Konsultacijos

[:lt]Spalio 25 d. [:]

[:lt]Šiandien išauga lėtinių apsinuodijimų rizika, mes patys galime patekti į aplinką, kurioje prasidės kasdienio organizmo užterštumo procesas. Todėl šiuo metu ypatingai reikia vengti bet kokio kontakto su cheminėmis bei nenatūraliomis medžiagomis. Dabar būtų veiksminga nusipirkti dantų pastą, kuri gaminama natūralių medžiagų pagrindu ir išmesti senąją, kurioje gausu florido. Ir t.t.

Nors tai nėra vis dar geros dienos, tačiau piktas poveikis silpnėja, remiamas kitų stiprių planetų gero veikimo, todėl šiandien dažnas turės už ką aplinkiniams padėkoti. Prasideda žmonių solidarumo, empatijos, atjautos dienos. Tas pats galioja ir gyvūnams, ypač šunims, kurie iš meilės gali netgi netyčia sužeisti, pavyzdžiui, įkąsti meilės objektui, todėl perdėtų glamonių su augintiniu verčiau vengti.

Šiandien ypatingai saugokite piniginę, nors šiuo metu finansiškai geras laikas ir neretam ji gali papilnėti, tačiau tai taip pat puikus laikas kišenvagiams, jų kišenės pilnės ypač sparčiai. Tiesa, tai pakankamai prastas laikas mokytojams, gali kilti darbe administracinio pobūdžio nemalonumu, jiems kaip tik gali pajamos netgi sumažėti. Deja, bet toks lakas dar šiek užsibus, bet jau nebeilgai, nuo lapkričio situacija turi gerėti.

Tai itin geras laikas dvasiniam tobulėjimui, šiuo periodu būtent studijuoti Kabalą. Ta proga norėčiau pasidalinti viena istorija, galbūt kažkame ji pažadins norą ieškoti giliau: https://www.youtube.com/watch?v=KE6vN9l3U0E&t=16s[:]

Eiti prie įrankių juostos