti namų tvarkymui, šiukšlių nešimui lauk, nes šiandien grožio diena (ir tos dienos dar užsitęs), todėl tą grožį ir estetiką reikia aplink save kurti visais įmanomais būdais.

Šiandien žmonės bus jautresni vienas kitam, nuoširdžiau domėsis aplinkinių savijauta. Todėl tai gera diena bet kokiai veiklai, kurioje reikalinga kito žmogaus atjauta ir supratimas. Pavyzdžiui, skausmingoms medicininėms procedūroms.
Tai pakankamai prastas laikas tvarkyti mokestinius reikalus. Šiandien verčiau atidėti vizitą į mokesčių inspekciją, įvairių buhalterinių dokumentų tvarkymą ir t.t.
Tarp kitko, manęs dažnai klausia, koks zodiako ženklas yra pats geriausias. Na tokio nėra, jei jau visai atvirai, aš kiekviename jų įžvelgiu milžiniškus trūkumus 😀 Tačiau aš galiu pasakyti, koks žmogus spinduliuoja didžiausia jėga ir gali gyventi patį harmoningiausią gyvenimą. Tiesa, tai bus suprantama, tik turintiems astrologijos žinių, bet būtų įdomu, jei kas turi tokį pavyzdį ir galėtų pasidalinti savo komentarais 🙂 Tai būtų zodiako Liūtas, kurio Mėnulis yra Vėžio ženkle ir turi bent vieną šių šių planetų konkrečiame ženkle – Venerą Svarstyklėse arba Uraną Vandenyje, arba Merkurijų Dvyniuose.

Tai tiek šiandien 🙂 Darbingos likusios savaitės 🙂

[:]

Eiti prie įrankių juostos