Konsultacijos

Spalio 31 d.

Taigi šiandien šventė. Švęsti ar nešvęsti – čia jau kiekvieno asmeninis reikalas, o štai šventinį tortą pasigaminti privalu 🙂 tik ne tą paprastą, o kažką originalaus. Šiandien anapusinio pasaulio gyventojai ateis į svečius, jiems turi būti palikta pavalgyti 🙂 Galbūt jie aukas suvartos su naminės katės pagalba, bet kas mes mirtingieji, kad vertintume jų sprendimus 😀 ? Beje, šiandien bus stiprus noras vartoti alkoholį, ypač tiems, kurie ir taip dažnai vartoja bei jau yra priklausomi. Ko tikrai nerekomenduočiau daryti. Valgykite verčiau tortą, taip bus mažiau žalos. Tokią dieną alkoholio vartoti negalima. Sąmonė tarsi užblokuojama ir žmogus gali savo veiksmais sukelti sau tokias pasekmes, kad gailėsis visą gyvenimą. Pavyzdžiui, gali prisidaryti nepamirštamos gėdos. Tarp kitko tokią dieną ypač pažeidžiama žmogaus šlapimo organų sistema, inkstai tai ir nedidelis alkoholio kiekis jums gali būti labai žalingas. O pagundų kaip tyčia bus. Šiandien ypatingai reikia rūpintis sveikata apskritai, nes ji bus labai pažeidžiama.
Tai nesavanaudiškų aukų diena, todėl tokią dieną galime priimti labai sunkius sprendimus, nulemsiančius pasiaukojimą daugeliui metų į priekį, pavyzdžiui, įsivaikinti vaikutį su negalia. 
Tai neblogas laikas keliauti, ypač lankyti įsimintinus objektus. Tik kelionėms verčiau rinktis artimas mums Europos šalis, tokias kaip Vokietija ar pan.
Dabar prasidėjo išskirtinis laikas Ožiaragiui. Tiesa pasakius, teigiama prasme, tačiau vargšą Ožiaragį dar stipriau kankins baimė likti niekam nežinomu, kažką pabaigti, dar didesnis uždarumas (Ožiaragiui nereikia draugų). Tiesa, jis bandys būti socialesnis ir papasakos kadaise iš tėčio girdėtą anekdotą, ko daryti tikrai nevertėtų. Ai ir nenustebkite, jog kitą akimirką, jums dar dirbtinai besijuokiant, Ožiaragis primins, kad nuo praėjusios vasaros jūs jam skolingas du eurus už ledus Palangoje. Bet labiausiai šiomis dienomis Ožiaragis mintyse ir su pasimėgavimu teis tyliai kitus. Bet šiaip jis bus geras, karštai mylės. Svarbu nelįsti jam per daug į akis ir nežadinti jo miegančio. Jis šito nepakęs. Ir puikios dienos Ožiaragiui tęsis netgi iki lapkričio 20 d. Va čia tai sėkmė 🙂 Aišku, tai Skorpiono sezonas ir toks laikas negali nebūti ryškesnis jiems. Šiuo meto Skorpionai išgyvena transformacijų, pokyčių laiką ir tokiu metu jie itin daug mąsto apie mirtį. Turiu omenyje apskritai apie mirties paslaptį, gyvenimo/mirties ciklą. Skorpionui toks laikas tai tarsi Feniksui degimo ugnyje ir prisikėlimo iš pelenų metas.
Taigi o dabar prie šios dienos magijos 🙂 Jau rašiau, kad tai diena, kuomet išsitrina ribos tarp matomo ir nematomo pasaulio. Todėl tokią dieną aukštesnės jėgos, visata ar kaip tai pavadinti kur kas stipriau reaguoja į mus. Dabar labai madinga save sąmoningai ir pozityviai programuoti, tačiau daugelis jau pastebėjote, kad tai neveikia. Matote, problema labai paprasta. Kiekviena gyva būtybė skleidžia tam tikras vibracijas. Taigi tie, kas lengvesni už orą gali reaguoti ir justi jūsų skleidžiamus „dažnius“, tačiau jie tikrai negirdi jūsų minčių. Na tarkim jūs norite kažkam duoti ženklą per atstumą. Pavyzdžiui, gyvenate giliai miške ir norite uždegti ženklą ant savo trobelės, kad paklydę ją rastų. Vienintelės lempelės, kurias turite yra visuotinis pavojaus signalas, ženklas prie konkrečios vietos nesiartinti. Jus jas ir užžiebiate. Aišku, dar užkabinate lentelę su paaiškinimu, kad kitokių tiesiog neturėjote, bet pas jus saugu. Tačiau kaip manote ar vienišas paklydęs praeivis gali tą lempelę pamatyti tamsoje? Taip ir su mūsų troškimais – mes mojuojame savo mintimis (lentelėmis), o mūsų sielos skleidžia visai kitokius signalus. Jūs siela „vibruoja“ baimę, kaltę, gėdą – jūs ir gausite papildomai dar šių dalykų. Nes veikimo principas yra „kaip šauksi, taip atsilieps“. O štai kito siela „vibruoja“ džiaugsmą, laimę ir gausą. Ir ji gaus dar daugiau. Tai tarsi automatinis perskirstymas – ties vienos spalvos lentelėmis krauname vienokias prekes, ties kitos – kitokias. Tame ir esmė magijos, alchemijos mokslų. Ne burtus ir triukus atlikti, o išmokti junginėti ir reguliuoti tą vidinį radiją. Jūs norite kažką iš tikro keisti? Šiandien ideali diena tai pradėti. Niekas nieko už jus nepadarys, tik jus pats galite save pakeisti. Imkite tą aukščiau paminėtą tortą ir rankas ir prisijunkite prie švenčiančių. Jei norite džiaugsmo, išmokite visų pirma džiaugtis pats. Tarp kitko tai stipri diena seksualiniu atžvilgiu, tokią dieną lengvai gimsta fizinė trauka. Ir tai nėra blogai, tai gali tapti pagrindu visai ko kito – rimtų jausmų, tiesa, su vienu bet – trauka tegul būna, realizuoti jos tik nereikia skubėt 🙂
Smagios šventės!!!
https://www.facebook.com/arewenotmenwearedevo/photos/a.245557032269666/1398097383682286/?type=3&theater

Eiti prie įrankių juostos