Konsultacijos

[:lt]Spalio 24 d. [:]

[:lt]Vis dar tęsiasi tas bjaurokas laikas. Kaip jau ir minėjau vakar, geriausia šiuo metu užsiimti rankų darbais, kad ir kokie jie būtų. Kaip tyčia FB užmačiau archyvinį filmuką kaip gaminamos virvės buvo prieš šimtmetį. Pasidalinsiu, nes niekam dar nepakenkė išsamiau susipažinti su praeitimi 🙂 Būtent tai šiuo metu reikia ir daryti, užsiimti fiziniu rankų darbu ir kuo jis bus sunkesnis, tuo geriau.

Dar neblogas laikas save guosti pirkiniais, pavyzdžiui, pasidovanoti sau šiltą megztinį. Šiuo metu sėkmės spalva pilka. Po pirkinių galima apsilankyti geroje kavinėje ir sočiai pavalgyti. Tikrai neverta kankinti savęs dietomis, kai danguje dūžtančių širdžių metas. Karštas befstrogenas šiam vakarui pats tas. Ir namie neverta aklinai užsidaryti, nuotaikai pliusų tai tikrai nepadės. Tik turėkite omenyje, kad reikėtų apsiriboti vienu pirkiniu, o ne iššluoti visą parduotuvę, nes šiuo metu itin lengva pasiduoti tokiai pagundai ir likti tuščiomis kišenėmis bei su krūva nereikalingų daiktų. Saugokite savo piniginę, šiuo metų kišenvagių sėkmės laikas.
Tokiu metu galimos ne tik problemos meilėje, bet ir seksualinis priekabiavimas, ypač darbe.
Šiandien pilnatis, o ją šį kartą sustiprina Veneros ir Urano sąjunga. Tokią dieną ir naktį moterys turėtų vengti vyriškos kompanijos ir laiką leisti tarp kitų moterų. Ypatingai šį kartą laikas bus stiprus Jaučio ženklo moterims, dažna tokiu metu gali išgyventi mistiškus įvykius, idealus laikas įvairiems, išskirtinai moteriškiems ritualams, atliekamiems kartu su kitomis moterimis, apeigoms. Tik tokiu laiku reikia prašyti ne meilės, o apsaugos ir stiprybės.

[:]

Eiti prie įrankių juostos